Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Aloha ewryciało :papa:

Długi weekend - dzień drugi :D

Valentina%20Vaughn.jpg

Ślicznusia jest :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aloha ewryciało :papa:

Długi weekend - dzień drugi :D

Valentina%20Vaughn.jpg

Ślicznusia jest :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

tzn. ze masz wolne a ja musze byc w pracy :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom, dokładnie :tongue4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:25_________________________________________________

Dobra, trzeba ruszyć dupke, bo mimo, że wolne, to zakupy muszę zrobić :disgust:

A potem zabieram się za rezanko grilla :dance:

Jeszcze jak będe w OBI, pomyślę nad folią, bo widziałem, że chłopaki też folią oklejali :mysli:

To może wtedy od razu polecę ramkę na konsoli środkowej (tam, gdzie jest radio i klimatronic).

Jakbym znalazł imitację karbonu - to biorę od razu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom, dokładnie :tongue4:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 09:25_________________________________________________

Dobra, trzeba ruszyć dupke, bo mimo, że wolne, to zakupy muszę zrobić :disgust:

A potem zabieram się za rezanko grilla :dance:

Jeszcze jak będe w OBI, pomyślę nad folią, bo widziałem, że chłopaki też folią oklejali :mysli:

To może wtedy od razu polecę ramkę na konsoli środkowej (tam, gdzie jest radio i klimatronic).

Jakbym znalazł imitację karbonu - to biorę od razu :D

:przebiegly:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, a dacie radę się w niedzielę się zespocić troszkę wcześniej? :mysli:

tak o 17:00, albo nawet o 16:30? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, a dacie radę się w niedzielę się zespocić troszkę wcześniej? :mysli:

tak o 17:00, albo nawet o 16:30? :cool1:

myslem ze tak chociaz nie bede sie odzywal za wsyztskich :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, a dacie radę się w niedzielę się zespocić troszkę wcześniej? :mysli:

tak o 17:00, albo nawet o 16:30? :cool1:

myślę, że damy radę na 17:00.... na 16:00 też bym dał radę spokojnie więc jak coś.... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcy, a dacie radę się w niedzielę się zespocić troszkę wcześniej? :mysli:

tak o 17:00, albo nawet o 16:30? :cool1:

myślę, że damy radę na 17:00.... na 16:00 też bym dał radę spokojnie więc jak coś.... :gwizdanie:

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano wykręciłem przepustnicę, przepływkę...... wymyłem dokładnie pędzelkiem i rozpuszczalnikiem nitro....powycierałem, skręciłem wszystko.... adaptacje zrobiłem bez VAGa (przekręca się stacyjkę i czeka 1.5min by została dokonana adaptacja przepustnicy.....ponownie się wyłącza i włącza....czeka się już 10s... zapala i po adaptacji). Po odpaleniu zgasła ikonka żółtego silnika "check engine" :drool: :dance::thumbup: i została tylko kontrolka ESP, która po przejechaniu 200m zgasła sama..... :wink4: przeleciałem się po Włókniarzy :evil: i obroty nie falują.... ładnie i płynie ciągnie na zimnym silniku więc jest za***iście. :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj rano wykręciłem przepustnicę, przepływkę...... wymyłem dokładnie pędzelkiem i rozpuszczalnikiem nitro....powycierałem, skręciłem wszystko.... adaptacje zrobiłem bez VAGa (przekręca się stacyjkę i czeka 1.5min by została dokonana adaptacja przepustnicy.....ponownie się wyłącza i włącza....czeka się już 10s... zapala i po adaptacji). Po odpaleniu zgasła ikonka żółtego silnika "check engine" :drool: :dance::thumbup: i została tylko kontrolka ESP, która po przejechaniu 200m zgasła sama..... :wink4: przeleciałem się po Włókniarzy :evil: i obroty nie falują.... ładnie i płynie ciągnie na zimnym silniku więc jest za***iście. :good: :good: :good: :good:

:good: :good: :good: :good:

A u mnie d.u.p.a wielka :kwasny:

Nie dość, że nie dostałem nigdzie podkładu pod lakier do tworzyw, to jeszcze jakiś chooj zarysował mi na parkingu pod marketem zderzak:

07012011.jpg

Trochę wytarłem, ale rysy zostały :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

07012011_001.jpg

I Ada zamiast stać się dzisiaj piękniejsza, to zbrzydła :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Chyba daruję sobie malowanie tego grilla i uzbieram kaskę na grill od S4. Nie będę się bawił w jakieś rzeźby, i tak mam w planach wymianę grilla i zdrezaka na S-kowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh...... takie akcje są najbardziej ch u j o w e ..... a z tym grillem od S4 to zdecydowanie lepszy pomysł... hmmmm.... straszna c**jnia z tym zderzakiem :confused4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:41_________________________________________________Kimi woskiem koloryzującym może by to uratował... a przynajmniej zrobić, że by praktycznie nie było tego widać.... :mysli: lub woskiem z jakąś zasraną nanotechnologią... on naprawdę robi cuda... w niedzielę na spota zabiorę to możemy zobaczyć jak by to wyszło (zostało mi jeszcze trochę tego kosmicznego wosku) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhhh...... takie akcje są najbardziej ch u j o w e ..... a z tym grillem od S4 to zdecydowanie lepszy pomysł... hmmmm.... straszna c**jnia z tym zderzakiem :confused4:

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:41_________________________________________________Kimi woskiem koloryzującym może by to uratował... a przynajmniej zrobił, że by praktycznie nie było tego widać.... :mysli: lub woskiem z jakąś zasraną nanotechnologią... on naprawdę robi cuda... w niedzielę na spota zabiorę to możemy zobaczyć jak by to wyszło (zostało mi jeszcze trochę tego kosmicznego wosku) :cool1:

O, no to byłoby super :good: :good: :good:

Dziękuję :notworthy: :notworthy: :notworthy:

A co do tych akcji - masz rację, pieprzyć półśrodki, jak coś robić, to porządnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj walnę wosk do bagażnika by nie zapomnieć (ostatnio jestem dobrze zakręcony) i jak nim pierdolniemy to będzie dobrze.... zaufaj mi. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj walnę wosk do bagażnika by nie zapomnieć (ostatnio jestem dobrze zakręcony) i jak nim pierdolniemy to będzie dobrze.... zaufaj mi. :wink4:

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 13:54_________________________________________________

O, tak by Ada wyglądała z grillem od RS4 B5 i zderzakiem od S4 B5:

DSC05.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kupuj i koniec ;)

To jeszcze nie teraz. W tym roku najważniejsze jest dla mnie doprowadzenie do stanu bardzo dobrego pod względem mechanicznym oraz wymiana zawieszenia, ewentualnie felg, jak starczy kasy, no i nowe opony letnie (Toyo Proxes T1R)

O, te:

fcf34c96-684f-4baf-bd9b-4ab24af3dae8TOYO-PRX-T1R-400.jpg

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 14:11_________________________________________________

Generalnie mam rozpisane, co i kiedy będę modził (oczywiście w miarę posiadanych funduszy) i konsekwentnie tej listy się będę trzymał :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...