Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a tak serio to wystarczy Kanu, że były nie zapięte pasy i poduszka nie strzeli choć byś nie wiem jak ******** :)

ile musiał zapitalać, żeby tak o drzewo rozłożyć auto na kawałki... no chyba, że było od pana Mietka handlarza złożone wcześniej z 2....

ehh zero wyobraźni ta młodzież ma, auto fajne i 21lat oboje do piachu :facepalm:

Panton coś dla Ciebie:

XNRTIN5.jpg

z9KFnlW.jpg

Gpt1pZv.jpg

:)

niezly nalesnik :D

janusze reklamy som wszendzie

8f3d89e51a28.jpg

hahaha

Pan Gąbka

2dc765c7e8d6.gif

https://www.youtube.com/watch?v=qC1tL6BEGqw

pod koniec materialu jest promocja na porshe ktos cos ? http://wp.tv/i,luksusowe-zycie-za-pieniadze-emerytow,mid,1682150,cid,4051,klip.html?_ticrsn=3&ticaid=514bed

za takie pieniadze to tez bym kupil ;)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak z wieczorka ;-)

p0TB6GN.jpg

Opublikowano
  • Autor

:D

Opublikowano

Czy ktoś z Was zna może jakiś dobry warsztat który regeneruje turbiny w dieslach w łodzi? Bo chciałbym żeby jakiś spec na moją spojrzał. Dziwnie piszczy/gwiżdże jak schodzi z obrotów ale poza tym jest wszystko ok.

Opublikowano

Co robimy w majówkę :D

Opublikowano

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Opublikowano

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed:

Edytowane przez klysek

Opublikowano

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed:
nie będzie mnie stać już na butle :D
Opublikowano

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed:

nie będzie mnie stać już na butle :D

Już niech będzie moja strata postawie ci :D

Opublikowano

Co robimy w majówkę :D

Ja prawdopodobnie będę regenerował turbinę:((((
Nie ma jak zrobić butle do turbiny :decayed:
nie będzie mnie stać już na butle :D
Już niech będzie moja strata postawie ci :D
Trzymam za słowo :D
Opublikowano

czasami naprawa turbiny sie nie opłaca, dobra regeneracja swoje kosztuje a dokładając pare złociszy jest nowa i pochodzi tyle co jest w aucie albo dłużej

Opublikowano

a gdzie można kupić turbo do avf nowe?

Opublikowano

a gdzie można kupić turbo do avf nowe?

U Bartka1605 :decayed:

Opublikowano

czasami naprawa turbiny sie nie opłaca, dobra regeneracja swoje kosztuje a dokładając pare złociszy jest nowa i pochodzi tyle co jest w aucie albo dłużej

Ile takie nowe turbo może kosztować?

a gdzie można kupić turbo do avf nowe?

U Bartka1605 :decayed:
To dlatego się nie opłaca regenerować :decayed: szkoda, że nikt nie zna jakiegoś dobrego zakładu albo sam w jakimś robił i może polecić.
Opublikowano

są dobre zakłady np w Mielcu ;)

ja nikogo do niczego nie namawiam ponieważ znam realia, w łodzi regeneracja kończy się na 600 pln gdzie dobry wkład do turbiny zaczyna się od 700-800pln reszta do własnych przemyśleń, w razie co jutro moge podać cene tej co masz lub ew. coś mocniejszego rozwojowego

Opublikowano

są dobre zakłady np w Mielcu ;)

ja nikogo do niczego nie namawiam ponieważ znam realia, w łodzi regeneracja kończy się na 600 pln gdzie dobry wkład do turbiny zaczyna się od 700-800pln reszta do własnych przemyśleń, w razie co jutro moge podać cene tej co masz lub ew. coś mocniejszego rozwojowego

Oks to podeślij mi jutro ceny na PW, chętnie zobaczę jak to wygląda. Z moją coś się dzieje bo niby dmucha ok, auto nie kopci ale coś mi gwiżdże dziwnie. Jakby karetka jechała za mną.
Opublikowano

może zrób na początek diagnostyke, żeby wykluczyć awarie osprzętu

Opublikowano

może zrób na początek diagnostyke, żeby wykluczyć awarie osprzętu

robiłem logi grupy 011 i dmucha jak trzeba, robiłem też BS tej grupy i przestawało piszczeć w momencie kiedy N75 był wyłączony.
Opublikowano

Opublikowano

Moja identycznie się zachowuje

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.