Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 08:34_________________________________________________

ale sie wczoraj nawalilem, nie pamietam jak do pokoju wrocilem a dzis na zajecia trzeba isc no tragedia

ludzki dramat :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś się Karolinka ostatnio nie pojawia..... :gwizdanie:

pojawia , pojawia z tym facebook-iem to była przesada i z tą konkurencją też :disgust:

Karolina nie wygłupiaj się i nie wal fooocha........ :tongue4: ŁDZ Banda to bystre chłopaki więc Cię wyczaili szybciej niż pomyślałaś.... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie jeden dzień. Przed chwilą musiałem przez dwadzieścia minut ponad czytać klubowy spam, coby być zorientowanym w temacie, więc piszę, co następuje:

-kanu - wiem, że takie teksty "wykapany tatuś", itd są bardzo oklepane, ale uwierz mi, że się ojcostwa nie wyprzesz, jak patrzę na pociechę;D

-wito505 - sprzedałbym Ci mojego avanta, ale Cię nie stać :polew: Mój to w ogóle musi być szrot kompletny, bo ma z 280kkm najechane :polew:

-Panton - jak zwykle nieśmiały, co widać po postach, ale: VCDS'em nie cofniesz przebiegu :decayed:

-Adrenalina - gdzieś nam poszła, jak wróci, to pogadamy;)

-kłysek - kwitnie

-mariuszzgierz - rozgląda się za młodszymy... jak jakąś fajną brunetkę przyczaisz, to się podziel kontaktem :naughty: EGR zrobiony?

-Pusia - weź się dziewczyno nic nie martw i nie obrażaj, bo miło nam Cię gościć w tym temacie, a że ciekawe bestie jesteśmy, to wywiad działa:D Co do "konkurencji" - jak wybieramy dziewczynę na banner, to pojęcie znajduje swoje zastosowanie :wink4:

-tomek - nikt nie mówił, ze studiowanie jest łatwe :decayed:

...A tak w ogóle powiem Wam, że pojechaliśmy wczoraj po dzieciaki nad Solinę. Jak wróciłem z imprezy o 2.30 do domu, to już o 4.50 miałem pobudkę - wyspałem się za wszystkie czasy :polew:Mimo, że dawaliśmy po garach i była w sumie luźna droga, to 420km w 6h przejechaliśmy :angry: Co z tego, że się przypałowało umiarkowanie, jak za chwilę wahadłówka i remonty :confused4: W drugą stronę to już w ogóle masakra, bo mieliśmy jechać razem ok. 100km/h (w trzy auta), ale po chwili takiej jazdy już nas trafiło i każdy zaczął po swojemu jechać. Wiadomo, jak to z dziećmi - po drodze jeszcze postój w zajeździe, etc... Deszcz lunął przed Kielcami, co nas skutecznie spowolniło, bo przyczepność licha... Efekt? 400km drogi powrotnej: Start- 12.30. Meta - 21.00 :polew: I pomyśleć, że miałem czyste auto jeszcze wczoraj :tongue4:

No to teraz spadam czynić mą warsztatową powinność :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

dajcie se po razie bo dawno sobie nie dawaliście :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 12:41_________________________________________________a tak w ogóle to pogoda coś nam się rypie na weekend :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Panton - jak zwykle nieśmiały, co widać po postach, ale: VCDS'em nie cofniesz przebiegu :decayed:

kuwa przeczytałeś cały spam :shocked::blink: kozak jesteś na maxa :naughty:

nawet nie myślałem by kręcić przebieg VCDSem.... do tego są inne zabawki :wink4:

a nieśmiałość.... cóż..... :embarrassed:

[br]Dopisany: 18 Czerwiec 2011, 12:49_________________________________________________

a tak w ogóle to pogoda coś nam się rypie na weekend :mysli:

zasnąć idzie.... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde, jak to możliwe, że przy emeryckiej jeździe dziadka citroenem Xsarą przy oryginalnym przebiegu 106kkm rozleciało się sprzęgło? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale jeden z trzech obecnych na pokładzie cytryny pedałów po prostu "wpadł" i leży bidny na podłodze...ten z lewej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...