Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

śmiejcie się śmiejcie z BMW ale silnikom TDI Audi/VW daleko do silników BMW..... a te ostatnie modele co wyszły z tymi za***istymi światłami są wypas.... ta ostatnia 7 jest piękna... 5 też zajebiszcza - dzisiaj rano za nią leciałem i na prawdę styliści się popisali i odwalili kawał dobrej roboty... :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zestaw na "BMW" to : BMW , dres, adibasy, łysa głowa (szeroki kark ?) :polew:

ale ja bede mial model lux nie rocznik '88 :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:39_________________________________________________

śmiejcie się śmiejcie z BMW ale silnikom TDI Audi/VW daleko do silników BMW..... a te ostatnie modele co wyszły z tymi za***istymi światłami są wypas.... ta ostatnia 7 jest piękna... 5 też zajebiszcza - dzisiaj rano za nią leciałem i na prawdę styliści się popisali i odwalili kawał dobrej roboty... :good:

Pantonik jak zwykle scisle i na temat :good::decayed: bedziesz moim pomagierm przy zakupie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośmiać się ludzka rzecz. Ja BMW nie kupię bo mnie eksploatacja by zeżarła. Mogę sobie popatrzeć :D i popatrzę sobie na kłyskowe :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka, że Audi jakościowo produkuje bardzo dobre samochody ale nie ma co się aż tak napinać.... Audi jak dla mnie ma jedną zajebistą zaletę - ma quattro........ xDrive w BMW czy 4MOTION w Mercu się chowa.... Audi ma mocne blachy (ocynk) do modeli B8 gdzie przyoszczędzili i już ocynku dali tylko do 20-30cm od progów.... a reszta (?) po 6-8latach eksploatacji wszystko będzie widać... można by dużo pisać :wink4:

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:51_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

obowiazkowo jeszcze klapeczki kubota :D

złośliwcy :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Kłysiu ja ci powiem tak że bez gwiazdy niema jazdy :naughty:

dokupisz łańcuch na łape i szyje i będzie gicior :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestescie deliktanie ujmujac nie poprawni :kox: przeca jeszcze paździocha nie pogonilem to narazie sa zamysly a co bedzie sie okarze a wy mi od razu dresy lancuchy :kox: masakra jakas z wami :guma::cool1::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ulubiency.wp.pl/kat,1012259,title,54-latek-pogryzl-pytona-zostal-aresztowany,wid,13752785,wiadomosc.html

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:58_________________________________________________Pyton nic Ci nie jest ??

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ulubiency.wp.pl/kat,1012259,title,54-latek-pogryzl-pytona-zostal-aresztowany,wid,13752785,wiadomosc.html

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:58_________________________________________________Pyton nic Ci nie jest ??

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Nie chcę się tutaj jakoś chwalić, ale ulubiency.wp.pl to dzieło mojego zespołu w WP :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

:decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nie chwal c**jowa strona

:polew: :polew: :polew: :polew:

My robiliśmy akurat to, co jest "pod maską" i czego nie widać. :cool1: :cool1: :cool1:

Grafika i inne rzeczy to nie nasza broszka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://ulubiency.wp.pl/kat,1012259,title,54-latek-pogryzl-pytona-zostal-aresztowany,wid,13752785,wiadomosc.html

:polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 12:58_________________________________________________Pyton nic Ci nie jest ??

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie nie chwal c**jowa strona

:polew: :polew: :polew: :polew:

My robiliśmy akurat to, co jest "pod maską" i czego nie widać. :cool1: :cool1: :cool1:

Grafika i inne rzeczy to nie nasza broszka :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

kod jest chusteczkowo pisany tyle bledow ze ja pitole :)

zbijam sie oczywiscie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam małe pytanko :naughty:

jeśli nie otwiera mi się szyba kierowcy a pozostałe działają bez zarzutu, dodatkowo przy zamykaniu te uchylone nie chcą się domykać ani po zamknięciu ręcznym przy otwieraniu auto nie chcą się otworzyć (chyba, że to domykanie to tylko przypadek) - 5L benzyny i zapałki czy coś da się z tym jeszcze zrobić :?: :?: :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie :D:vaglogi:

:polew: :polew: :polew: :polew:

a powaznie moze sie cos z pstryczkiem stalo :mysli:

masz 4 elektryki czy 2 ? bo jak 2 to mam swoj stary przelacznik dzialajacy wiec mozna podmienic i sprawdzic

albo moze sie tam cos odpielo wypielo tak dumam sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seba ja mam 4 :wink4:

tak napisałem na szybko, jak zrobię obiad to się za to wezmę i rozkręcę - zobaczymy :wink4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 15:37_________________________________________________w razie nic dziś nie zdziałam to jutro znowu będę się musiał uśmiechnąć do Pantonika :decayed::confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...