Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Panton :good:

to ja tyż chyba niunie umyje, w tamten weekend glinkowałem to wystarczy tylko wodą opłukać i będzie cacy :decayed:

PS.glinka naprawdę daje rade :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to zbytnio się nie przyłożyłem do tego glinkowania ale różnica jest :decayed:

Seba dzięki za glinkę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to zbytnio się nie przyłożyłem do tego glinkowania ale różnica jest :decayed:

Seba dzięki za glinkę :notworthy:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: jak już robić to porządnie :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze mówiąc to zbytnio się nie przyłożyłem do tego glinkowania ale różnica jest :decayed:

Seba dzięki za glinkę :notworthy:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: jak już robić to porządnie :wink4: :wink4:

dobrze gada robic to porzadnie :)

kurde tak sie zbieram i sie zebrac nie moge moze bym gdzies jakies zdjecia popstrykal hmmm :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 12:33_________________________________________________hmmm moze ty by sie jakas sesje strzelilo http://www.mmlodz.pl/blog/entry/263113/%C5%BBwirownia+przy+Brzezi%C5%84skiej.html :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 12:34_________________________________________________lo kurde sporre to :D

moze by tam pojechac

http://maps.google.pl/maps?q=google+maps+brzezi%C5%84ska+190&oe=utf-8&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471bcc64a0931f67:0x58ed566a81f159cd,Brzezi%C5%84ska+190,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&gl=pl&ei=B7N9TsTKLKW70QX2p9TbDw&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CCMQ8gEwAA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 12:37_________________________________________________

Seba ja jutro będę po Amway-u możemy jakieś foty mojej myszy cyknąć, może Port jutro, może to co proponujesz czyli żwirownia :naughty: :naughty: :naughty:

Ja się piszę :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe spoko trzeba tylko pomyslec gdzie :)

ja moze tez sie zaraz z awayuye :P

dobra szuszam zwloki moze podjade tam na ta brzezinska zobaczyc

do pozniej

:) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umyty :P

[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 13:44_________________________________________________Kumpel chce kupić A3 w dieslu jest jakaś opcja żeby jeżdzić z kompem i podłączać te autka zeby było widać co jest nie tak?

Ma na sprzedaż Passata 1,9 tdi 130 koni 2003 rok, czy jest możliwości podłączenia pod Vaga i zrobienia jakiegoś wydruku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem zwiedzilem i lipton zwirownia jest zamknieta nie dalo rady wjechac cieciu mnie dyskretnie wyprosil ;)

heh musze poszukac czegos na zdjecia moze by cos pstryknac jutro kurde tylko gdzie :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 15:07_________________________________________________ul. Tymienieckiego

Księży Młyn

żwirownia w Andrzejowie

Dell nocą

http://maps.google.pl/maps?hl=pl&client=firefox-a&hs=Avn&rls=org.mozilla:pl:official&q=google+maps+ul.+Szaniawskiego+5&gs_upl=2030l2563l0l3426l2l2l0l0l0l0l286l506l2-2l2l0&um=1&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471bcd4c8a27acb9:0xae06ef50509c4863,Jerzego+Szaniawskiego+5,+%C5%81%C3%B3d%C5%BA&gl=pl&ei=sNp9TtbuKMit0QXNn-wH&sa=X&oi=geocode_result&ct=title&resnum=1&ved=0CCMQ8gEwAA tu sa jakies zwirownie tez i bocznice[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 15:28_________________________________________________lo kuzwa no to sobie pogadalem widze :)

no nic moze cos w nocy ustrzele :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 18:10_________________________________________________eee to spadam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nijak jak widac :) pewnie innym razem polecimy na karty jesli o to pytasz bo jesli nie o to to poczekam az zapytasz i dopiero powiem :P[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2011, 18:53_________________________________________________no dobra to znikam pozdro do pozniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany może jutro zrobimy spota w Porcie, kto będzie chciał to polata kartem, kto będzie chciał to pokibicuje i będzie gitez majonez :good::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...