Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A mnie dzisiaj Intercity zafundowało w nocy wycieczkę krajoznawczą :D

Pewnie coś tam musiał wiaterek na Pomorzu pospuć, bo o 2 w nocy dojechałem tylko do Bydgoszczy, po czym Pan Konduktor radośnie zakomunikował, że nie jedziemy dalej do Gdańska, ale... na Mazury :D

I wrócilismy sobie kulturalnie do Torunia, potem była Iława i malownicza kraina 1000 jezior za oknem :D

Summa sumarum wylądowałem na miejscu o 8:50, czyli akurat zdążyłem dojechać do mojego pokoju, rzucić torbę, umyć się, wypic kawę i do pracy.

Spędziłem dzisiaj w TLK prawie 13 godzin (zamiast rozkładowych 8) :D :D :D

o_O ja pikole[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 13:14_________________________________________________ :hi: witam od poniedziałku, spocik udany aczkolwiek chyba wesja ciasteczko i kawka z pogaduchami byłaby fajna :D za tydzien termos i ciacha zabieramy ze sobą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Ohayoo :hi: :hi: :hi:

A mnie dzisiaj Intercity zafundowało w nocy wycieczkę krajoznawczą :D

Pewnie coś tam musiał wiaterek na Pomorzu pospuć, bo o 2 w nocy dojechałem tylko do Bydgoszczy, po czym Pan Konduktor radośnie zakomunikował, że nie jedziemy dalej do Gdańska, ale... na Mazury :D

I wrócilismy sobie kulturalnie do Torunia, potem była Iława i malownicza kraina 1000 jezior za oknem :D

Summa sumarum wylądowałem na miejscu o 8:50, czyli akurat zdążyłem dojechać do mojego pokoju, rzucić torbę, umyć się, wypic kawę i do pracy.

Spędziłem dzisiaj w TLK prawie 13 godzin (zamiast rozkładowych 8) :D :D :D

o_O ja pikole[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 13:14_________________________________________________ :hi: witam od poniedziałku, spocik udany aczkolwiek chyba wesja ciasteczko i kawka z pogaduchami byłaby fajna :D za tydzien termos i ciacha zabieramy ze sobą :polew:

Za dwa tygodnie też się piszę.

Niestety, ale z powodów rodzinnych jestem zmuszony do powrotu do EL.

To są moje ostatnie dwa tygodnie w GD. :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: będzie dobrze ..

No innego rozwoju sytuacji nie dopuszczam :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uu szkoda Kimiaszek :( opowiadaj co sie dzieje to moze my tutaj pomozemy rodzinie a ty bedziesz spokojnie pracowal

Bartas, dzięki za chęci, ale niestety, nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze kurde :/

mam na uwadze Twoja specjalizacje jak bede cos slyszal dam znac odrazu[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:11_________________________________________________jak to sie mowi nie ma tego zlego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dobrze kurde :/

mam na uwadze Twoja specjalizacje jak bede cos slyszal dam znac odrazu

:notworthy:

I wzajemnie.

Coś Seba musimy "pokombinować" :mysli: :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wiesz jestem jak najbardziej za musze strone skonczyc a nadal sie z nia jebe ;/ ale juz widac swiatelko moze Ci cos dzis podesle ;)[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:36_________________________________________________Wiejska dyskoteka. Naprany drechu zabiera mikrofon DJ-owi i krzyczy :

- Zooośka!!! Tooo jestt ten moooment, w któryyym muszęęę ci coś powiedzieć !!

Zośka (solarne blondi) stoi na środku sali otoczona koleżankami. Łzy radości pojawiają się w jej oczach.

- Zooośka!! Zabieraaaj dupęęę. Jedzieeemy do mnieee sięę ruchać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wiesz jestem jak najbardziej za musze strone skonczyc a nadal sie z nia jebe ;/ ale juz widac swiatelko moze Ci cos dzis podesle ;)[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:36_________________________________________________Wiejska dyskoteka. Naprany drechu zabiera mikrofon DJ-owi i krzyczy :

- Zooośka!!! Tooo jestt ten moooment, w któryyym muszęęę ci coś powiedzieć !!

Zośka (solarne blondi) stoi na środku sali otoczona koleżankami. Łzy radości pojawiają się w jej oczach.

- Zooośka!! Zabieraaaj dupęęę. Jedzieeemy do mnieee sięę ruchać!

:polew: :polew: :polew: :polew:

[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 15:40_________________________________________________

A stronę kończ i szukamy "klyentów" :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom taki plan :)

a tymczasem lece na silke:) dzisiaj klata moze w koncu targne 100 :P:D na ostatnia serie ;)

i tricepsik :) moze ze 40 na lamanej wpadnie no nic zobaczymy tak czy inaczej dzisiaj ostro mozdze chocby do piatku bez spania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom taki plan :)

a tymczasem lece na silke:) dzisiaj klata moze w koncu targne 100 :P:D na ostatnia serie ;)

i tricepsik :) moze ze 40 na lamanej wpadnie no nic zobaczymy tak czy inaczej dzisiaj ostro mozdze chocby do piatku bez spania :D

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej Zalotka_LDZ umiwsz sie ze mna na randke :boobs::buziak::pociesz: :cwaniak1:

heheheh :D

no i d*pa zbita przy 95 na klaciestrzelil mi lokietek :/ dobrze ze mialem asekuracje i mnie sztanga nie zabila :/

yhhh k**wa :/ no i d*pa zlamany pewnie nie jest ale napierdala na potege :/

zycie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...