Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

no ja juz tez po pasterce :) [br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 01:24_________________________________________________no to lece w kokonik skoro nikogo nie ma :PPSTRYK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dzień dobry :papa:

Siemka Kimi-asku :wink4:

Siemka wszyscy Mikołaje i Śnieżynki :wink4: :wink4:

Siema Mario, jak tam, była biała B7 Avant pod choinką? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :papa:

Siemka Kimi-asku :wink4:

Siemka wszyscy Mikołaje i Śnieżynki :wink4: :wink4:

Siema Mario, jak tam, była biała B7 Avant pod choinką? :naughty:

:no: :no: :no: ale też było miło :> :> :> :> :> dostałem $$$ na new felunek :naughty: :naughty: i znowu problem bo nie wiem co wybrać :wallbash: :wallbash:

[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 08:52_________________________________________________Kimi :shocked: :shocked: gdzie Charlize ?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

Wróciłem do mojego pierwszego avatarka, bo jednak on jest najlepszy. :rolleyes:

Pobudza wyobraźnię i w prostej formie łączy dwie najfajniejsze rzeczy: Audi i dupeczki :D[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 08:54_________________________________________________

:blink:

4c61972e44ea666d837654fedaf79d4b.jpg&maxwidth=600

c845bf2febf86b5308d5dae88339b90b.jpg&maxwidth=600

Ja pier....

:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kimi mam nadzieję, że ci się NIE podoba :no:

Moja reakcja była chyba jednoznaczna.

Agrotuningowi mówimy zdecydowane NIE :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:heat: :heat: :heat: :heat: :heat:

wolałem się upewnić :good::polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 10:59_________________________________________________Kamil Bednarek (StarGuardMuffin) - Ganja Trip (HQ)

coś do posłuchania :good::wink4: :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:00_________________________________________________Kimi masz może jakąś fajną stronkę z lekko lub bardzo zmodzonymi wizualnie :a4fan::naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie od rana siedzę i przeglądam zdjęcia zmodzonych A4 :naughty:

Generalnie zrobiłem tak: google.pl -> audi a4 tuning -> szukaj -> Grafika :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

:hi:

No dzisiaj chyba jeszcze nie, jutro ma być padaka (-6C czy jakoś tak) :disgust:

BTW, miałby ktoś ochotę po Nowym Roku wybrać się na hamownię ? :naughty:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:11_________________________________________________

Osz w pupę jeża :blink:

black_and_white_beautiful_girl-other.jpg[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:14_________________________________________________

Uuuu, ta jest milusia :naughty: :naughty:

600_2-woman.jpg[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:17_________________________________________________

A to moja znajoma z serwisu, zagląda mi czasem "pod maskę" :polew: :polew: :polew:

megan-fox-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

:hi:

No dzisiaj chyba jeszcze nie, jutro ma być padaka (-6C czy jakoś tak) :disgust:

BTW, miałby ktoś ochotę po Nowym Roku wybrać się na hamownię ? :naughty:[br]

ja też myślałem o hamowaniu tak orientacyjnie ale przy pomocy Vaga tylko że pogoda trochę nie pozwala :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :hi: w ten mroźny świąteczny poranek[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:06_________________________________________________ja zaraz zawijam się na wieś myślę ze nie będzie lodowiska na ulicach :mysli:

:hi:

No dzisiaj chyba jeszcze nie, jutro ma być padaka (-6C czy jakoś tak) :disgust:

BTW, miałby ktoś ochotę po Nowym Roku wybrać się na hamownię ? :naughty:[br]

ja też myślałem o hamowaniu tak orientacyjnie ale przy pomocy Vaga tylko że pogoda trochę nie pozwala :mysli:

W NAGAZ Stefanowski jest zniżka dla zorganizowanych grup.

Na forum Hondy czy Nissana chyba znalazłem wątek, że jak pojechali w kupie, wyszło ich 80 od auta. Normalnie jest 150 za auto do 300 KM.

Ewentualnie ZASTEC na Puszkina (100 PLN/auto)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to moja znajoma czasami spotykamy się po kryjomu na Majorce :naughty:

Brooke_Burke_2_800x600.jpg

:blink:

No dobrze. Pokonałeś mnie :tongue4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:27_________________________________________________

No i wystaczyło parę fotek foczek, a frekwencja skoczyła o 200% :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę dolać ADRiannie płynu do sprysków, z/w :wink4:[br]Dopisany: 25 Grudzień 2010, 11:29_________________________________________________

sa cycki jest seba :bry::naughty::kox::decayed:

:hi:

No nie chciałem się powtarzać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...