Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ha ha ha nie chce diesla chce benzynę ale coś jest zjebane w tym samochodzie. i nie mam vaga żeby sprawdzić podstawy przepływkę czy coś. zaworek na listwie wtryskowej sprawdzony nie leje. przewody paliwowe też ogarnięte nie mam żadnych wycieków, a samochód pali koło 30 l na 100km coś jest nie tak bo ona powinna palić max 12 litrów przy takiej w miarę dynamicznej jeździe, bo nie pałuje jej. teraz specjalnie zalałem za 100 i jeździłem jak dziadek 2500-3000 i następny bieg. i tak wjebała. masakryczną ilość. :/

dodge ram pali mniej z silnikiem hemi :D hahahahah

podjedź - zobaczymy co się dzieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

panton fajnie ale juz z marcinem sie ustawiłem na 16 dzisiaj na realu :D jeśli chcesz możesz zawitać może ty coś ciekawego odkryjesz bo ja juz pomysłów nie mam ;/ Sonda lambda nowa. przepływka nowa ori bosh. silnik zalany syntetykiem motula. Moc jest pierdolnięcie ma spore autko tak to niby wszystko ok ale spalanie :/ nie do zaakceptowania.

A jeśli chodzi o podjechanie to gdzie miał bym do ciebie podjechać bo nie wiem :D

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

ha ha ha nie chce diesla chce benzynę ale coś jest zjebane w tym samochodzie. i nie mam vaga żeby sprawdzić podstawy przepływkę czy coś. zaworek na listwie wtryskowej sprawdzony nie leje. przewody paliwowe też ogarnięte nie mam żadnych wycieków, a samochód pali koło 30 l na 100km coś jest nie tak bo ona powinna palić max 12 litrów przy takiej w miarę dynamicznej jeździe, bo nie pałuje jej. teraz specjalnie zalałem za 100 i jeździłem jak dziadek 2500-3000 i następny bieg. i tak wjebała. masakryczną ilość. :/

dodge ram pali mniej z silnikiem hemi :D hahahahah

jak to k**wa jak dziadek ?? tak sie jezdzi jak sie dba o samochod szanuje pieniadze i paliwo a nie ze jak dziadek odrazu ....

ja tak jezdze :naughty::naughty::naughty: i nie uwazam sie za dziadka :P

seba a ty już masz wnuczki ???jak nie to najwyższa pora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panton fajnie ale juz z marcinem sie ustawiłem na 16 dzisiaj na realu :D jeśli chcesz możesz zawitać może ty coś ciekawego odkryjesz bo ja juz pomysłów nie mam ;/ Sonda lambda nowa. przepływka nowa ori bosh. silnik zalany syntetykiem motula. Moc jest pierdolnięcie ma spore autko tak to niby wszystko ok ale spalanie :/ nie do zaakceptowania.

A jeśli chodzi o podjechanie to gdzie miał bym do ciebie podjechać bo nie wiem :D

pod dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz c**j ze z grupy nie wyszlismy, przeboleje tez to ze rosja odpadla, ale tego ze te k**wy greki przeszli dalej nie zniose :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki c**j. nienawidze calej tej pojebanej nacji i w zyciu tam nie zawitam. uwazam ze powinni wybic ich co do nogi i oddac tereny turcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dziwnie z tymi grekami wyszło... a nasi cóż jak się nie ma kondycji to z czym chcą grać. Wypompowali się z Rosją, tu już tylko 20 min gry dali rade a gdzie jeszcze do ewentualnego finału?? Cóż cienko i tyle niech gęsi pasą może coś sił im przybędzie...:kwasny: albo stejka wciągaja a nie mleczko i płatki na śniadanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz c**j ze z grupy nie wyszlismy, przeboleje tez to ze rosja odpadla, ale tego ze te k**wy greki przeszli dalej nie zniose :/

nosz kurfa mać mnie to też boli :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

z takimi nygusami przejebać, toż to szał h*ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie dajcie sobie na luz z tą piłką... dla mnie mogła przejść Nikaragua mimo, że to euro..... Z tą naszą reprezentacją to czego się spodziewaliście? Przecież oni nie są kondycyjnie przygotowani a co dopiero "taktyka, technika, zgranie zespołowe...." - jedyny plus tego całego gówwna (tzn. piłki nożnej), że zapodali polskiego trenera, któremu kasę pchali a nie jakiemuś Benchakerowi... efekt ten sam (do duuupy jak zwykle) ale kaska została u Franka Smudy - kupi sobie chłopina lepsze auto lub zmieni chatkę. Media tak nakręciły atmosferę z tym całym cyrkiem euro, że ludzie jak małpy się zachowują "a Grecy wyszli a Rosja nie wyszła..." - olać to... Każde rozgrywki typu euro, mistrzostwa świata to oglądam tylko finał bo na całą resztę szkoda wzroku - lepiej go niszczyć na kodowaniu...

Podsumowując - jutro popłaczcie z "całą Polską" .... euro się skończyło dla naszych orłów a we wtorek do pracy rodacy! ;)

ps: "Polacy (piłkarze) załamani, (...) nie mogą się pogodzić z wynikiem meczu... " itd. bzdety to podpowiem, że zarabiają rocznie po kilka baniek euro więc te całe mistrzostwa i "profity" z niego głęboko ich eebią. Amen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tak napierdala na Teofilowie jakieś wybuchy :eusathink:

To chyba tylko chłopaki puszczali fajerwerki z radości że nie wyszliśmy z grupy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...