Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

czy wie ktoś z was jak mogę zdemontować tą lakierowaną zaślepkę klamki bo potrzebuje zdemontowac do malowania a na forum pisali mi że to tak samo jak w b6 a jednak sie okazuje że nie


srdpajjd.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jak odchylisz aka pociagniesz do otworzenia to zerknij pod spod tej klamk w dziure w ktora Ci paliczki wchodza podczas szarpania :D


marcin :)

https://soundcloud.com/djtuniziano/tede-fame-lover-tuniziano-blend-banger_alert-mixtape

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie w Łodzi dobrze i w miarę ok cenowo polakierują felgi? 18 łopaty z rs6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sand-man przy przybyszewskiego 99;) witek i Kamil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) <3


jol przerabialem dzisiaj wlamanie do auta mojej kobiety

golf 4 :) aka bialy pedal ;)

po zgloszeniu wlamania dostalismy informacje ze technicy przyjada za 1,5 godzin!!!

Pani w centrali stwierdzila ze lodz jest duza a technikow na cale miasto jest 3 :) a oni maja dzisiaj duzo wezwan

i ze to i tak jest szybko bo sa w sumie nie daleko hhyhhyyhy umarlem :D

jak w 21 wieku mozna czekac na policje poltorej godziny :D

ok zatem potwierdzilismy ze czekamy :) po 20 minutach dostalismy telefon ze technicy juz sa na miejscu hyh

i faktycznie byli dwoch panow bardzo sympatycznych z reszta z wielka walizka jaka to sie oglada na filmahc typu w11 czy CSI

hyhyhhyyhyh po zdjeciu odciskow oczywiscie okazalo sie ze calosc robiona w rekawiczkach :) no ale jakby mnie to nie dziwi

generalnie z auta nic chyba nie zginelo chyba bo nie wiadomo do konca co kryje sie w aucie kobiety :P

wiec sie zastanawialem po co cala ta szopka i jak sie okazalo to jednak cos ukradli

wiecie co ? a z 10 l paliwa !!! k**wa no szok ja myslalem ze takie sytuacje maja miejsce na wsi gdzies nie wiem ale nie

w miescie hyhyhy pozniej panowie przyznali ze dzisiaj juz 3 inne auta robili czyli dwa inne vw i audi b5 z dokladnie ta sama sytuacja

kradli wache no komedia a jeszcze wieksza komedia byla jak sie ich zapytalem skoro byli bo faktycznie byli 4 auta za naszym

czemu czas dojazdu byl 1,5 godziny to poinformowali mnie ze w11 i CSI to jedno i to tylko telewizja i oni na wezwania

poruszaja sie czym ? TRAMWAJEM !

och*jalem bez kitu :D po calej akcji sympatyczni panowie wzieli ta wielka walizke i poszli na przystanek hehehee ja pierdziele

zwariowalem :D 21 wiek ... miasto... kuzwa no tramwajem ? :polew::polew::polew::polew::polew::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha - rozwaliłes mnie ta opowieścią - jak widać, golfa sie nie da ukraść :P co za pały, zeby tyle zachodu kanister wachy... Seba, Ty lepiej na przystanek idź, bo dakeko do roboty nie masz, a skoro panowie z walizka mogą, to i Ty:D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moze oni zaebali wahe zeby zalac swoj hehehehe

DJ Ty nie badz taki madry jak wrocisz to montujemy alarma :D:P:D i zamki bo teraz juz kluczyk nie wchodzi ani do zamka kierowcy ani do bagaznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sa realia niestety. Ja robie na Andrespolu i tez czasem sie lata na piechote albo jedzie po technika aby ojebal zdarzenie a jak go nie ma to samemu sie kombinuje ;) Lodz jest duzo wieksza a ja tez kiedys 1,5 h czekalem wiec nie miales najgorzej :D

send by GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj sand-man przy przybyszewskiego 99;) witek i Kamil

Sent from my iPhone using Tapatalk

Dokladnie. Tylko im najlepiej rozowy wychodzi [emoji14]

DługiMarcinie :decayed: u nich malowałeś felgi ??? Jakie koszta tam mają za cały kpl ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malowalem u nich i felgi i dekiel zaworow i klamki wewnetrzne i szczerze moge polecic :) aktualnie pastwia sie nad moimi zaciskami ;) komplet felg 18" kosztowal mnie chyba 400pln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu mam przegląd motoryzacyjny... R8, RS4 Cabrio białe:D, wszelkie mietki amg, o BMW nie wspominam. Jest tez Lambo, Aston i rzadko sie zdarza coś ze starych klasyków. Dodatkowo widziałem juz drugie auto na blachach PL:)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to co z tego ze widziales? Zachowaj sie jak Polak a nie sie opierdzielasz [emoji14] jakis czas temu rodacy z salonu 5 Bentley z Berlina wyprowadzili a Ty sobie z jednym RS4 nie dasz rady :grin:

send by GT-I9505

Edytowane przez OficeR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, tylko jakieś papiery by sie przydały, jak nim do pl bede wjeżdżał z promu :D daj mi jeszcze laptopa z kablem, zeby zrobić immo off i jedziemy :P

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...