Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie co...myślałem dzisiaj nad nazwą firmy - nie wymyśliłem jeszcze nic godnego, ale przeszło mi przez myśl, jakby wyglądało na wizytówce "Sklep motoryzacyjny "Na pełnej k***e" i jakby wyglądało logo:polew: Seba - darmową reklamę by mi ludzie w necie zrobili;D Wyobrażam sobie też odbieranie telefonu "Sklep Na Pełnej Ku***e - w czym mogę służyć?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Wiecie co...myślałem dzisiaj nad nazwą firmy - nie wymyśliłem jeszcze nic godnego, ale przeszło mi przez myśl, jakby wyglądało na wizytówce "Sklep motoryzacyjny "Na pełnej k***e" i jakby wyglądało logo:polew: Seba - darmową reklamę by mi ludzie w necie zrobili;D Wyobrażam sobie też odbieranie telefonu "Sklep Na Pełnej Ku***e - w czym mogę służyć?"

:facepalm: chyba cie poniosło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednocześnie mięśnie i krągłości... mój penis jest zdezorientowany :decayed:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew: jeblem ze tak powiem :polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 22:42 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

Wiecie co...myślałem dzisiaj nad nazwą firmy - nie wymyśliłem jeszcze nic godnego, ale przeszło mi przez myśl, jakby wyglądało na wizytówce "Sklep motoryzacyjny "Na pełnej k***e" i jakby wyglądało logo:polew: Seba - darmową reklamę by mi ludzie w necie zrobili;D Wyobrażam sobie też odbieranie telefonu "Sklep Na Pełnej Ku***e - w czym mogę służyć?"

no chyba Cie ponioslo jak Dyrektor Klysiu zauwazyl ;)

dawalismy Ci propozycje

Ogień na tloki ... Fire pistons... mowie calkiem powaznie ze to spoko nazwa :)

---------- Post dopisany at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ----------

jak ktos lata do teatru :)

to polecam w jaraczu sztuke Posprzątane :)

3 godziny ale warto naprawde dobra sztuka i posmiac sie mozna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :)

i jak myslicie bedzie wojna ?? bo te glupie zolte kitajce maja nasrane w tych malych szyjkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh :)

i jak myslicie bedzie wojna ?? bo te glupie zolte kitajce maja nasrane w tych malych szyjkach :)

:siema:

myślę osobiście że jest to kwestia czasu :whistling: beda chcieli strzelic popisowe przed calym swiatem jacy sa mocni ci drudzy sie wk***ia i bedzie amba fatima :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh kurde tez mi sie cos tak wydaje bo to wszystko juz na wlosku wiszi

ta czy owak nie jest dobrze :/ i pewnie na nas sie to tez odbije jak sie zaczna k**wa ciskac

tymi swiecacymi rakietkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh kurde tez mi sie cos tak wydaje bo to wszystko juz na wlosku wiszi

ta czy owak nie jest dobrze :/ i pewnie na nas sie to tez odbije jak sie zaczna k**wa ciskac

tymi swiecacymi rakietkami

moze bez posrednio nam nic nie bedzie ale zobaczysz co bedzie sie dzialo z cenami ropy itd. jak jebna bombe w USA chociaz wydaje mi sie ze USA ma na 10000% rozne asy w rekawie i jak przyjdzie co do czego to jebnie raz a pozadnie i po korei nie bedzie sladu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja myślę, że odwrotnie poza tym Stany boją się Korei

jak by chodziło o Chiny vs Usa to mysle ze chinole sa przed Usa jakies 20 lat :decayed: ale ten pojeb nie wydaje mi sie :whistling: a boja sie Korei dlatego po zadzona jest przez odjebanca a wydaje mi sie ze stany nie chca toczyc wojny a wiedza ze on sie nie bedzie jebal w dyplomacje tylko od razu z grubej rury :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie najgorsze jest to ze Stany zrobiły z siebie Mojżesza świata....wszędzie się wpierdalają, dobrze, że nie maja odwagi ruszyć Rosji bo zostali byśmy tylko autostradą w tej walce :grin:

ale ile zacnych gadzetow by bylo na sprzedaz jak by jechaly czolgi przez limanke a tam jeb koktajlami molotowa z barmy czarnuchow do komorek i pozniej cyt. "Bartas mam no ojebanie dwa naboje przeciw pancerne nie chcesz kupic tanio puszcze" :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahha, na limance te wszystkie dzieciaki co się prężą pierwsze by się schowały :grin:

:grin: pewnie by tak było :grin:

---------- Post dopisany at 09:45 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ----------

Seba ty knurze miles mi dac przepis na salatke z sosikiem (białym) :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no ciekawe ja mysle ze korea uja ma :P a usa to niby hamburgiery ale moga miec jakies male gowno co zniszczy pol swiata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kim ma reżim który jest popierany przez kilkunastoprocentową kastę. nie może natomiast nic innego robić jak tylko prężyć muskuły, więc to robi jakkolwiek jest mały. doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że w razie rozpoczęcia wojny będzie miał pierwsze uderzenie i nic poza tym. w ciągu kilkunastu dni straci państwo, władzę, reżim i w najlepszym wypadku będzie się ukrywał.

poza tym jak się chce zaczynać wojnę to nie informuje się o tym całego świata przez miesiąc tylko się uderza wykorzystując element zaskoczenia. jak się o byle pierdnięciu swojego generała trąbi w telewizji to żadnej wojny z tego nie będzie tylko propaganda i prężenie muskuł. nawet jego bomba jest wątpliwa bo za ciężka żeby umieścić w rakiecie dalekiego zasięgu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...