Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

czy ktos z was zdejmowal moze boczki z drzwi ?? podobno pod listwa ozdobna sa jakies wkrety. jak jej sie pozbyc bo juz kawalek sie polamal....

Ta listwa jest na zatrzaski.Trzeba ją delikatnie podważyć i powinna wyskoczyć .Zerknij tutaj może coś znajdziesz http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_zdejmowanie_tapicerki_z_drzwi_boczka_drzwiowego-t32144.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

autko naprawilem, a ta listewke juz prawie cala polamalem. a z tego opisu szefie wychodzi ze nie musze ruszac tej listewki. poza tym dziekuje bo szukalem i nie moglem znalezc :) jutro przetestuje. nie wiem dlaczego ale oslonki klamek mi sie odkrecily i dzwonia

-------

Najserdeczniejsze zyczenia dla klubowiczow, i oby bylo lepiej niz jest :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś dawno spota nie było...A ja wreszcie mam czym na niego przyjechać;D Audi do dopracowania i doinwestowania, ale jeździć może;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilu chętnych na spota mamy? Wstępnie ja się piszę[br]Dopisany: 01 Styczeń 2009, 14:11_________________________________________________może byśmy dzisiaj spota zrobili?;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo jak miło widze ze chłopaki sie sami juz organizują :D właśnie wpadłem w tej sprawie spocik 4 o 18 pod realem i będzie mała imprezka mianowicie z Damianem wpadliśmy na pomysł ażeby skorzystać z pogody i poszaleć :D

Jeżeli chodzi o kulig mam miejsce,wczoraj tam jeździłem prawie godzinę,ruchu nie ma w ogolę droga jest wyłożona asfaltem jest dość szeroko,na około jest las droga jest oświetlona itp,jest parking gdzie można zostawić samochód miejsce znajduje się na Oś.Olechów blisko ulicy zakładowej,

Kto by się pisał i kiedy byśmy to zrobili??

Plan Zlotu

Spotykanie pod Realem 18:00(4 stycznia 2009) czyli jutro;-)

Wyjazd na miejsce 18:20

Proszę pamiętać o sankach!!!

Proszę się wpisywać

1.Damianfym

2.cebool1

3.dawid1978 +1

4.Michał Bmw +1

5.Gothika

6.El'Davido

7.

8.

mapka na stronie Audimani http://www.audimania.eu/forum/viewtopic.php?t=7969

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszę się na to;) Może jeszcze kogoś bym ze sobą zabrał...[br]Dopisany: 03 Styczeń 2009, 18:34_________________________________________________"...I ja tam byłem i na sankach jeździłem!" Szkoda, ze nie było więcej osób z naszego klubu, głównie były osoby z Audimanii. Zrobiliśmy konkretny kulig :> Byłem pierwszy raz, ale naprawdę fajna atmosfera towarzyszy tym spotom. Wpadajcie częściej;]

P.S. - czekam na foto i wideorelację;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nas już dwóch;) O ile się nie mylę, to w niedzielę również będzie spot przy realu (piłsudskiego 92) ok 18, z tym, że to są spoty łączone z Audi 80 oraz Audimanią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znowu siedzisz w domu przed TV i nic ciekaego nie ma? Nudzisz sie smiertelnie przysypiajac juz przed komputerem? nie siedz w domu poznaj maniaków Audi takich jak TY

Audi Fan Klub zaprasza na Spocik

pod Centrum handlowym Real/Tulipan godzina 18:oo

Łódź ulica Pisłudskiego94 dawny Geant na widzewie ;)

zapraszam bardzo serdecznie- Jacek [br]Dopisany: 17 Styczeń 2009, 17:08_________________________________________________oj i Paweł mnie uprzedził hehe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...