Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

swoją drogą - ciekawe, co by się dokulało lepiej - afn z głupim rezystorem + spowalniaczem w postaci automatu, czy jednak adr'ek w serii :)

nom też mnie zastanawia..... klekot z c**jowym automatem czy ADR-ka :naughty::evil:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

No to żeś pojechał teraz DJ-owi po rajtuzach :polew: :polew: :polew:

Kimiasz wysil umysł.... to była czysta ironia...... (sam mam ten c**jowy automat) :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kimiasz wysil umysł....

No właśnie coś ostatnio mam z tym problem :disgust:

Opublikowano

Panton, lepiej, żeby to faktycznie była ironia :naughty:

Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No to jak Bartek - co powiesz na małą ćwiartkę? :cool1: :cool1: :cool1: :cool1: :cool1:

Tylko my dwaj i 400 metrów prostej - diesel kontra benzyna, automat kontra manual, Avant kontra sedan.

Opublikowano

Panton, lepiej, żeby to faktycznie była ironia :naughty:

:polew: ja tylko powtarzam opinię niektórych fachowców :wink4: o automatach (którę są do d*py podobno) - sam to coś do d*py mam i w życiu bym nie oddał :>

Opublikowano

1302543207_by_ReVolted_500.jpg

Własnie spadłem pod biurko

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

Brzmi trochę jak z Szybkich i Wściekłych, ale generalnie problemu nie widzę - możemy się przejechać :wink4:

Opublikowano
:palacz:
Opublikowano

Brzmi trochę jak z Szybkich i Wściekłych, ale generalnie problemu nie widzę - możemy się przejechać :wink4:

:good: :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

mam nadzieję, że nie jest to taka gra, że "przegrany musi zginąć" :polew:

Opublikowano

mam nadzieję, że nie jest to taka gra, że "przegrany musi zginąć" :polew:

Musi odjechać swym rumakiem w stronę zachodzącego słońca :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

przegrany oddaje kluczyki :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:44_________________________________________________ :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :smutas: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

nie stać mnie na lanie wachy do adr'a, więc Kimi kluczyki zatrzyma :>

Opublikowano
  • Autor

heheheh

kurde byle za 2 tygodnie takie wyscigi skrece juz kamerke wtedy i bedzie fajny material :D[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:51_________________________________________________ja sobie kupie 5 litrow plynu i tez sie z kims scigne :D z Chrisem :D[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:51_________________________________________________ :polew:

Opublikowano

hehehehe ja może będę już po sprzęgle i też z kimś na kresce stanę :naughty: :naughty: :naughty::cool1: :cool1: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

DJ, jesteś bardzo pewny siebie, pewnie masz powody :cool1:

Twoje kluczyki też są bezpieczne, bo kombinacja Avant+klekot+proteza zamiast dźwigni zmiany biegów to nie dla mnie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 21:59_________________________________________________No to co, za 2 tygodnie? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Trzeba znaleźć jakieś w miarę bezpieczny kawałek asfaltu :D

Opublikowano

ja mam tez klekota i odebralem nawet go :D

Opublikowano
  • Autor

kurde za 2 tygodnie sa swieta za 3 majowka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.