Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

To co jest z wami panowie.... :mysli: Kimiego nie ma.... i nie ma kociaków to każdy zawija się... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam :D ja tu walcze z tym topem ale kurde tu sie nie da zawiele splodzic :D [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:36_________________________________________________

03eb5v.jpg03kl3q.jpg03xwh3.jpg06ksjk.jpg12jlkc.jpg023661.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walcze najgorsze jest wiesz to ze nie wiem jaki jest max obrazek ktorego mi nie zmniejszy :):P niby proste :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:54_________________________________________________kurde nie poddam sie ide po paliwo=piwo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

walcze najgorsze jest wiesz to ze nie wiem jaki jest max obrazek ktorego mi nie zmniejszy :):P niby proste :)

A to nie można tego wyczaić metodą prób i błędów... walnąć rozmiar X... jeżeli zmniejszy to 1/2X.... jeżeli zwiększy to z tej większej.... znowu 1/2..1/2X... tak można szybko zawęzić pole wyników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :) [br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:59_________________________________________________taaa wszyscy poszli ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :)

Ja mam lapka (DELL 17' FullHD 1080p) podpiętego pod dwa monitory 35' też FullHD 1080p a co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze Ty mi powiesz jakiej rozdzialki uzywasz przy przegladaniu tej strony :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:15_________________________________________________

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :)

Ja mam lapka (DELL 17' FullHD 1080p) podpiętego pod dwa monitory 35' też FullHD 1080p a co?

o zesz w piczke monitory 35' dwa ??? ja pi#@$#@ :) na bogato nie powiem :P eee to Ciebie o rozdzialke

nie pytam :P ja mam na lapki 18.5 ' :P dlatego siebie tez nie pytam :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:16_________________________________________________Chriss ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze Ty mi powiesz jakiej rozdzialki uzywasz przy przegladaniu tej strony :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:15_________________________________________________

tak zrobilem i juz chyba mam i piwko tez mam :) ;P zasmakowalo mi jakis czas temu debowe mocne :)[br]Dopisany: 30 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________jaka masz rozdzialke w monitorze czy tam laptopie ??? :)

Ja mam lapka (DELL 17' FullHD 1080p) podpiętego pod dwa monitory 35' też FullHD 1080p a co?

o zesz w piczke monitory 35' dwa ??? ja pi#@$#@ :) na bogato nie powiem :P eee to Ciebie o rozdzialke

nie pytam :P ja mam na lapki 18.5 ' :P dlatego siebie tez nie pytam :) [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 00:16_________________________________________________Chriss ??

Mam jeszcze starszego DELLa z 15.4' 1440x900

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no i jak tu zrobic

bo przy tej rozdzialce co ma Chriss za wiele sie tam nie zmiesci wymyslilem obejscie zeby zrobic dwa pliczki po 600 px ale 1200 to sie nie zmiesci tez zakladajac ze jakies 200 px zajmuje lewy pasek z nickami ehhh sam juz nie wiem :) bo jako jeden plik max tam cos kolo 766 px ale dwa wejda u mnie obok siebie czyli jakby je poczacyc :) kurde nie wiem jak to wytlumaczyc rozumie ktos ?? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no i jak tu zrobic

bo przy tej rozdzialce co ma Chriss za wiele sie tam nie zmiesci wymyslilem obejscie zeby zrobic dwa pliczki po 600 px ale 1200 to sie nie zmiesci tez zakladajac ze jakies 200 px zajmuje lewy pasek z nickami ehhh sam juz nie wiem :) bo jako jeden plik max tam cos kolo 766 px ale dwa wejda u mnie obok siebie czyli jakby je poczacyc :) kurde nie wiem jak to wytlumaczyc rozumie ktos ?? :P

czaje... i niestety ale trzeba robić pod niższą rozdzielczość :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...