Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Gość SpongeBob

nie z Teofilowa koło żabieńca generalnie to obrzeża łodzi :D koło Aleksandrowa i Zgierza:D ale to taka dzielnica :D

Nie wiedziałem że taka wioska jest:D

a ja jechalem od włokniarzy za Toba pandziora myslalem ze nie dam rady ale kulturnie jechales kolo 90 to do tylu panda jeszcze jezdzi[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:08_________________________________________________

Siemka wszystkim :hi:

powitac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o chriss widze dostał pozwolenie na dojście do kompa :D

witamy witamy:D

hehehe nie sam doszedłem ale nawet mi się nie chce nic przeglądać ide zara :sexinbed: lulu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Tomek no co Ty ja tak szybko nie jeżdże :D hehe :D nie zauważyłem szyby czarne to mało co widać:D

Ja dzisiaj wito widziałem ale jechałem Civiciem to nawet nie zwrócił uwagi :D

jak skrecales tutaj w wici kolo tej pizzeri otto czy jak sie ona tam zowie to nawet Ci zamrugalem ale nic pojechal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

a to powaga nie zwróciłem uwagi :D[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 21:25_________________________________________________patrzyłem na to bmw co stało obok mnie :D bo pierdział pierdział a ja się szybciej zebrałem do skrętu niz on do jazdy na wprost:D

a to na ten fakt nie zwrocilem uwagi co stalo obok :)

kiedy idziemy do lokalu :mysli:

ja osobiscie w ten weekend to chyba jeszcze nie, bo dysze no ale zobaczymy jak bedzie pod koniec tygodnia, a za tydzien mam szkole :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:pociesz:

Jeszcze sobie buzi dajcie :cool1:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________

Dobra, czas do wyrka, miłej nocki :papa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:pociesz:

Jeszcze sobie buzi dajcie :cool1:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:03_________________________________________________

Dobra, czas do wyrka, miłej nocki :papa:

jaki zazdrośnik.... kto by pomyślał... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahahah :D

wlasnie ogladalem program jerry springer show ja pitole jaki :shocked: :shocked: :shocked::blink:

laski zapraszaly swoich facetow do programu zeby im oznajmic ze nei sa laskami tylko facetami

i odwrotnie przycodzila laska z tylem a on jej mowil ze jest laska no kurde mowie Wam komedia

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :naughty:[br]Dopisany: 14 Marzec 2011, 23:50_________________________________________________Panton patrz http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192656.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...