Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

niedawno był czyszczony :gwizdanie:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 09:54_________________________________________________kuźwa ale dzisiaj nudy :read:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja to spie na siedzaca masakra :/[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 10:55_________________________________________________moze zorganizujemy sobie jakas sesje fotograficzna aut ?? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba ty jestes grafikiem a ja mam maly problem mam windowsa 7 a na nim nie ma WINDOWS MOVIE MAKER a potrzebuje skrecic jakis filmik w tym moze ty masz XP i moglk bys mi skrecic taki filmik na 2 min. tematyka dowolna moze byc o Audi :gwizdanie: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

seba ty jestes grafikiem a ja mam maly problem mam windowsa 7 a na nim nie ma WINDOWS MOVIE MAKER a potrzebuje skrecic jakis filmik w tym moze ty masz XP i moglk bys mi skrecic taki filmik na 2 min. tematyka dowolna moze byc o Audi :gwizdanie: :decayed:

wiesz co ja tez mam 7 juz :/ ale z tego co widze http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=D6BA5972-328E-4DF7-8F9D-068FC0F80CFC&displaylang=en to mozna juz pobrac do twgo windowsa mm a szczerze mowiac to nawet nei wiedzialem ze nie ma go w 7 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no to lipa :confused4: myslalem ze ktos mi pomoze(zrobi) ladna prace na zaliczenie do szkoly :tongue4: bo szczerze ja o takich sprawach to nie mam zielonego pojecia :gwizdanie: ja moge taj pani mgr. powiedziec jak wyjac licznik z Audi A4 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh nawet zebym mial to byloby mi ciezko zrobic cos bo mam sporo pracy i siedze i mozdze a co wogole za film masz zrobic konkretnie ?? co ma sie w nim znalezc ?? i jak sie nazywa ta Pani :) i na jakiej uczelni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UŁ pani mgr.Mudent a jestem na kierunku Pedagogika resocjalizacyjna a film obojetnie o czym zeby tylko zeby mial 2min. dlugosci jakas muzyczka w tle jakies fotki i kwalek jakiegos filmiku i chodzi zeby to zlepic w calosc zeby mialo rece i nogi :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myslalem ze znam ale jednak nie ;) bo sam kiedys tez prowadzilem zajecia dla studentow :) ale nie na pedagogice tylko na informatyce ;) kurde nawet nei mam czegos takiego zeby Ci dac gotowca :/[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2010, 13:47_________________________________________________tzn nie wiem na ile Cie bedzie z tego odpytwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedzie pytac wogole bo ja mam jej to oddac na pendrive i gra gitarra :decayed::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...