Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dziś jakby tego było mało zapaliła się kontrolka od poduszki.

Poduszkę, to ja Ci mogę wykasować bez VAG'a raz na zawsze;D

hhehe no spoko ale na spokojnie na początku wolałbym podpiąć kompa :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

sorry, ale jest naprawdę mała szansa, że przyjadę, także jeżeli masz ochotę, to wpadaj na spota, może ktoś inny będzie miał VAG'a jeszcze;)

Opublikowano
  • Autor

Ok spoko udanej imprezki ;) tak wiec ponawiam pytanie czy będzie ktoś dzisiaj na spocie z Vagiem ??

Opublikowano

rkwon, właśnie gadam z Damianem z Audimanii - mówi, że na spocie będzie niejaka Justyna, która podobno VAG'a weźmie ze sobą;)

Opublikowano
  • Autor

ok no spoko podjadę :) mam nadzieje ze nie będzie dożo kobiet ;) i znajdę Justyne ;)[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 17:39_________________________________________________niestety nie znalazłem nikogo z vagiem na spocie :( czy jest jakaś szansa żeby w tym tygodniu podjechać do kogoś i podłączyć Vaga ??

Opublikowano

chodzi ci o kabel czy program ?

Opublikowano
  • Autor

i jedno i drugie :) szukam kogoś kto ma kompa soft i kabel :)

Opublikowano

sprawdze dzis czy mi dziala soft i sie odezwe

Opublikowano
  • Autor

ok fajnie :) będę dźwięczny :hi:

Opublikowano

kabel mam, kompa mam, ale kufa sterownikow moj szalony komputer nie moze znalezc :( maverik moze sie odezwie z kompem :)

Opublikowano
  • Autor

ok w takim razie nadal czekam :) a jakich sterów Ci brakuje bo ja coś zassałem ostatnio może się przyda

Opublikowano

ktos do mnie na @ pisal o vaga ale skasowalem. jak cos ja moge na spota przywiezc kabel ale ktos musi kompa wziac :(

Opublikowano
  • Autor

tak tak ja pisałem hmm ok w takim razie możemy się wstępnie omówić na niedziele kompa będę miał

Opublikowano

doba daj maila wysle ci vaga jak masz kompa mozemy wczesniej

Opublikowano
  • Autor

ok doleciało i to wystarczy ? jeśli da rade wcześniej to ja bardzo chętnie przyjadę mogę raczej wieczorami czyli jakoś po 18-19

Opublikowano

jakby co, to mam VAG'a USB na piny i soft też, tylko lapka musiałbym pożyczyć od siostry - u mnie bateria padnięta. Może w niedzielę zjawię się na spocie;)

Opublikowano
  • Autor

A czy mozna zainstlwoac Poslki Vag 4.9? czy tylko ten w wersji 2.5 bedzie dzialal?

Opublikowano

Zapraszamy!!!!

Zlot Niedziela 1 Lutego 2009 godzina 18:00

Miejsce

Centrum handlowe "Tulipan" (Real dawny Geant) Łódź ul.Piłsudskiego 94

Obecność obowiązkowa!!!!!

P.S.

Na ostatnim zlocie było ponad 30szt.Audi

okolo 70 osób;-)

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tak licznej grupy Łódzkiej;-)

Opublikowano

jak chcesz i masz kompa to wal do mnie na gg spokniemy sie. wieczorami jestem albo w domu albo u laski ale kabel moge miec ze soba ;) tak to moze jeszcze marcin by na bro pod blok wyszedl :P

Opublikowano

moze i by wyszedl ;) ale na sasiadke nie masz co liczyc ;P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.