Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

hehhe my przebijamy opony jak ktos na spoty sie nie stawia :D:polew: :polew: :polew:

ujecia nie trudne do strobienia potrzebna fajna kamera z szerokim katem :D i mozna sie bawic

ja sie ogoleni zajmuje takimi pierdolami :) wiec chetnie podlubie :) mam wiele fajnych pomyslow i projektow tylko

ciagle brak czasu na ich realizacje :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

moze i nie mamy takich wypasionych aut :) ale montaz filmu ujecia i ogolnie calosc do takiego celu chcialbym dojsc :D

wogole wszystkie filmy z tej serii sa kosmiczne sa dla mnie wzorami i bede za nimi biegl :D

dokładnie o to chodzi... :good: nic dodać nic ująć....widzę, że masz Sebek bardzo dobre spojrzenie na ten temat... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak zostawic konkurendje w d*pie :D

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Kimi 56

Hugo 29

PABLO 29

-makaveli- 28

Miszka82 24

Panton 22

tgkone 21

rkwon 19

jozek726 18

Musashi 17

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Kimi 467

slepy 321

rkwon 320

diman 236

akjam 209

Cuber 205

Pucek 202

Guregoru 201

robert. 196

-makaveli- 194

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i nie mamy takich wypasionych aut :) ale montaz filmu ujecia i ogolnie calosc do takiego celu chcialbym dojsc :D

wogole wszystkie filmy z tej serii sa kosmiczne sa dla mnie wzorami i bede za nimi biegl :D

dokładnie o to chodzi... :good: nic dodać nic ująć....widzę, że masz Sebek bardzo dobre spojrzenie na ten temat... :>

:)

a jak pewnie juz wszysyc widzieli poza Toba :P kiedys poczynilem cos takiego ;)

;P[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:17_________________________________________________Kimi jaka masz kamere ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry sprzęt by się przydał (kamera) no i oczywiście w HD film musi być zrobiony.... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry sprzęt by się przydał (kamera) no i oczywiście w HD film musi być zrobiony.... :mysli:

tylko i wylacznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojj, taką małpkę JVC, nic szczególnego, nawet lampy nie ma :embarrassed:

[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:23_________________________________________________

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Kimi 56

Hugo 29

PABLO 29

-makaveli- 28

Miszka82 24

Panton 22

tgkone 21

rkwon 19

jozek726 18

Musashi 17

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

Kimi 467

slepy 321

rkwon 320

diman 236

akjam 209

Cuber 205

Pucek 202

Guregoru 201

robert. 196

-makaveli- 194

Jestem legendą :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

kurde taka kamerke z fajnym katem 135 stopni mozna miec za 1500 zl sportowa z mocowaniami uchwytami do roznych powierzchni typu np blotnik samochodu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś niewiele.... co by nie powiedzieć bardzo mało.... a co ona ma za obiektyw...? (zakładam, że FullHD daje radę...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jednak nie będę zabierał jutro swojej, bo widzę, że to nie ta półka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może jednak nie będę zabierał jutro swojej, bo widzę, że to nie ta półka :gwizdanie:

tyle ze ja to jej nie mam przeca :) dalem troche d*py chociaz nie wiedzialem o tym jak kupowalem aparat w sierpniu moglem sie wstrzymac 2 mieisiace i teraz mialbym jeszcze lepsza sonke z filmami fullhd :wallbash: :wallbash: :wallbash: za niewiele wieksze pieniadze :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:39_________________________________________________

Seba a Ty ten filmik wtedy moj ze slizgania przelaczyles na 1080 ? bo mowiles ze nie bylo w hd

hmm nie no w sensie ze to co wstawiles na yt nie wygladalo na fullhd jakos to dziwnie skompresowalo moze

trzeba skompresowac to u siebie na kompie i dopiero wtedy wstawic na yt nie wiem sam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba a Ty ten filmik wtedy moj ze slizgania przelaczyles na 1080 ? bo mowiles ze nie bylo w hd

On się chyba z automatu uruchamia w 1080, jak dobrze kojarzę :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie jak bedzie jasno i wrzuce tylko ze strasznie wielkie te pliki wali :} 10s 30 mega[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:40_________________________________________________

On się chyba z automatu uruchamia w 1080, jak dobrze kojarzę :mysli:

no wlasnie nie mi sie zalaczylo w 360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobie jak bedzie jasno i wrzuce tylko ze strasznie wielkie te pliki wali :} 10s 30 mega[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 23:40_________________________________________________

On się chyba z automatu uruchamia w 1080, jak dobrze kojarzę :mysli:

no wlasnie nie mi sie zalaczylo w 360

No nie będę się spierał, bo nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za wiele popisali.... ale jak fullHD daje radę 30klatek to nie jest źle... karta 16..więc trochę czasu zmieści... w sumie ciekawa alternatywa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...