Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

https://www.youtube.com/watch?t=160&v=wQaEk6xgRTQ


:grin: Seba, Ty jak już wyrwiesz hiciora z sieci to już nie ma ...uja we wsi :grin:

sie wie kosior co ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a szwedzki znasz ? :D

ani szwedzkiego ani Szwedek :P

english starczy ;) maj nejm iz :D

Opublikowano
  • Autor

to teraz juz tylko lojalka i Sztokholm wita :D

Opublikowano

Opublikowano

widziałem, dobry motyw :decayed:

Opublikowano

Łódź to zajeebiste miasto....przykład:

Usługa serwisowa X - cena:
ASO Audi Łódź: 1500zł (dzwoniłem dwa razy w odstępie 2 miesięcy)
ASO Audi (na Połczyńskiej) Warszawa 450zł
ASO Audi (Marszałek) Częstochowa 500zł



:facepalm:

Edytowane przez Panton

Opublikowano

:kwasny: Nic tylko nasze "statki" w ASO Łódź serwisować :facepalm:


BTW

DJ zastrzelę gościa, u którego zamawiałeś przewód gumowy !!!!!!!!!!!! Daj mi tylko namiary na typa :facepalm::baseball:

RVJgJRY.jpg

Opublikowano

hee....wszędzie jaja i kompetentni ludzie :wallbash:

Opublikowano

Nienawidzę rozkręcać czegoś a następnie składać z powrotem na tych samych (starych) gratach :kwasny: jeszcze jak to by była kwestia dwóch śrubek to jeszcze .... :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano

to trzeba mieć pretensje do jednej firmy z Traktorowej;p Jutro ogarniemy sprawę, Misiek:)

Opublikowano

Cygan a jak moje immo? ;)

Opublikowano

wkurzyłem się, bo mi nie odpalił... i jak tam stanął, tak tam stoi;p Jutro przyjdzie jego czas, jak mu klemy zapnę.


Aha - Panton - jak coś, to dzwoń śmiało, bo ostatnio nie wstrzeliłeś się w dobry moment dwukrotnie;p

Opublikowano

aaa nic pilnego - chciałem się tylko upewnić czy deszczówka spłynęła na Twoje podwórko :)

Edytowane przez Panton

Opublikowano

Nie wiem jak przyjmujecie tu świeżaków, ale chciałem się nieśmiało przywitać w temacie :hi: Jestem z bałut i nie zgadniecie, też mam A4 ;) Baaa nawet kupuję części od rudego! :naughty:
Poznałem już kilku z Was przy okazji samochodowych tematów, zapowiada się dobre towarzystwo. Pewnie zajrzę kiedyś na jakiś spocik, może nawet znajdzie się okazja do wspólnego alkoholizowania się... :)

Tymczasem w ramach wpisowego:

https://youtu.be/Me9ObCVQnoU

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano

Siema Mariusz :hi:

okazja zapewne będzie nie raz i nie na jedno ... :decayed:

Opublikowano

Tymczasem w ramach wpisowego:

https://youtu.be/Me9ObCVQnoU

Będą z niego ludzie;D

Opublikowano
  • Autor

:hi: to w koncu masz na imie Mariusz czy Olek ? :D

giphy.gifgiphy.gifgiphy.gifgiphy.gif

Opublikowano

to w koncu masz na imie Mariusz czy Olek ?

Mariusz na szczęście :banan:

Edytowane przez mariuszolek

Opublikowano
  • Autor

:grin::kox:

Opublikowano

:hi:

DJ - jak nie zaśnieży dróg to dojadę w jednym kawałku na letniakach do Ciebie jutro z rana :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.