Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

to co punktuja sedziowie to obalenia przejscia skrecenia i cosy czyste ...

co thopson pokazal ze uwazanei ze przegral ?? to ze pierwsza runda byla w parterze ??

ze pudzian nie dostal nawet jednego czystego ciosu w jape ?? ze tompson byl na gorze ??

przeciez to nawet nie bylo punktowane ... to co zapuntkowalo to obalenia tompsona w 1 rundzie .

strzal w jape pudziana ktory niestety zlozyl tompsona ... czysta prost lewy ... pudzien wiele nie umie i nie wykorzystal

szansy zeby go dobic ale pozneij i tak dawal rade... tak czy siak to co zrobila ekipa do pracy nad pudziana kondycja

to po prostu siega zenitu po dwoch rundach po 5 min byl w stanie rozmawiac ... co nie bylo mozliwe np w ostatniej

walce masakra ja chyle czola... no obstawiam ze jakbysmy sie mieli miziac w parteze przez 10 minut to nie bylibysmy tacy

kolorowi :) tak czy siak uwazam ze pudzian wygral slusznie mimo iz nie byla to duza przewaga na punkty to jemu sie nalezalo

mial wiecej ciosow czystych na glowe plus wyjsca z polgardy i gardy ... i to zawazylo

jedyne co mi sie nie podobalo w tej gali to jedna walka nie pamietam kto to byl polak wygral nieslusznie

tylko nie pamietam z kim no ale walka mameda ... nie da sie tu wiele pisac mistrz i tyle cos pieknego

o dzwigni na kolano to pewnie wiecej powie Marcin tak czy siak sztuka i tyle ... :)

no :P aaa i te dupki byly dobre co obok biegaly :D:P:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 01:59_________________________________________________no dobrai olejcie moja gramatyke i bledy dgyz poniewaz spelniam swoje marzenie z wczoraj i jem paprykarz sczecinski :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacznę od końca - Dupki miażdżyły :evil: Mamed jak zwykle zrobił robotę - można na niego liczyć :good::decayed:

Pudzian fakt kondycję może i złapał lepszą niż ostatnio ale w/g mnie powinna być 3cia runda - dogrywka bo na tą chwilę pozostaje mały niesmak w moim odczuciu :kwasny:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:03_________________________________________________Paprykarz !!! :good: :good: :good::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurfa przebrnąłem przez to wypracowanie:kox:

[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 02:09_________________________________________________tak czy inaczej skandal jeżeli chodzi o sędziowanie a pudzian jeszcze trocheeeeeeee musi popracować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem na żywo walki, naprawdę warto pokibicować na miejscu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oglądałem na żywo walki, naprawdę warto pokibicować na miejscu :good:

no właśnie wydawało mi się, że cię widziałem :mysli: siedziałeś chyba zaraz za Saletą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...