Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no on właśnie większość Ruvilla wrzucił :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:19_________________________________________________

a o Masterach ktos slyszal :shocked:

zapytnij Kimiego - może coś wiedzieć :)

Ja mam zawias Krafta, na razie daje radę, ale to dopiero 2000 km przelatałem na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no on właśnie większość Ruvilla wrzucił :wink4: :wink4:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:19_________________________________________________

a o Masterach ktos slyszal :shocked:

zapytnij Kimiego - może coś wiedzieć :)

Ja mam zawias Krafta, na razie daje radę, ale to dopiero 2000 km przelatałem na tym.

:good:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:26_________________________________________________a Febi :mysli:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:27_________________________________________________chociaz takie same pieniadze jak LEM :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Kłysiu, Kraft to jakiś wypas nie jest, kosztował grosze.

Ale na to, co robię rocznie, wystarczy.

Najwyżej, jak będzie się sypać, następne wahacze wsadzę już lepsiejsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Kłysiu, Kraft to jakiś wypas nie jest, kosztował grosze.

Ale na to, co robię rocznie, wystarczy.

Najwyżej, jak będzie się sypać, następne wahacze wsadzę już lepsiejsze

:decayed: i to jest podejscie git :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:32_________________________________________________no panowie tymaczasem sie zegnam :naughty: idem sie troche odprezyc :polew: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz, Kłysiu, Kraft to jakiś wypas nie jest, kosztował grosze.

Ale na to, co robię rocznie, wystarczy.

Najwyżej, jak będzie się sypać, następne wahacze wsadzę już lepsiejsze

:decayed: i to jest podejscie git :naughty:[br]Dopisany: 18 Luty 2011, 20:32_________________________________________________no panowie tymaczasem sie zegnam :naughty: idem sie troche odprezyc :polew: :gwizdanie:

A to miłego "odprężania" :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lem to Lem, a z gówna bata nie ukręcisz

lepiej tego ująć nie można... :good:

ps: cały przód lema u TOM77 kosztuje 1900zł do B7 .... myślę, że B5 będzie troszkę taniej.. (na allegro różnie z tym bywa a u TOM77 jest 100% pewne)

FEBI można sobie darować.... a Mastery są dobre bo są tanie i więcej nic dobrego o tym nie można napisać... na forum są opinie na ten temat... potrafiły 20-30k wytrzymać i koniec.

Podsumowując - bierz klysek lemy i najwyżej rozłóż sobie to w czasie (przód teraz a tył później) co by finansowo podołać... w gówno nie warto się pakować. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lem to Lem, a z gówna bata nie ukręcisz

lepiej tego ująć nie można... :good:

ps: cały przód lema u TOM77 kosztuje 1900zł do B7 .... myślę, że B5 będzie troszkę taniej.. (na allegro różnie z tym bywa a u TOM77 jest 100% pewne)

FEBI można sobie darować.... a Mastery są dobre bo są tanie i więcej nic dobrego o tym nie można napisać... na forum są opinie na ten temat... potrafiły 20-30k wytrzymać i koniec.

Podsumowując - bierz klysek lemy i najwyżej rozłóż sobie to w czasie (przód teraz a tył później) co by finansowo podołać... w gówno nie warto się pakować. :wink4:

Zara zara, ale o czym my tu w ogóle dywagujemy?

Jaki tył?

Dwie tuleje metalowo-gumowe? (po 100 zyli za sztukę Lemfordera)

99% kosztu to przód.

Ktoś pisze, że z gówna bata nie ukręcisz. Zgodzę się. Założyłem Krafta, bo primo - nie miałem więcej kasy na zawias, a zrobić musiałem i tego po prostu nie przewidziałem - wyszło całkiem niespodziewanie; secundo - jak jeżdżę, to patrzę jak jadę i nie wpierdalam się w każdą dziurę jaką napotkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sam się wezme za taki tun za połowe tego co ten gość dał :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Myślę, że lepszy efekt by osiągnął zalewając jakimś ON premium (Vervą, Ultimatem czy tam inną Supremą) i taniej by go wyniosło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba sam się wezme za taki tun za połowe tego co ten gość dał :naughty:

Nie ma co się śmiać... klasyczny przykład gościa, który się na samochodach nie zna i został pięknie :sex: na kaskę. Bartek ostrożnie z takim tuuningowaniem bo to śmierdzi art.286.§1 kk :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dobrze że wycykali takiego cfaniaka z kasy, chciał powera to go ma i pozostaje mu chwalenie się tylko na imieninach :decayed:

żaden problem znaleźć coś w sieci o tunerach i ich dokonaniach :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to ja będę sie powoli żegnał :hi:

Miłej nocki wszystkim :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...