Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dobrze

pojawil sie problem niestety :(

dobilem do 5 minut i skonczyla mi sie sciezka dzwikowa :D

ale juz sobie poradzilem z problemem

teraz problemem jest rendering ... to jakas masakra z 8 godzi sie to bedzie renderowac ...

do kolejnej obrobki ... maskara jakas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ogladaliscie jackassa to bedziecie wiedzieli

ryan dunn zginal dzis w wypadku samochodowym z ranca :( ;([br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 22:21_________________________________________________W dniu 20 czerwca 2011 r. Dunn zginął w wypadku samochodowym w West Goshen Township w stanie Pensylwania. Z raportu TMZ wynika, że Dunn spożywał alkohol z przyjaciółmi kilka godzin przed wypadkiem. Mieli oni wypadek przy prędkości ponad 180 km/h (110 mph). Na miejscu wypadku znaleziono trudne do zidentyfikowania ciała. Dunn doznał wielu poważnych obrażeń organów wewnętrznych. Doświadczeni ratownicy medyczni mieli trudności z identyfikacją ciał pasażerów pojazdu. Dunn był podobno zidentyfikowany przez jego tatuaże na ciele oraz włosy i zarost.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: z wieczora

Seba widze ze w temacie gałki zmiany biegów Bart wszystko już objaśnił :cool1:

mogę ewentualnie dołączyć wycinek z etki :gwizdanie:

Przechwytywanie_ga_ka_zm_bieg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podzekowal przeslalem skrina :D :D :D [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:38_________________________________________________a co potrzebujesz z fiata :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie sobie wracam z montażu bramy i warsztatu... Po raz kolejny stwierdzam, że nienawidzę francuskich aut :decayed: Wyjęcie sprzęgła w xsarze nie obyło się bez pomocy osób trzecich... Rozwaliło się łożysko oporowe, docisk oraz łapa wysprzęglająca... qrde, ciekawe, kto mi teraz sprzeda takie części :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render robi sie juz 1,45 godziny a do konca 6,27 :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2011, 23:53_________________________________________________

Seba jak tam oponki ruszyles cos ? :gwizdanie:

heh nie ruszylem i nie rusze 3 miechy mam na ruszenie :( poki co jestem nie z palcem a z reka do kolana w d*pie :( ;( :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba - oblookałem Twoje części na allegro...jakiś kolo w rawie mazowieckiej ma po 30 zł i widzę, że ciężko będzie załatwić taniej;/ No nic - jutro się sprawa wyjaśni, ale jak coś, to zapieprzamy do tej rawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...