Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Tomcio bo to terenówki z 4x4 jak z mysiej picki torba na ryż, a drajwerzy mają mniej inteligencji od ich pojazdu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jestem lepszy od Tomka :| Audica stoi u idczaka ;( ;( ;( ;( ;( ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: jestem lepszy od Tomka :| Audica stoi u idczaka ;( ;( ;( ;( ;( ;(

Cóż złego się stało???!!! Ale Ty cały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały ale moja psychika uciepriała;/ Ruszylem za babeczka na pisudzkiego na swiatlach przed samym sygnalizatorem zapaliło się jej pomarańczowe i zahamowała, a ja mimo że miałem z 10 metrów odstępu i prędkość raptem z 20-30 wcisnąłem hebel i popłynąłem. ABS ESP dobre zimówki wszystko gówno warte jak drogowcy nic nie robią;/ Jeszcze nabarierki uciekałem żeby jej jak najmniej uszkodzić i finał taki że ona lekko wgnieciony błotnik tylny i obdardy zderzak a ja mam rozpierzone pól auta :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Ja cały ale moja psychika uciepriała;/ Ruszylem za babeczka na pisudzkiego na swiatlach przed samym sygnalizatorem zapaliło się jej pomarańczowe i zahamowała, a ja mimo że miałem z 10 metrów odstępu i prędkość raptem z 20-30 wcisnąłem hebel i popłynąłem. ABS ESP dobre zimówki wszystko gówno warte jak drogowcy nic nie robią;/ Jeszcze nabarierki uciekałem żeby jej jak najmniej uszkodzić i finał taki że ona lekko wgnieciony błotnik tylny i obdardy zderzak a ja mam rozpierzone pól auta :|

pol tzn? mozesz cos blizej okreslij? poduchy Ci poszly? a kto prowadzi Twoja sprawe czy jeszcze nikt nie bral? [br]Dopisany: 15 Luty 2012, 17:15_________________________________________________moge chodzic i ich odwiedzac w Twojej sprawie jak chcesz bo mam pod nosem a juz mnie znaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały ale moja psychika uciepriała;/ Ruszylem za babeczka na pisudzkiego na swiatlach przed samym sygnalizatorem zapaliło się jej pomarańczowe i zahamowała, a ja mimo że miałem z 10 metrów odstępu i prędkość raptem z 20-30 wcisnąłem hebel i popłynąłem. ABS ESP dobre zimówki wszystko gówno warte jak drogowcy nic nie robią;/ Jeszcze nabarierki uciekałem żeby jej jak najmniej uszkodzić i finał taki że ona lekko wgnieciony błotnik tylny i obdardy zderzak a ja mam rozpierzone pól auta :|

masakra... :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash: szczerze współczuję.... :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jakis młody gościu nawet nie chce mi się teraz patrzeć jak się nazywa ;/ Ale ja oddalem do Idczaka na Ninciarnianej bo lawetą bliżej było. Mam rozjebane obydwa przednie błotniki, zderzak, pourywane zaczepy lamp, grill dolny, górny nie wiem, drzwi z prawej strony przód i tył niby niezbyt wgniecione ale obdarte, na bank lampy przecimgielne przednie, do tego felga rozpieprzona i popruta o barierki opona i co najgorsze coś się stało z zawiechą bo kolo lewe w ogóle z wahaczy jest zerwane;/ A babeczka ma raptem lekko uszkodzony błotnik i zderzakm;/ Może trzeba było w nią walić to by zamortyzowało i niewielka szkoda by była a o te barierki to konretnie rozwaliłem ;/ Nawet zdjęcie mam http://lodz.naszemiasto.pl/galeria/opis/1281709,zima-w-lodzi-snieg-ma-padac-bez-przerwy-do-wieczora-ulice-i,galeria,2153573,id,t,tm,zid.html#galeria-duze-zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Wiesz co jakis młody gościu nawet nie chce mi się teraz patrzeć jak się nazywa ;/ Ale ja oddalem do Idczaka na Ninciarnianej bo lawetą bliżej było. Mam rozjebane obydwa przednie błotniki, zderzak, pourywane zaczepy lamp, grill dolny, górny nie wiem, drzwi z prawej strony przód i tył niby niezbyt wgniecione ale obdarte, na bank lampy przecimgielne przednie, do tego felga rozpieprzona i popruta o barierki opona i co najgorsze coś się stało z zawiechą bo kolo lewe w ogóle z wahaczy jest zerwane;/ A babeczka ma raptem lekko uszkodzony błotnik i zderzakm;/ Może trzeba było w nią walić to by zamortyzowało i niewielka szkoda by była a o te barierki to konretnie rozwaliłem ;/ Nawet zdjęcie mam http://lodz.naszemiasto.pl/galeria/opis/1281709,zima-w-lodzi-snieg-ma-padac-bez-przerwy-do-wieczora-ulice-i,galeria,2153573,id,t,tm,zid.html#galeria-duze-zdjecie

no moj tez na niciarnianej stal ale blacharnia jest na przybysza wiec najprawdopodobniej tam go przewioza[br]Dopisany: 15 Luty 2012, 18:02_________________________________________________moj prowadzil grzegorz jakis tam, powiem CI tak jak chcesz miec szybko auto to musisz zwonic sam do ubezpieczyciela zeby przyspieszyc bo oni Ci tego nie zalatwia, jutro moge podejsc i sie dowiem czegos wiecej jak ten moj prowadzi jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze Tomek mówisz, pomyliło mi się, Przybyszewskiego 199/205. Sprawę prowadzi Mariusz Patalas, jutro będę dzwonił zgłosić szkodę bo dziś nie mam d o tego głowy. Jutro jeszcze rano egzamin ostatni;/ nie mogę się teraz kompletnie na nauce skupić. W dodatku za miescha ubezpieczenie sie kończy więc czuje że jak mi teraz dowalą to usiądę i będe płakał :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Dobrze Tomek mówisz, pomyliło mi się, Przybyszewskiego 199/205. Sprawę prowadzi Mariusz Patalas, jutro będę dzwonił zgłosić szkodę bo dziś nie mam d o tego głowy. Jutro jeszcze rano egzamin ostatni;/ nie mogę się teraz kompletnie na nauce skupić. W dodatku za miescha ubezpieczenie sie kończy więc czuje że jak mi teraz dowalą to usiądę i będe płakał :(

no mnie pare groszy kosztowalo wiecej ubezpieczenie w tym roku to prawda, no coz podziel sie tylko pozniej kosztem naprawy to wtedy ocenimy czy mnie pobiles, a teraz co Ci radze to dzwonic badz ich nawiedzac osobiscie zeby robili auto a nie stalo na zewnatrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;/ Ciekawe co rzeczoznawca powie, może będą woleli całkowitą wypłacić, tylko że wartość auta a to co oni mają w tych swoich katalogach ma się ni jak;/ Mam nadzieję że naprawią sprawnie, dobrze i będę dalej się autkiem cieszył :confused4: ale urwał, a mógł chłop jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrde, niewesoło... nie ma mocnych - ja przed chwilą wróciłem z miasta, na szczęście całym autem. Ty się frugo interesuj po egzaminie od razu, jak sprawy z Twoim autem, to szybko Ci zrobią;) Rozumiem, że AC było:) ważne, że z Tobą wsio ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

a w czym Ty masz auto ubezpieczone w jakiej firmie? bo idczaki maja z allianz pzu i z jakimis dwoma firmami jeszcze umowe podpisana wiec w ogole rzeczoznawca nie musi przychodzic ale po fotce widze ze jednak szkoda bedzie wiecej niz 10 kola wiec juz przyjdzie no ale taka prawda oni dadza jakas smieszna kwote a idczaki jak zapierdziela to pytanie jak wyjdzie kwotowo, ale wiem ze mozesz sie z nimi dogadac ze np jak jada pod szkode calkowita a Ty jej nie chcesz to mowisz temu swojemu ze np z wlasnej kieszeni mozesz np dolozyc pare groszy zeby nie bylo calkowitej chyba ze chcesz calkowita nie iwem musisz sobie przemyslec to na spkojnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no gadałem z nim i generalnie pytał ile auto teraz wyceniają, żeby wiedział w jakiej kwocie ma się zmieścić z kosztorysem bo podejdzie blisko całkowitej. Jak szkoda wynosi więcej jak 70% wartości rynkjowej auta to już całkowitą płacą, więc muszą tak kombinować żeby się zmieścić z naprawą w tych 70% a że idczaki robią na orginalnych i nowych częściach( zresztą dlatego u nich auto zostawilem a nie u wieśka w stodole) to może być ciężko. Firma ubezpieczeniowa Benefia, nie mają z nimi umowy więc rzeczoznawca musi przyjechać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...