Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

ja jestem za policjantem na każdym skrzyżowaniu większym by sprawdzał kto ma letnie oponki i od razu 1000zł mandat + 15 pkt za utrudnianie ruchu i niebezpieczeństwo na drodze :) i skończą się korki na mieście w śniegi...

:OMG::facepalm:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

no nie OMG tylko w taką pogodę przez "letniaków" albo stoisz kilka zmian świateł albo dochodzi do stłuczek, albo jedziesz 20km/h bo on nie przyspieszy... tym bardziej, że mówili że będzie dużo śniegu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie OMG tylko w taką pogodę przez "letniaków" albo stoisz kilka zmian świateł albo dochodzi do stłuczek, albo jedziesz 20km/h bo on nie przyspieszy... tym bardziej, że mówili że będzie dużo śniegu...

Kanu chcesz się przekonać.... ? :decayed::naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś nie było zimówek i też było dobrze

dokładnie.... i ludzie szybciej śmigali jakimi starymi sprzętami...(brak ABS, ESP) i mało kto dzwona zaliczał a teraz.... istny cyrk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś nie było zimówek i też było dobrze

no wlasnie i kazdy dawal rade :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo teraz na kursach uczą samych głupot a nie jak jeździć i umieć się zachować w różnych sytuacjach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:> wreszcie się doczekałem śniegu :tongue4: bo co to za zima bez śniegu

ale drogowców jak zwykle zaskoczyło :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.... i ludzie szybciej śmigali jakimi starymi sprzętami...(brak ABS, ESP) i mało kto dzwona zaliczał a teraz.... istny cyrk

po pierwsze auta były wolniejsze, było ich sporo mniej, ruch znacznie mniejszy... nie to co teraz :D

opony były całoroczne :> i RWD dawało radę (polonez, 125p, 126p) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty, Fiatoskim się szlo jak burza :kox:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 12:41_________________________________________________

Kokoo mi napisało że 600 zeta rezerwacja na 20-25 do wykorzystania w barze, Club 77 rezerwacja darmowa i jedyny wymóg to - przebranie (Maska Party)

wątpie, żeby się chociaż uzbierało 20 osób

pisać kto idzie

podejrzewam że ci co zawsze, a reszta chyba woli siedzieć w domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie.... i ludzie szybciej śmigali jakimi starymi sprzętami...(brak ABS, ESP) i mało kto dzwona zaliczał a teraz.... istny cyrk

po pierwsze auta były wolniejsze, było ich sporo mniej, ruch znacznie mniejszy... nie to co teraz :D

opony były całoroczne :> i RWD dawało radę (polonez, 125p, 126p) :)

Zwłaszcza z workiem albo dwoma ziemniaków trzymanych w bagażniku :) Ech a tak naprawde to co Ci drogowcy maja odśnieżać jak napitala non stop. skończy padać to się za to wezmą. Chociaż z drugiej strony jak się to ujeździ :gwizdanie: :gwizdanie:

A Quattro i zimówki fajnie ale jak nie masz prześwitu to i tak utkniesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak kolega miał skode 100 w latach 90 jeździliśmy ją po zabawach i trza było w bagażniku (bagażnik z przodu) wozić ze dwa worki ziemniaków nawet latem bo powyżej jakiejś prędkości przód podrywało i nie było sterowania :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamiętam jak kolega miał skode 100 w latach 90 jeździliśmy ją po zabawach i trza było w bagażniku (bagażnik z przodu) wozić ze dwa worki ziemniaków nawet latem bo powyżej jakiejś prędkości przód podrywało i nie było sterowania :polew: :polew: :polew:

Mnie w tych czasach kogut za dzyndzla po podwórku ciągał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktoś emulator do zmieniarki z łodzi? :decayed: dwóch mi się wypisało, a już graty zamówione do kolejnej tury;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

więcej śniegu :>

ja jestem za policjantem na każdym skrzyżowaniu większym by sprawdzał kto ma letnie oponki i od razu 1000zł mandat + 15 pkt za utrudnianie ruchu i niebezpieczeństwo na drodze :) i skończą się korki na mieście w śniegi...

ale u nas nie ma przepisu, że trzeba mieć zimówki :naughty:[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 15:01_________________________________________________

Kokoo mi napisało że 600 zeta rezerwacja na 20-25 do wykorzystania w barze, Club 77 rezerwacja darmowa i jedyny wymóg to - przebranie (Maska Party)

wątpie, żeby się chociaż uzbierało 20 osób

pisać kto idzie

2 szt :) chyba że mnie do soboty rzuci[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 15:04_________________________________________________

chce ktoś emulator do zmieniarki z łodzi? :decayed: dwóch mi się wypisało, a już graty zamówione do kolejnej tury;p

nie mam zmieniarki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znaczy właśnie to jest zamiast zmieniarki, coby sobie podpiąć patefonik w stylu mp3;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...