Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie i ośka i multi do szczęścia wystarczy :good: do ścigania się zaś potrzebuje RS8 Spydera :kox: ale, że póki co nie ma gdzie i jak się ścigać A6 mi jak najbardziej leży......kiedyś tam

A6 ale w Q i TIPie...... zakochasz się... i nie musisz się ścigać... wystarczy, że jest taka pogoda jak dzisiaj - delikatnie pada a już byś pokochała Q :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dla mnie i ośka i multi do szczęścia wystarczy :good: do ścigania się zaś potrzebuje RS8 Spydera :kox: ale, że póki co nie ma gdzie i jak się ścigać A6 mi jak najbardziej leży......kiedyś tam

A6 ale w Q i TIPie...... zakochasz się... i nie musisz się ścigać... wystarczy, że jest taka pogoda jak dzisiaj - delikatnie pada a już byś pokochała Q :decayed:

nie ma co porównywać TIP-a a multi :gwizdanie: jeśli idzie o komfort jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda pod tym względem bezstopniowa nie ma konkurencji ale trochę dziwnie się jedzie gdy wciskamy pedał do podłogi a obroty cały czas stoją na poziomie 2500 lub 3000

Nom i trwałość chociaż jak się szanuje, jeździ normalnie to multi też robi ładne przebiegi..... ale multi nigdy nie występuje z Q i dlatego wygrywa TIP :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

ponuro dziś za oknem tak jakoś ,czyżby już jesień :mysli:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 10:46_________________________________________________

no to pojechali po całości :polew: :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kwasny: jesień? mi serce krwawi że się jednak chyba nie wybiorę do Frankfurtu na wystawę ;( a tak przez jesien i zimę ...człwoiek by oglądał te foldery i katalogi heheheh i jakoś do wiosny by zleciało.....

Wracając do rozmowy.....jakbym miała Q to na wuja jakiś automat w ogóle ? sensu tego połączenia nie rozumiem :D i nie wiem co w tym czuciu multi dziwnego :mysli: ja tam się dobrze z nim czuję , zwłaszcza jak wsadzam pedał gazu do końca . Moja skrzynka nalatane ma ponad 200 i kurcze zrobi się 7 lamel w najbliższym czasie i mam nadzieje jeszcze długo nią pośmigać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to? Q + ASB to piękne połączenie... pełen komfort (TIP) a do tego bezpieczeństwo (Q)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie...

2.7BiT + manual + Q i nie ma mocnych :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie...

2.7BiT + manual + Q i nie ma mocnych :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jest.... S4 B6/B7 - TIP + Q + V8 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie...

2.7BiT + manual + Q i nie ma mocnych :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jest.... S4 B6/B7 - TIP + Q + V8 :D

Ehh te wasze "tipy" i inne "troniki" :cool1: :cool1: :cool1:

Nic, powtarzam, nic nie jest w stanie zastąpić przyjemności operowania pedałem sprzęgła i mieszania w podwójnym H :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bozia pozwoli u mnie na zmianę to następny będzie na 100% Q i manual a silniczek się jeszcze zobaczy :cool1:

4,2 benzynka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy tam wiecie...

2.7BiT + manual + Q i nie ma mocnych :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

jest.... S4 B6/B7 - TIP + Q + V8 :D

Ehh te wasze "tipy" i inne "troniki" :cool1: :cool1: :cool1:

Nic, powtarzam, nic nie jest w stanie zastąpić przyjemności operowania pedałem sprzęgła i mieszania w podwójnym H :D :D :D

dorośniesz..... zmądrzejesz :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2011, 16:12_________________________________________________

trzeba przyznać, że zawiązała po uuju :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Bozia pozwoli u mnie na zmianę to następny będzie na 100% Q i manual a silniczek się jeszcze zobaczy :cool1:

4,2 benzynka :decayed:

:good: :good: :good: pod warunkiem, że na koncie xxx $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...