Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Pany mam małe pytanko :naughty:

jeśli nie otwiera mi się szyba kierowcy a pozostałe działają bez zarzutu, dodatkowo przy zamykaniu te uchylone nie chcą się domykać ani po zamknięciu ręcznym przy otwieraniu auto nie chcą się otworzyć (chyba, że to domykanie to tylko przypadek) - 5L benzyny i zapałki czy coś da się z tym jeszcze zrobić :?: :?: :?:

kupic BMW-E :polew: :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam małe pytanko :naughty:

jeśli nie otwiera mi się szyba kierowcy a pozostałe działają bez zarzutu, dodatkowo przy zamykaniu te uchylone nie chcą się domykać ani po zamknięciu ręcznym przy otwieraniu auto nie chcą się otworzyć (chyba, że to domykanie to tylko przypadek) - 5L benzyny i zapałki czy coś da się z tym jeszcze zrobić :?: :?: :?:

kupic BMW-E :polew: :polew: :polew: :polew:

klysiu przed zakupem zastanawiałem się nad E46 3.0D :wink4: ale jakoś tak wybrałem A4 - nie żałuję :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany mam małe pytanko :naughty:

jeśli nie otwiera mi się szyba kierowcy a pozostałe działają bez zarzutu, dodatkowo przy zamykaniu te uchylone nie chcą się domykać ani po zamknięciu ręcznym przy otwieraniu auto nie chcą się otworzyć (chyba, że to domykanie to tylko przypadek) - 5L benzyny i zapałki czy coś da się z tym jeszcze zrobić :?: :?: :?:

kupic BMW-E :polew: :polew: :polew: :polew:

klysiu przed zakupem zastanawiałem się nad E46 3.0D :wink4: ale jakoś tak wybrałem A4 - nie żałuję :good: :good:

:naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najprawdopodobniej to badziewie jest problemem

sterownik.jpg

wszystkie wtyczki siedziały dobrze/ciasno - jedyne co mogłem zrobić to odkręcić, przedmuchać, spryskać czarodziejskim płynem wtyczki (WD-40 :decayed: ) i złożyłem.

Ku mojemu zaskoczeniu wszystko zadziałało (dodatkowo oprócz szyby, nie działało również sterowanie lusterek, blokada przed otwieraniem szyb tylnych oraz przyciski deaktywacji poszczególnych funkcji alarmu )

Ciekawy jestem tylko na jak długo to wszystko zagadało - oby jak najdłużej :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaaaaa :hi:

prawda jest taka, że Audi jakościowo produkuje bardzo dobre samochody ale nie ma co się aż tak napinać.... Audi jak dla mnie ma jedną zajebistą zaletę - ma quattro........ xDrive w BMW czy 4MOTION w Mercu się chowa.... Audi ma mocne blachy (ocynk) do modeli B8 gdzie przyoszczędzili i już ocynku dali tylko do 20-30cm od progów.... a reszta (?) po 6-8latach eksploatacji wszystko będzie widać... można by dużo pisać :wink4:

[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2011, 10:51_________________________________________________

:decayed: :decayed: :decayed:

obowiazkowo jeszcze klapeczki kubota :D

złośliwcy :D :D :D :D

W mercu 4matic kolego, 4motion w VW. Z Twoją opinia jak najbardziej się zgadzam. Bmw jakies fajne może i bym kiedyś jeszcze kupił ale merca już nie, jakoś nie pasuje mi ta stylistyka, metka przyszyta do użytkowników tych aut, a kolejna sprawa że merce mają kiepściutką blachę i wszystkie nowe modele sypią się na potęgę, dosłownie psują się jak alfy romeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le ja pier**le :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...