Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

tip

tanio i pewnie :kox:

:polew: :polew: zapewne , właśnie koleżanka zapłaciła za wymianę całego TIP na nowy bo padł w Audioli.

a przy jakim przebiegu padł TIP - 500 000km? :cool1: tzn. przy 267 000km - przebieg ori a samochód od dziadka z niemcowni :D

Przy dużym zapewne ale nie 500 tys. służy do jazdy w promieniu 5 km do pracy i z pracy,( w rodzinie są 3 auta) przebieg był sluszny i orii - nie od dziadka, w końcu samochód kupował mechanik, także żarciki nie uzasadnione, reasumując jak coś ma paść to padnie , niezależnie jak się nazywa , ŻADEN mechanizm w aucie nie jest przewidziany do zgonu samochodu i zezłomowania. Wierząc w opowieści o multi już dawno moje auto winno stać na szrocie. Gdy chciałam przeprowadzić diagnostykę tak ot bez powodu i podałam przebieg to stwierdzili że kłamię, bo po takim przebiegu to multi nie jeździ bez remontu. Ja póki co wymieniam olej i jeżdżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

zgadzam sie :) i obys jeszcze banke wykrecila i smiala sie innym w twarz :):D :D :D

to co z ta manetka mam ja odbierac czy jak robimy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a rozdupcyla sie dlatgo ze ciagnal nie szybciej niz 15 km/h

jakiś ty dowcipny :mysli: a po autostradzie do Włoch to się jeździ 15 km/h ? nie wiedziałam, jechaliśmy więcej[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 12:05_________________________________________________

zgadzam sie :) i obys jeszcze banke wykrecila i smiala sie innym w twarz :):D :D :D

to co z ta manetka mam ja odbierac czy jak robimy ?

napisałam żeby mi wysłał ale czekam na odp jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa prowadzenie rozmow o prace mnie ro***erdala :polew: uwaga cyt" WIE PAN MAM JUZ PRAWO JAZDY 3 LATA I NAJECHALEM NA NI ZE 170.000 TYŚ KM WIĘC JEST SIE CZYM POCHWALIC " :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku*** prowadzenie rozmow o prace mnie ro***erdala :polew: uwaga cyt" WIE PAN MAM JUZ PRAWO JAZDY 3 LATA I NAJECHALEM NA NI ZE 170.000 TYŚ KM WIĘC JEST SIE CZYM POCHWALIC " :polew: :polew:

jak jest dobry to niech sie pochwali ile mandatów dostał w tym czasie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyh no taka prawda nie ma tymbardziej w dieslu aut z niemiec z przebiegiem 200 000 :D:P 500 000 to tak :) tyle ze zrobione na 180 000 :D

nom to jest najlepsze, że wszystkie fury jakie są sprowadzone z niemcowni nie mają przejechane więcej niż 200 000km..... mimo tych autostrad i ceni paliw w przeliczeniu na dochody :D

Polacy uważają, że jak auto ma więcej niż 200 000km to szrot.... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

loooo niech sobie to do CV wpisze :D :D :D

NO MIAL WPISANE :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze troche sie zagescila atmosfera na forum...

Ja podzielam zdanie Magdaleny jak ma sie popsuc to sie popsuje a jak ma jezdzic to chocby bylo alfa to jezdzic bedzie i tyle nie ma zasady...ja robilem pompe wspomagania hamulca rzecz ktora sie nigdy nie psuje a cala reszta osprzetu smiga idealnie... wiktor ostatnio podpinal kompa to parametry jak z fabryki:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masakra z tymi ludzmi jest wiecej juz nie podejme rekrutacji matoly ze hej :disgust::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty rekrutujesz ludzi?:D to ladne zlewy tam musisz miec hehe a na jakie stanowiska?

na listonosza :decayed:[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 13:06_________________________________________________

a co przyjmujecie :wink4:

no jak chcesz byc listonoszem to zapraszam jutro pomiedzy godz.10-14 :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba zartujesz?:D to wogole sie oplaca?:D

no ja na byciu listonoszem sie dorobilem B5 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rekrutując robię taki rentgen, że nie spełniający kryterium do etapu rozmowy nie dochodzą. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rekrutując robię taki rentgen, że nie spełniający kryterium do etapu rozmowy nie dochodzą. :gwizdanie:

uuaaa kosa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rekrutując robię taki rentgen, że nie spełniający kryterium do etapu rozmowy nie dochodzą. :gwizdanie:

uuaaa kosa :D

zaraz kosa- czysta oszczędność czasu zainteresowanego i mojego, gęsto ludzie ślą cv od pieca tzn. nie ma w cv nic na temat tego co było w ogłoszeniu wymienione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...