Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Gość SpongeBob
:hi: witam Panowie mam pytanko mysle ze retoryczne ale zadam wysiwetlilo mi sie wlasnie na fisie pomaranczowe kolko i po lewej oraz prawej stronie sa 3 kreski sa to klocki zgadlem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema Tomcio

pewnie ze klocki :)

[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 17:02_________________________________________________

:hi: :hi: :hi: z popołudnia :wink4:

fajny avatar :P:decayed: :decayed: :decayed::good: :good: :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 17:15_________________________________________________chyba tez sobie musze jakis pizgnac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gwizdanie: nie przesadzaj - klocuchy to nie jest wielki koszt :wink4: podlecisz do DJ-a to w 30 min. ogarnie bez zbędnych problemów :gwizdanie:

z drugiej strony to trzeba było nie hamować to by ci się nie skończyły :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

nie no tak zle z nimi jeszcze nie jest bo zapalilo sie jak jechalem do roboty a jak wracalem to juz nie palily sie ale mysle ze to kwestia tylkoc zasu jak juz beda krzyczec caly czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim:)pozdrowionka z Cracovii:)jak tam Mariusz???????podjąłeś juz słuszną decyzję?-------------przytoczę znany cytat z znanego filmu:

".... bracie jeśli nie masz na utrzymaniu rodziny,nie grozi Ci głód,nie jesteś tłusty ani chudy i te sprawy to wystarczy ,że odpowiesz sobie na na jedno za***iście ale to za***iście ważne pytanie-co lubię w życiu robić?a potem zacznij to robić....":)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wszystkim:)pozdrowionka z Cracovii:)jak tam Mariusz???????podjąłeś juz słuszną decyzję?-------------przytoczę znany cytat z znanego filmu:

".... bracie jeśli nie masz na utrzymaniu rodziny,nie grozi Ci głód,nie jesteś tłusty ani chudy i te sprawy to wystarczy ,że odpowiesz sobie na na jedno za***iście ale to za***iście ważne pytanie-co lubię w życiu robić?a potem zacznij to robić....":)

tego cytatu mi właśnie brakowało :polew: :polew: :polew::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek jakbys chcial to ja mam klocki jeszcze w polowie i leza w garazu wiec jakbys chcial to jeszcze na nich polatasz troche :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 22:14_________________________________________________ja Ci moge moje dac :) po prostu :) [br]Dopisany: 14 Grudzień 2011, 22:14_________________________________________________ale cisza nie spac zwiedzac k**wa :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...