Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ano sie czlowiek dorobil to odrazu zrobilem aktualizacje w profilu :D


76867244ebe215defffdffbf9ff46ce9.gif

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak na prezesa przystało :D

Opublikowano
  • Autor

a jak

Opublikowano

:hi: no i już wtorek ;)

Opublikowano
  • Autor

uhhh kuzwa

juz widze jak jechal z przepisowa predkoscia ...

przy 50 bo chyba tam tyle jest by kobity nie rozerwalo raczej

ehhhhh

to kiedy uciekamy na nowe forum ? :D

bo mnie tu jakies sluchy dochodza ze tu sie cuda zaczynaja dziac ;)

Opublikowano

jakie nowe forum? ocb? :)

Opublikowano
  • Autor

eee ja to tez nie wiem w sumie jakies dziwne sytuacje na fb czytalem

ale o co tam chodzi to nie wiem wiem ze duuuuuuuzo ludzi dostalo bana ale za co nie mam pojecia

Opublikowano

kiedyś takie rzeczy się działy jak nastolatki, zwane dalej dziećmi neostrady, dostawały uprawnienia adminów :jerk: na forach, IRC itd

a tu nie wiem ocb dlatego pytam ;)

generalnie widzę, że nacisk na jakieś flugi jest, może stąd czystki :P

Opublikowano
  • Autor

hyh tego nie wiem ale od nas z lodzkiego tez pare osob polecialo

Opublikowano

a jest gdzieś prowadzona czarna lista na tapecie ? czy tylko mastahmoderatoradmin wie ? ;)

Opublikowano
  • Autor

tylko mastahmoderatoradmin wie

Opublikowano

no cóż niech się dzieje wola :P życie nie kończy się na internetowych forach :naughty:

Opublikowano

Uuuu kurde nie mam fejjjjsa i jestem nie na czasie. O co kaman? Proszę o więcej info.

ps: w razie czego odpali się forum na innej maszynie i będzie gdzie pierrrdolić głupoty i duuupy wklejać :D

Edytowane przez Panton

Opublikowano

W d..tzn nosie z FB o to chodzi :) podobno jak dla mnie to nie klejąca się historia. Generalnie bo ktoś coś powiedział to wyleciał albo coś zrobił. Przy czym wiadomo ja nie akceptuje takich zagrań. Dla mnie czyn jest ważny a nie co kto napisał jak się zdenerwował.Nie ważne. Generalnie bez nich jest pusto a ZK to chyba by mi nie brakowało. A raczej napewno. Władza widać po jakimś czasie traci zdolnosc trzezwej i sprawiedliwej oceny Sytuacji

MariuszOlek oni tak mają ;) refleks szachisty także się nie zrażaj

MariuszOlek oni tak mają ;) refleks szachisty także się nie zrażaj

Opublikowano

W d..tzn nosie z FB o to chodzi :) podobno jak dla mnie to nie klejąca się historia. Generalnie bo ktoś coś powiedział to wyleciał albo coś zrobił. Przy czym wiadomo ja nie akceptuje takich zagrań. Dla mnie czyn jest ważny a nie co kto napisał jak się zdenerwował.Nie ważne. Generalnie bez nich jest pusto a ZK to chyba by mi nie brakowało. A raczej napewno. Władza widać po jakimś czasie traci zdolnosc trzezwej i sprawiedliwej oceny Sytuacji

Nie pisz takich skrótów :D ja za to dostałem "ostrzeżenie"
Opublikowano

to kogo z Łódzkiego wywalili/zbanowali - poproszę nazwiska? :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Gąbka out

Opublikowano

Tomeczka wycieli........ :shock3::facepalm:

Opublikowano

no to go wycisnęli :grin:

niby wolność słowa oczywiście w granicach rozsądku, ale nadal rządzą emocje rządzących... :P

oni za PO ty za PISem i już lecisz :grin: :grin: :grin: :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.