Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

dobra, to ja sie przejade i jak bedzie kilku chetnych na knajpke, to najwyzej zainwestuje w tel. do klysiow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: lece na siłownia pakować bajcepsy. To jakbyście coś wykminili w środku tygodnia ze spotem jakimś to dajcie znać, chętnie się pokażę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doleciał :hi:

Ale zimnawo dzisiaj było :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

no jak się zapowiesz wcześniej że przyjedziesz i powiesz żeby ktoś wziął to pewnie się znajdzie ale teraz to nie wiem kiedy będzie spot bo święta wypadają a potem nowy rok wypada więc nie wiem jak to się poukłada, co prawda nie mogę mówić za innych ale mnie na pewno nie będzie przynajmniej 25 a 1 to się okaże jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czas operacyjny 2 godzinki :)[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:06_________________________________________________

eloszka ludziska :)

mam pytanko czy na spocika ktos ma lapka i kabelek zeby podlaczyc autko i sprawdzic co nieco ?? :)

a kolega to na spocie byl kiedys ?? bo jak nie to taka usluga kosztuje 349,99 netto :D

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:07_________________________________________________a no i ja wystawiam fakturke :D:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:18_________________________________________________hmm moze i moznaby zrobic spota wieczorem w czwartek ?? :naughty: :naughty: :naughty:

moze jakby pogoda dopiala tzn bez deszczu to by sie jakies ujecie skrecilo ?? :P gdzies na lksie czy cos :mysli: :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:20_________________________________________________i co ze niby juz jestem sam ??[br]Dopisany: 18 Grudzień 2011, 23:21_________________________________________________ :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :decayed::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem.

@patrosss - na forum nie zaglądasz, na spoty nie przyjeżdżasz, ale jak trwoga, to do Boga :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 08:27_________________________________________________Misiek dobry temat :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=233755.0

a zaraz podesle Ci jvc i Remikowi kamerki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 08:27_________________________________________________Misiek dobry temat :)http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=233755.0

a zaraz podesle Ci jvc i Remikowi kamerki :)

:good: :good: :good:

Lecę do roboty obejrzę troszkę później jak pozwolisz :decayed::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...