Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Dobrą renomę ma Bedroom :mysli:

szukam czegoś na sylwka to co możesz polecić ten ,,Bedroom" ? Ale tak patrze i tam jest taki klimat specyficzny? taka muzyka itp rzeczy?

Szukam czegoś z muzyką klubową, żeby była ok atmosfera, w miare tanio no i żeby na sylwka gdzieś się doczepić jeszcze? Żeby to nie była impreza zamknięta typowo...

Z góry dzięki za wszelką pomoc w tym temacie :hi::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to moze byc ciezko, przelec sie jutro pietryna i zobacz co jeszcze wolne

ja preferuje sylwki ala weselicho-orkiestra musi grac do rana :} wiem ze na wylocie z lodzi w odyseji sa jeszcze miejsca ;)

a co to za Odyseja? na wylocie w którym kierunku?

a coś bardziej z muzyką klubową, dyskotekową, dance?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ostatnio zadko wychodze na miasto wiec nie pomoge. a odysejna na piotrkow jak sie jedzie. ale tam to mowie orkiestra. za osobe 180

aha no spoko, ale dzięki, że w ogóle chciałeś pomóc :good:

szukam czegoś tańszego, dyskoteki jakiejś w miare no... :naughty: Na bale i te sprawy przyjdzie jeszcze czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobi - postawisz flachę i otworzą się dla Ciebie podwoje Domu Rolnika w Gadce Nowej :polew: :>

że przepraszam co to ma znaczyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieję się tylko, bo gram na takim studenckim (w każdym razie przedzał wiekowy 18-26 gdzieś) sylwestrze, właśnie w Gadce Nowej, ale niestety miejsc już nie ma;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrą renomę ma Bedroom :mysli:

szukam czegoś na sylwka to co możesz polecić ten ,,Bedroom" ? Ale tak patrze i tam jest taki klimat specyficzny? taka muzyka itp rzeczy?

Szukam czegoś z muzyką klubową, żeby była ok atmosfera, w miare tanio no i żeby na sylwka gdzieś się doczepić jeszcze? Żeby to nie była impreza zamknięta typowo...

Z góry dzięki za wszelką pomoc w tym temacie :hi::good:

bedroom jest przede wszystkim duży. na dole dancefloor + dookoła miejsca siedzące pod takimi baldachimami. do tego pięterko i tam miejsca do siedzenia z baldachimami + inne miejsca.

na dole z prawej i lewej strony denceflooru te baldachimki a z tyłu scena.

miejsca są w formie takich trochę jakby wydzielonych baldachimków więc to może być fajne jak pójdziesz w kilka osób. będziecie mieli może baldachimek dla siebie.

co do muzyki. generalnie nagłośnienie jest dobre na dencefloorze. co do rodzaju muzyki to pojęcia nie mam kto będzie grał w sylwka. normalnie jest tak że jest dj + jakiś intrument na żywo np. saksofon albo skrzypce albo cuś. to fajnie współgra.

do tego od czasu do czasu wychodzi panienka albo panienki i na takiej scenie wyrabiają figle.

generalnie bedroom jest dość duży więc ludzi jest zwykle dużo i atmosfera jest fajna. wystrój + instrument na żywo + jakieś tam tańczące laski. generalnie nie jest to raczej klub przytulny.

zaznaczam że nie mam doświadczeń z sylwka tylko z normlanych wieczorów.

osobiście uważam że obsługa mogłabybyć lepsza. kelnerki nie radzą sobie z zamówieniami. barmani bywali najebani. generalnie obsługę uważam jest najsłabszą częścią całości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lo kurde smolu skad ten filmik zes wytrzasnal :D :D :D

hehehe

hmmm zaraz zerkne odnosnie zdjec Panie Misku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: Wygladasz jak jakiś zboj [br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:55_________________________________________________mariusz no fakt lepiej Poprawie następnym razem :wink4:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2011, 19:56_________________________________________________http://sprzedajemy.pl/nawigacja-audi-a4-rns-e-rnse-polskie-menu-2008rok,192077 A propo ja poprosze to :wallbash:

http://srebro.b-52.com.pl/numer-wzoru01920-bizuteria-srebrna-znaczki-audi-wzor-5-spinka-mankiet.html a ty jak nie wiecie co kobiecie kupic :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...