Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

A masz pełnego fisa? Dziwna sprawa, bo wszyscy mówią że trzeba rezystor dać bo bez wyskakuje błąd.

A nie lepiej założyć takie, jakie powinny być i nie pieprzyć się z jakimiś rezystorami? :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Nie ma takich jak powinny być. Żarówka led zużywa mniej prądu niż zwykła, i dlatego błędy na fisie, bo on odczytuje to jako spaloną żarówkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich jak powinny być. Żarówka led zużywa mniej prądu niż zwykła, i dlatego błędy na fisie, bo on odczytuje to jako spaloną żarówkę

Aha, no chyba, że tak, ja tam się nie znam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takich jak powinny być. Żarówka led zużywa mniej prądu niż zwykła, i dlatego błędy na fisie, bo on odczytuje to jako spaloną żarówkę

Mario pewnie nie ma pełnego FISa i dlatego nie ma błędów "spalonej żarówki" a to o czym piszesz to rezystancja, który przy LED jest bardzo malutka... a dokładnie po tym sterownik wyczaja czy jest spalona o czym informuje na FIS.. również z tego samego powodu ładuje się rezystory by "przywrócić" (zwiększyć) poziom rezystancji zbliżony do zwykłej żarówki tym samym oszukując sterownik - FIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panton a czym się różni pełny FIS od nie pełnego :mysli: :mysli: pytam poważnie i z ciekawości bo już się pogubiłem w tym wszystkim :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli pokazuje Ci ile masz km do przejechania na tym paliwie co masz jesli pokazuje Ci srednie spalanie jesli pokazuje Ci chwilowe spalanie i inne pierdy to masz pelnego fisa przede wszystkim jesli manetka od wycieraczek ma na szczycie dwa przyciski to masz pelnego fisa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z wieczora :tongue4:

zasypało mnie!!!!!!!!!!!

snieg :chytry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera Panton mam pełnego FIS-a

Zamotałeś mnie tylko :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To przejdź się do autka... i wykręć żarówkę... najprościej z tylnej lampy... odkręcasz jedną śrubę, wyciągasz lampę... wypinasz wiązkę kabli lub sam plastik na którym są wkręcone żarówki wypinasz.... wyjmujesz jedną żarówkę, zostawiasz to na wiszącym kablu (żarówką w kieszeni). Idziesz do auta i zapalasz... czekasz 15-20s max 30s. Zobacz czy pojawi się ikonka spalonej żarówki wraz z napisem, która jest spalona (czy oświetlenia tablicy, światła pozycyjnego itp). I daj znać jakie wyniki - czy FIS coś pokazał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry z wieczora :tongue4:

zasypało mnie!!!!!!!!!!!

snieg :chytry:

nie Tomuś chmura radioaktywna z Japonii :naughty:

aaaaa to dasz sobie rade najwyzej urosnal ci jeszcze dwa cycki :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no ta pierwsza jest żenująca, ale reszta :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________

dobry z wieczora :tongue4:

zasypało mnie!!!!!!!!!!!

snieg :chytry:

nie Tomuś chmura radioaktywna z Japonii :naughty:

aaaaa to dasz sobie rade najwyzej urosnal ci jeszcze dwa cycki :polew: :polew: :polew:

cycki zawsze sie przydadzą :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera Panton mam pełnego FIS-a

Zamotałeś mnie tylko :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3:

To przejdź się do autka... i wykręć żarówkę... najprościej z tylnej lampy... odkręcasz jedną śrubę, wyciągasz lampę... wypinasz wiązkę kabli lub sam plastik na którym są wkręcone żarówki wypinasz.... wyjmujesz jedną żarówkę, zostawiasz to na wiszącym kablu (żarówką w kieszeni). Idziesz do auta i zapalasz... czekasz 15-20s max 30s. Zobacz czy pojawi się ikonka spalonej żarówki wraz z napisem, która jest spalona (czy oświetlenia tablicy, światła pozycyjnego itp). I daj znać jakie wyniki - czy FIS coś pokazał.

Pantonik nie muszę iść do autka - wiem, że pokaże mi i napisze oczywiście (tylko, że po niemiecku :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:) która żarówka jest spalona :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:52_________________________________________________Siema Ania co ty gadasz z tą chmurą :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Przecież będziesz świecić jak przyjedziesz :shocked: :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieee no ta pierwsza jest żenująca, ale reszta :kox:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:50_________________________________________________

dobry z wieczora :tongue4:

zasypało mnie!!!!!!!!!!!

snieg :chytry:

nie Tomuś chmura radioaktywna z Japonii :naughty:

aaaaa to dasz sobie rade najwyzej urosnal ci jeszcze dwa cycki :polew: :polew: :polew:

cycki zawsze sie przydadzą :tongue4:

dobre cycki nie sa zle :tongue4::wink4:[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 20:53_________________________________________________
ta przed ostatnioa moze byc a reszta to masakra jakas :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przyjeżdzam.... zostaje tu...

wole szwedzką biede od polskiego dobrobytu :decayed:

jeszcze za tęsknisz :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz: :pociesz::tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...