Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Kimi jak cena tych oponek, które pokazywałeś wcześniej :naughty: :naughty: :naughty: swoją drogą wyglądają :kox: :kox: :kox::slina: :slina: :slina:

Rozmiar dla Ady (205/55 R16) - od 320 PLN / sztukę

[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:24_________________________________________________

A wyglądają czadowo, nie? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario masz chyba szersze

wydaje mi się, że 205/65/16 lub właśnie 55/16 - na pewno 205/...../16 [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:30_________________________________________________

225 chyba masz

na pewno :no: :no: miałem 205 , chyba, że podejdą 225 na felgę 7J X 16 :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario masz chyba szersze

wydaje mi się, że 205/65/16 lub właśnie 55/16 - na pewno 205/...../16 [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:30_________________________________________________

225 chyba masz

na pewno :no: :no: miałem 205 , chyba, że podejdą 225 na felgę 7J X 16 :mysli: :mysli:

podejdą. będziesz miał schowaną lepiej felgę.

masz sline?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie 205/55/R16 a opinie o tych oponach są bardzo pozytywne :cool1:

http://allegro.pl/opony-toyo-proxes-t1r-205-55r16-205-55-16-205-55-i1379322741.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie 205/55/R16 a opinie o tych oponach są bardzo pozytywne :cool1:

http://allegro.pl/opony-toyo-proxes-t1r-205-55r16-205-55-16-205-55-i1379322741.html

pisałem już wyżej. jeżdżę na nich długo. polecam. gówna bym nie wciskał.

Ja Tobie wieżę.... :good: a tak z ciekawości to latasz na nich w B7 z opisu? (jaki masz rozmiar)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario masz chyba szersze

wydaje mi się, że 205/65/16 lub właśnie 55/16 - na pewno 205/...../16 [br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:30_________________________________________________

225 chyba masz

na pewno :no: :no: miałem 205 , chyba, że podejdą 225 na felgę 7J X 16 :mysli: :mysli:

podejdą. będziesz miał schowaną lepiej felgę.

masz sline?

sline nie mam ale z chowanie felgi nie problem bo na tych felgach już jeździłem w zeszłym sezonie tylko na pewno miałem 205 i się zastanawiam czy podejdą 225 a jeśli tak to jak to będzie wyglądało :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszta mi na prv o której w końcu w niedzielę i czy coś się dzieje, pls.

nie będę miał dostępu do neta za bardzo a nie będzie mi się chciało wertować tych stron :przebiegly::hi:

Co tydzień się coś dzieje :cool1:

W te niedzielę wyjątkowo będzie wcześniej (16 lub 17) ze względu na wizyte Adrenaliny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Tobie wieżę.... :good: a tak z ciekawości to latasz na nich w B7 z opisu? (jaki masz rozmiar)

chyba 235 45 17.[br]Dopisany: 07 Styczeń 2011, 17:45_________________________________________________

sline nie mam ale z chowanie felgi nie problem bo na tych felgach już jeździłem w zeszłym sezonie tylko na pewno miałem 205 i się zastanawiam czy podejdą 225 a jeśli tak to jak to będzie wyglądało :mysli: :mysli: :mysli:

pytam nie o to czy felga się chowa bo to jest pewne. tylko czy nie masz mocniej obniżonego auta niż normalnie. niższe auto to laczek nie wejdzie taki szeroki bo opona trze. felga nie ma tutaj znaczenia. jak masz siódemkę to jeszcze spoko. ludzie ósemki wsadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki... dokładnie to samo mam... i pewnie na wiosnę zapodam te T1R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mariusz tak się tylko zastanawiam że przy 16 będziesz miał przekłamania na liczniku. chyba 215 to max szerokość w 16 żeby było wszystko w normie.

polecam link: http://www.rimsntires.com/rt_specs.jsp

fajny link :good: :good: sprawdzę sobie później dokładnie jakie laczki miałem w zeszłym sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...