Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

mysle sobie o zakupie takiego specyfiku do odgrzybienia klimy czy ktos by jeszcze reflektowal ?? bedzie jeden koszt przesylki

http://moto.allegro.pl/wurth-odgrzybiacz-klimatyzacji-klimy-serwis-k388y-i1701892349.html[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:44_________________________________________________

heheheh a co to jakas impreza i ja nic nie wiem ?? :P[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:23_________________________________________________sie szykujecie na ogolny :D:kox:

sie szykujemy :decayed: ucze Barta higieny bo wiesz..... strasznie siezaniedbal ostatnimy czasy :kox:

heheheh dobrze dobrze tylko nei wiem czy na nauke juz nie zapozno :P

chociaz jakies podstawy powinien miec :P:decayed::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

ok dobra to sie mozem dogadac w sobote ogarniemy temat ??? zeby odrazu spryskac moze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta juz to ja jestem w warszawie i wale piwko :P

w piatek wieczorem bede

dlugo to musi odstac czy jak to sie tam ogarnia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh no to wiele wyjasnia dobra to pisz jak mozemy sie spiknac gdzie i kiedy no i za ile dzięgów :P wal pw :P[br]Dopisany: 13 Lipiec 2011, 21:58_________________________________________________ :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja już poćwiczyłem umiejętności kaskaderskie w punto, czyli zmieniłem linkę od nawiewu... Jeszcze temat nie do końca ogarnięty, ale - dużo do przodu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D

siema Mistrzu :D

wczoraj polatalem troche ale bez tych pinow nie ma bata pierdzi wszystko trzeszczy strzela :D

masa z masy :D nie da rady jezdze bez radia :D :D :D [br]Dopisany: 14 Lipiec 2011, 09:36_________________________________________________a co tam u Ciebie ?? Szamkowoz juz na sali operacyjnej ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze ze 2 piny, więc looz;) Wpadaj wieczorem i ogarniemy :good: Szamkowóz już od dawna na chirurgii stoi, tylko jeszcze mam do pokończenia 3 autka:) Zachodzę tylko w głowę, czy ten silnik myć teraz, bo by się przydało... Biorę się za przeszczep wiązki i innych pierdół;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do silnika to ja mam plyn do czyszczenia znaczy sie tyle ze jak chcemy caly wykapac to moze nie styknac :/

w piatek wieczor sie odezwe jak bedziesz akurat gdzie w domu to sie zgadamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze ze 2 piny, więc looz;) Wpadaj wieczorem i ogarniemy :good: Szamkowóz już od dawna na chirurgii stoi, tylko jeszcze mam do pokończenia 3 autka:) Zachodzę tylko w głowę, czy ten silnik myć teraz, bo by się przydało... Biorę się za przeszczep wiązki i innych pierdół;)

najlepszy moment mycia... a wsadzać brudaska to szkoda... :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...