Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurde za 2 tygodnie sa swieta za 3 majowka

Kurde faktycznie, święta za 2 tygodnie :blink: :blink: :blink:

Ale ten czas zapierdziela, dopiero był Nowy Rok :disgust:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

heh no grubo leci :confused4:

Opublikowano

Pany co się odwlecze to nie uciecze :good: :good: :good: :good:

W maju będzie już cieplutko - zrobimy grillika + 400m :naughty: i będzie gitez majonez :good:

Kimi - Motodrom :good: :good: :good: :good: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:18_________________________________________________Tomek :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: że wreszcie masz swoją niunię :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

zgada sie bedzie sloneczko bedzie cieplo bedzie sucho :D bedzie ogien :D:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

nie stać mnie na lanie wachy do adr'a, więc Kimi kluczyki zatrzyma :>

jaka szczerość... :decayed:

Opublikowano

Kimi - pożartować sobie przecież możemy :) Avant jest cięższy, AFN ma 110 kucyków, ile ma mój - nie wiem. Jedyny "mod" z mojej strony, to rezystorek za 5 gr. Ciekawi mnie wynik takiej kreski, bo wtedy się okaże, czy mamy zdrowe auta i co faktycznie daje ten rezystor. Jeżyk w Avancie został 3 długości w tyle (manual), więc tym bardziej wynik nie będzie przesądzony:)

Opublikowano

DJ, jesteś bardzo pewny siebie, pewnie masz powody :cool1:

Twoje kluczyki też są bezpieczne, bo kombinacja Avant+klekot+proteza zamiast dźwigni zmiany biegów to nie dla mnie :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

oj Kimiasz pewność siebie jest potrzeba i ważna ale co byś się nie zdziwił.... co ta proteza może zrobić.... :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hyhhyhy :D

a ja z innej beczki Kimi wezno zapodaj jakies imie i nazwisko dobrego lachona :D

Opublikowano

Seba ze względu na fakt, że Kimi-ego nie ma :wink4:

tak że ten :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Elita_Lofblad_7730.jpg

Opublikowano

Kimi - pożartować sobie przecież możemy :) Avant jest cięższy, AFN ma 110 kucyków, ile ma mój - nie wiem. Jedyny "mod" z mojej strony, to rezystorek za 5 gr. Ciekawi mnie wynik takiej kreski, bo wtedy się okaże, czy mamy zdrowe auta i co faktycznie daje ten rezystor. Jeżyk w Avancie został 3 długości w tyle (manual), więc tym bardziej wynik nie będzie przesądzony:)

Avant jest cięższy, poza tym nie wiadomo, jak wysoko kręcił i jak szybko zmieniał biegi :D

BTW, Jeżyk ma ADR-a? :mysli:

rkwon - Diana Dagota, była już? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Seba ze względu na fakt, że Kimi-ego nie ma :wink4:

tak że ten :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Elita_Lofblad_7730.jpg

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

wiedzialem ze na Ciebie mozna liczyc zawsze

Opublikowano
61833_010_123_475lo.jpg
Opublikowano
  • Autor

rkwon[/b] - Diana Dagota, była już? :naughty

sprawdzam :D

Opublikowano

Zaczyna się znowu lachonarium w wątku :D

Opublikowano
  • Autor

byla byla :D nawet chyba ja ja dalem :):P dobra łania nie ma co :D

Opublikowano

ten stol bilardowy...... :polew: :polew:

Opublikowano

Brean McGregor ??? :mysli: Była? Chyba nie, co? :D

breann-mcgregor-large2.jpg

[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 22:56_________________________________________________

Dobra, i tym optymistycznym akcentem się dziś pożegnam :papa:

Spokojnej nocki :wink4:

Opublikowano
  • Autor

hehhe dobre ma bidony nie ma co :D

Opublikowano

Narka Kimi :papa:

Ja też melduję, że się odmeldowuję :cool1::hi: :hi:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 23:07_________________________________________________Miłej nocki for all :wink4:

Opublikowano
  • Autor

wzajemnie MArio :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.