Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:mysli: zgubiłem się trochę w ostatniej wypowiedzi ;) w każdym razie jakby ktoś miał przyjechać z Vag iem niech da znać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no z tymi jaśkami to wolałbym żeby tak nie było w sumie nie znam historii auta ;) rożnie może być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej przywitam sie z Wami :)

Auto jak w podpisie ( swiezak tu jestem-tak samo jesli chodzi o Audi) i zamierzam wymienic w nim rozrzad plyny oleje ( auto ma 162 tysie sprawdzonego przebiegu - jaki kupic? ) i filtry oraz "imbusik" zwiazany z pompa olejowa poniewaz poczytalem ze te wszystkie rzeczy a raczej ich wymiana sa ze soba powiazane to szukam warsztatu ktory to zrobi imbusik sobie zmowie w serwisie reszte chyba kupi warsztat

Ile szykowac PLNow na te naprawy?!!

Moze znacie jakis dobrych ludzi od tego typu napraw ?!

Do Łodzi niedaleko, mieszkam w Pabianicach a pracuje w Zdunskiej Woli w takim promieniu chyba kogos powinienem znalezc

Wczesniej mialem BMW ( nie chwale sie ) i auto naprawialem tylko u goscia co tylko sie BMkami zajmowal teraz szukam speca od Audi

Pzdr

i z gory dzieki za odpowiedzi - mam nadzieje ze cos mi poradzicie :)

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chyba nie w tym dziale powinno byc to napisane w każdym razie ja jeżdżę do "Mysyka" (nazwisko właściciela). Stacja znajduje się za matka polka w kierunku Tuszyna. Pierwsze światła po prawej stronie, trzeba dojechać do skrzyżowania i jak zawrócić ale w prawo ;). W każdym razie naprawiają tam tylko seaty audi i vw. Właśnie tam robiłem rozrząd i parę innych opcji :) Bardzo mila obsługa, ceny nie są wygórowane. Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

?? chyba nie zrozumiałem :) i tak ponawiam pytanie czy będzie ktoś z Vagiem w Łodzi na spocie 25.01.2009 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - powtarzam - nie obiecuję, ale może wpadnę z VAG'iem. W niedzielę napiszę coś w tym wątku pewnie, jeżeli będę się wybierał;) Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki - powtarzam - nie obiecuję, ale może wpadnę z VAG'iem. W niedzielę napiszę coś w tym wątku pewnie, jeżeli będę się wybierał;) Pozdro.

oki ok do posta wyżej :) czekam na info pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapraszamy na spOOOOcika Audi 25/o1/2oo9 czyli w niedziele na godzine 18:oo

w Łodzi na ulicy Piłsudskiego94 (dawny Geant) Centrum Handlowe REAL/TULIPAN oszacowaliśmy z Damianem ze bedzie nas ponad 20 Audic :D od was zalezy jaka bedzie frekwencja zapraszamy

album_pic.php?pic_id=4278[br]Dopisany: 24 Styczeń 2009, 16:11_________________________________________________nie patrzcie na date nie przestawiłem datownika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh coraz bardziej potrzebuje podpiąć VAG. :/ poruszałem już temat ze od czasu do czasu wyłącza mi się turbina a dziś jakby tego było mało zapaliła się kontrolka od poduszki. W sumie nic nie robilem poza czyszczeniem wnętrza. Poczytałem trochę ze może być to wina styków pod siedzeniem fakt faktem otwierałem ten schowek który jest pod siedzeniem jaka jest szansa ze coś tam się naruszyło ?? kurde już zaczynam się denerwować co chwila coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś jakby tego było mało zapaliła się kontrolka od poduszki.

Poduszkę, to ja Ci mogę wykasować bez VAG'a raz na zawsze;D Wystarczy mi śrubokręt i 15 min, bo licznik się wykręca dość szybko :decayed: Mam jutro urodziny, czy tam imieniny w rodzinie, więc ciężko będzie, ale jak będę mógł się tylko urwać, to na spota podjadę na pewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...