Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Właśnie wróciłem ze spacerku wieczornego (nocnego bardziej) i jechał facet Volvo Al. Włókniarzy od Pojezierskiej.... leci sobie prosto w kierunku ronda (Limanowskiego) przed rondem jest taki mały łuk zakręt... facet mocniej odbił kierownicą (jechał tak 100-110km/h) i go na tym łuku tak machnęło, że obróciło autem.... machnęło go na słup gdzie jest znak informacyjny (po prawej stronie zaraz za łukiem - Manufaktura prosto itp itd) na szczęście walnął idealnie lewym słupkiem od strony kierowcy... odbił się od znaku (rura na której jest przykręcony znak poddała się i wygięła) i poleciał autem na drugie pobocze przez całą szerokość jezdni... faceta (kierowce) wyciągnęło się... poszły kurtyny boczne ale w bok i rękę dostał.... pasażer wyszedł bez szwanku - nic mu się nie stało.... po wezwaniu karetki/policji najechała karetka która wracała z jakiejś akcji (dosłownie 2min od zdarzenia - taki fart).... więc się ją zatrzymało i kierowce wzięli na "warsztat" - rękę z całym barkiem w od razu zagipsowali... po 5min przyjechały policaje... więc sobie poszedłem dalej.

Ale prosty odcinek drogi a koleś o włos a by się zabił... volvo dosłownie złamane w pół (starsza wersja 80)... deszczyk popadał a wtedy robi się ślisko... tylko każdy zapitala bo luz... a później taki zonk...

ps: quattro nie tylko przydaje się w zimie jak większość twierdzi i do fur które mają mocne silniki... jak widać wystarczy, że popada i już Q ma robotę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio dosłownie 50m przede mną.... tak gościa machnęło i tak przyjebał bokiem w ten słup na którym jest znak informacyjny, że byłem zaskoczony bo trochę przycinał ale bez szaleństw... tam jest prosta delikatnie z górki.. i każdy się buja.. a później jest taki łuk bo zakrętem tego nie można nazwać i 300m prostej światła na rondzie Limanowskiego jadąc w kierunku reala, kaliskiego... na szczęście jechał sam.. nie było innych samochodów... pusta droga... Serio trzeba się pilnować i troszkę wolniej latać... bo po takim deszczyku ślisko jest konkretnie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie oponki tez nie byly w najle-pszej kondycji skoro go tak pizgnelo :/ nom niestety trzeba uwazac i wziasc poprawke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom powiem Ci, że Volvo w super stanie... starszy model co prawda ale "młody wiekiem" i opony też były spoko bo przyczaiłem z ciekawości jak już ziomki z karetki zajęli się facetem... bieżnik na oponkach był konkretny... dlatego jestem w szoku, że gościa takim dużym autem o takiej masie przy takiej prędkości i łuku tak machnęło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ciekawe co bylo przyczyna czy predkosc czy brak doswadcznia czy wada techniczna jakas moze nierownosc jakas falda wyboj nie wiem

jakby Ci sie cos udalo z kamera to daj znac :D chociaz pewnie i tak bedziemy gadac na ircu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj do niej usiądę i będę kombinował tylko jeszcze muszę poszukać kabelka do firewire :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:

tez jestem typek przeciez moglem dac Ci z kablem :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom powiem Ci, że Volvo w super stanie... starszy model co prawda ale "młody wiekiem" i opony też były spoko bo przyczaiłem z ciekawości jak już ziomki z karetki zajęli się facetem... bieżnik na oponkach był konkretny... dlatego jestem w szoku, że gościa takim dużym autem o takiej masie przy takiej prędkości i łuku tak machnęło...

moze przymrozek zlapal :laghing2: :laghing2: :laghing2:

:siema:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo :D

czy to podejdzie do a4 ?? http://allegro.pl/glosnik-glosniki-drzwi-tyl-bose-audi-a6-c6-4f0-i1720996792.html :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...