Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

nom dokladnie powiedzieli mu prawde w mam talent i chust z tego teledysk za teledyskiem kawalek za kawalkiem i do tego wlasne programy na vivie

paranoja jakas ale dupeczki na deledysku calkiem przyjemne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nadal nie rozumiem po tym jak zaspiewal w mam talent kto go slucha i zaprasza

No jak to, nie rozumiesz - przecież to KRÓL DISCO !!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom dokladnie powiedzieli mu prawde w mam talent i chust z tego teledysk za teledyskiem kawalek za kawalkiem i do tego wlasne programy na vivie

paranoja jakas ale dupeczki na deledysku calkiem przyjemne :D

Dlatego sie nawet ogląda :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowiek nagrywa muzykę, nieważne jaką i robi niezłą kasę na tym. jeśli mu się to przy tym podoba to bardzo dobrze.

nie rozumiem wszystkich tych negatywnych komentarzy na jego temat. on coś nagrywa. ludzie kupują. daje koncerty w wielu miasteczkach - ludzie przychodzą i płacą żeby się bawić i tyle. ot cała filozofia.

dziwi mnie to ignoranctwo i jeżdżenie po kolesiu - de gustibus non est disputandum - jednym się podoba muzyka innym nie.

muzyka w polsce jest przesiągnięta tym co daje nam zachód europy i stany. wszyscy się zachwycają hitami zza oceanu i dobrze. pod rozwagę poddaję tylko jedno. zanim następnym razem w wirze wspólnej krytyki będziecie się z gościa naśmiewać pamiętajcie o tym że koleś robi coś co się nazywa DISCO POLO, co w moim mniemaniu jest jedną z nielicznych stylów muzyki współczesno-rozrywkowej typowo polskiej z korzeniami nad wisłą, a nie zapożyczony badziew od sarkoziego albo obamy.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mowie o muzyce bo jest to disco polo, czlowiek na wystepie na zywo mial inny glos niz nagrywa piosenki. czyli kazdy jego wystep leci z nagrania. wiec po co ludzie za to placa ?? to jest tak samo przed wyborami, PO nikomu sie nie podoba ale zawsze zwycieza. jak to jest ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh bo to polska a nie elegancja francja ;)

zanim następnym razem w wirze wspólnej krytyki będziecie się z gościa naśmiewać pamiętajcie o tym że koleś robi coś co się nazywa DISCO POLO, co w moim mniemaniu jest jedną z nielicznych stylów muzyki współczesno-rozrywkowej typowo polskiej z korzeniami nad wisłą, a nie zapożyczony badziew od sarkoziego albo obamy.

a mnie sie wydaje ze to jeden ch*** co za oceanem czyli takie hity lopezowej czy rihany czy kogokolwiek innego posluchajcie tekstu merytorycznie :) niczym nie rozni sie od niecika i innych disco patoli :D po prostu w polsce nie potrafia zrobic dobrej muzyki nie mowiac o klasie wokalnej no bo tu jednak nie ma porownania a ze skumali ze mozna nie umiec spiewac i robic gowniane kawalki z trybu demo na keybordzie to trzepia na tym kase tylko ja sie dziwie ze to tyle lat i takie kurde gnioty jak niecik elegancko sie sprzedaja baaa i koncertuja duuuuuzo heheh polska patologia :D:wink4::decayed::kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie mowie o muzyce bo jest to disco polo, czlowiek na wystepie na zywo mial inny glos niz nagrywa piosenki. czyli kazdy jego wystep leci z nagrania. wiec po co ludzie za to placa ?? to jest tak samo przed wyborami, PO nikomu sie nie podoba ale zawsze zwycieza. jak to jest ?

enrike też leci z nagrania na koncercie i jest gwiazdą "międzynarodową" - jak widać to o niczym nie świadczy.

generalnie polecam głębokiej rozwadze zanim dołączycie się do wspólnej nagonki na człowieka który kasę trzepie bo to co robi podoba się innym. to że nie podoba się wszystkim to jasne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czemu dziwić, że koleś nagrywa i zarabia. Robi taki rodzaj muzyki, który jest prosty w odbiorze, łatwo wpada w ucho i łatwo się przy tym tańczy bo ma prosty rytm. A nie wspomnę już o tym przy jakiej muzyce najlepiej się bawi LDZ Banda :gwizdanie: :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRY :hi: :hi: Widze, że niezła dyskusja się rozwinęła o współczesnej muzyce, to i ja dorzucę kilka zdań własnej opinii.

Tomasz Niecik - sławny disko-polowiec, który śpiewa o czterech osiemnastkach lub jeszcze o siedzemnastkach, na których to jego teledyskach latają kobiety i kręcą tym co mają.

Ja tam z teledysków się śmieję, bo są żałosne, natomiast prawda jest taka, że jak już chycę rytm to mi w głowie zostaje i koniec.

Po pierwsze - nie wierzę, że nikt z Was nigdy nie bawił się na jakimś weselu przy disco-polo, koko dżambo - ja sam byłem na dwóch studniówkach i na każdej z nich zażądaliśmy tej muzyki bo prawda jest taka, że człowiek najlepiej się przy tym bawi. Osobiście nie uważam takiej muzy do auta, ale na imprezach tego typu - czemu nie :)

Słów kilka o kasie - rem1k ma rację- facet trzepie hajs i się przy tym bawi - on się śmieje z nas, parobków, a my z niego - lowelaska. Polak polakowi wilkiem i nic tego nie zmieni. Z drugiej jednak strony, facet reprezentuje show polskie najniższego poziomu, niżej jest już tylko Majka Jeżowska na której się wychowałem :kox:

Ja osobiście słucham polskiego dobrego hip hopu. W jednej piosence tekst był taki: kiedyś w mtv leciał rap a nie randki pedałów.

Wszystko to jest komercja - you make profit - you will famous. Muzyka czasem schodzi na drugi plan.

Co do zagranicznych gwiazd - tak naprawdę gdyby nie oni, to w radiu leciałyby 3piosenki polskie w kółko. To, że oni śpiewają o pierdołach to nieważne. Ważne że wpada w ucho i koniec, a co drugi polak i tak tekstu nie rozumie więc mu to rybka :decayed:

Panowie - ja polecam Wam - chillizet. To jest taka muza, że kazdemu się taka przyda. Nie ciągle rypanki umcyk umcyk bo łeb boli :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rem1k ale to żadna nagonka... Niecik jest poprostu zabawny i jak powiedziała Zalotka robi taki typ muzyki a nie inny, potrafi na tym zarobić to dobrze dla niego... I w 100% się z Tobą zgodze o gustach się nie dyskutuje...

Co do Playbacku dla mnie boski enrike to żadna międzynarodowa gwiazda... Iron Maiden jakoś grają bodajże od 76 roku i z playbacku zagrali chyba raz... przy okazji pozamieniali się instrumentami i zrobili niezly show.

Qrde nie myślałem, że nowość Niecika rozpęta taką dyskusje :tongue4: i Żeby nie było Disco też sobie posłucham czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: :hi: :hi:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 13:10_________________________________________________

Seba niezły avarat :decayed: :decayed: :decayed:

wiedzialem ze Ci sie spodoba :D :D :D

Ja osobiście słucham polskiego dobrego hip hopu.

no i tu sie rozumiemy bez slow :D:good: :good: :good:[br]Dopisany: 26 Grudzień 2011, 13:24_________________________________________________

rem1k ale to żadna nagonka... Niecik jest poprostu zabawny i jak powiedziała Zalotka robi taki typ muzyki a nie inny, potrafi na tym zarobić to dobrze dla niego... I w 100% się z Tobą zgodze o gustach się nie dyskutuje...

Co do Playbacku dla mnie boski enrike to żadna międzynarodowa gwiazda... Iron Maiden jakoś grają bodajże od 76 roku i z playbacku zagrali chyba raz... przy okazji pozamieniali się instrumentami i zrobili niezly show.

Qrde nie myślałem, że nowość Niecika rozpęta taką dyskusje :tongue4: i Żeby nie było Disco też sobie posłucham czasem.

wsadziles kij w mrowisko i teraz na spocie trzeba bedzie jakis ring ustawic :polew: :polew: :polew: :polew: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - ja polecam Wam - chillizet. To jest taka muza, że kazdemu się taka przyda. Nie ciągle rypanki umcyk umcyk bo łeb boli :wallbash

A to akurat dobra stacyja fajnie się słucha podczas jazdy.

Tak apropo oglądał ktoś "Czekając na sobotę"? Sam ze wsi jestem niejedno widziałem ale poprostu NOKAUT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i tu sie rozumiemy bez slow

Słucham ostrego, mojego sąsiada z teofilowa, którego teksty są wprost niesamowite.

Słucham sokoła, który jest sobą i nie robi show jak inni.

Słucham jeszcze kilku typków i ekip.

Rkown - kawałek na dziś- a pamiętasz jak 93 94 ?

Swoją drogą taki hip hop też musi być porządny, żeby można było go słuchać a potem samemu sobie podśpiewywać, nie o d*pach i cyckach tylko z jakimś przekonaniem, myślą, sentencją, nie wiem.

A to akurat dobra stacyja fajnie się słucha podczas jazdy

Nie znam lepszej muzyki na jazdę samochodem. Czuję się wtedy jakby to mnie wieźli a nie ja sam kieruję i mam wrażenie, że moja a4 jest większa jak tak się w niej rozsiadam :polew:

Film "czekając na sobotę" - klasyk. Po prostu ten film ukazuje prawdziwą rzeczywistość polskiej wsi. Najlepsza dla mnie była historia tego chłopaka, co wyszedł na przepustkę do domu i na imprezę do tego klubu -> NOKAUT !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pingwin :):good: :good: :good:

a pamietasz jak 93 94 pamietam :) sluchalem wtedy Wzgórze Ya-Pa 3 i mi Mamuska kasete powinela :polew::decayed::naughty::kox:

a ja polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...