Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

heheh no to ja odpadne zalezy jeszcze o ktorej bo jestem juz umowiony na ognisko :) :/

no zobaczymy :) wyjdzie w praniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

qwa ktoś zamek przekręcił (rozpier34lił) śrubokrętem czy jakimś gównem w seacie :wallbash: :wallbash: :wallbash:

co za chu$e mieszkają na tym osiedlu :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j ze lodz wszedzie jest tak samo

to nie jest tak ze wszedzie jest lepiej gdzie nas nie ma

jeden c**j :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci Sebek, że mam kolegę, który się przeprowadził do Łodzi z Wawy.... tam mieszkał i pracował kilka lat trzymając samochód pod blokiem... w Łodzi po jednym miesiącu zawalili mu wkłady do lusterek... po kolejnych 2 miesiącach ukradli mu wycieraczki.... a później ktoś się nudził i tylną wycieraczkę mu ukręcił na chama... oczywiście, że wszędzie jest dziadostwo ale w tej Łodzi chyba wyjątkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tam przypadek tez mam kilka przykladow gdzie ktos pojechal na kilka godzin do warszawy i mu wyjeli halogeny

czy po prostu szybe wibili ... wedlug mnie nie ma to znaczenia gdzie sa dzielnice i takie i takie

a debili jest wszedzie pelno :) w warszawie jest moze troche inaczej bo w centrum sa kamerki ale jak postawisz auto na osiedlu

zwyklym takim jak u Chrisa to bedzie dokladnie tak samo jak trafi sie jakis baran

ostatnio przeciez w warsdzawie 6 osob biegalo po maskach i dachach zaparkowanych aut przy ulicy ...

do tego ceglami wybijali przednie szyby po co ?? bo wypilis sobie po 5 piwek i im sie nudzilo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram tutaj jest wyjątkowe dziadostwo :sick3:

nie mowie ze się w stolicy nie znajdzie :gwizdanie: ale tutaj to już ch$% :wallbash:

bo tu sie nudzą na osiedlach roboty nie ma to kombinują :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee Chris a myslisz ze w warszawie to kasa i praca na drzewach rosnie ?? tak samo jest

wejdziesz w osiedla to zobaczysz grupki lysych cymbalow w szalikach legii tudziez poloni

gdzie tu sie obnosza z tym baaardzo w lodzi juz nie pamietam kiedy widzialem kogos w szaliku

a tu widze czest najebanych lub nacpanych w metrze zaczepiajacychy ludzi ;)

wedlug mnie jeden diabel ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jednym słowem trzymać się z daleka od osiedli (blokowisk) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest internet:D

no trzeba uważać na takich gości gdziekolwiek by sie nie było nawet na wakacjach wieczorem to trzebaby w zbroi chodzic:D[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 15:58_________________________________________________ŁKS ŁÓDŹ HARD BASS 3

chciałes Seba szalikowców z Łodzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no wlasnie :)

nie no ja mieszka m na piastowie gdzie jedna strona to widzew druga lks :) a ja w srodku :D

co prawda szalik widzewa mam :P ale sram na wszystko :D heheh

w kazdym razie jak jeszcze kilka lat temu biegaly jakies oszolomy tak teraz juz tego nie widac

co nie znaczy ze jest super bezpiecznie i nic sie nei dzieje ;)

moze po prostu rzadziej jestem na osiedlu :mysli: :mysli: :mysli:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest internet:D

no trzeba uważać na takich gości gdziekolwiek by sie nie było nawet na wakacjach wieczorem to trzebaby w zbroi chodzic:D[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2011, 15:58_________________________________________________ŁKS ŁÓDŹ HARD BASS 3

chciałes Seba szalikowców z Łodzi :D

powiem krotko banda homoseksualistow :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie mogę się przyzwyczaić do spania w Warszawie chociaż jeżdżę tam już od 8 lat... :tongue4:

Wieczorami to między blokami aż strach przejść bo stoją pod klatkami albo na ławkach i żłopią jakieś berbeluchy (strach na faję wyjść):kwasny:

W centrum wieczorem tak źle nie jest bo dużo ludzi się kręci i to normalnych rzadko jacyś huliganie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee Chris a myslisz ze w warszawie to kasa i praca na drzewach rosnie ?? tak samo jest

wejdziesz w osiedla to zobaczysz grupki lysych cymbalow w szalikach legii tudziez poloni

gdzie tu sie obnosza z tym baaardzo w lodzi juz nie pamietam kiedy widzialem kogos w szaliku

a tu widze czest najebanych lub nacpanych w metrze zaczepiajacychy ludzi ;)

wedlug mnie jeden diabel ;)

zgadza się.... w Warszawie kasa nie leży i też są ludzie biedni, którzy patrzą by tylko coś zapier..... najgorsze jest to co na tym filmiku. Ludzie kompletnie nie mają zajęcia i wtedy szukają atrakcji... a to coś wypiją i komuś wpier........a to pobiegają po samochodach bo fajna rozrywka.... beton taki w tych łepetynkach, że aż żal... i to nie jest ich wina do końca (ten stan) tylko tego popierdzielonego ustroju bo wszystko zrobili za kasę i widzę jak zawsze ekipa młodych chłopaków siedzi na skrzyżowaniu i się nudzi..... w piłę pograć nie można bo nie ma gdzie... coś ciekawego porobić to też za kasę a za darmo jest ulica... i później są "ŁKS naszym panem jest... " itd. masakra... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohayoo Bandziory :hi: :hi: :hi:

Ale miałem podróż do Gdańska to pies to jebał :disgust: :disgust: :disgust:

W przedziale małżeństwo z dwójką dzieci. Dzieci z tych bardziej krzyczących i łażących.

Tatuś obiecał, że za godzinę zasną, niestety, pierdolnął cztery bronki i sam zasnął, a mamusia bujając na zmianę to jednego, to drugiego dzieciaka cedziła pod nosem "chyba k**wa zaraz zwariuję.."

I tak prawie całą drogę, ale i tak miałem farta, że nie siedziałem na korytarzu, jak niektórzy.

Choć właściwie to nie wiem, co by było lepsze :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...