Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

nosz qrde, tak byc nie moze!! tutaj jak sie zadaje pytania, to tak jest - trzeba normalnie "dyktatora", ktory gada, ze idziemy tu, albo tam :tongue4: To teraz mamy szybka rozkmine - gdzie ostatki? Mam juz w garazu rozpalac ogien? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

Gość SpongeBob

nosz qrde, tak byc nie moze!! tutaj jak sie zadaje pytania, to tak jest - trzeba normalnie "dyktatora", ktory gada, ze idziemy tu, albo tam :tongue4: To teraz mamy szybka rozkmine - gdzie ostatki? Mam juz w garazu rozpalac ogien? :decayed:

u Kamila tez lipa bo on jakas impreze ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktory zapewne pocisniesz:) Skoro w Antrakcie lipton, to moze sie uda gdzie indziej i ju:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obdzwoniłam dyskoteki/ lokale brane pod uwagę co do imprezy, z przykrością zawiadamiam, że już nic nie da się zarezerwować, wszystko zajęte i myślę, że wszędzie będzie podobnie...trzeba było się dłużej decydować...

także wypad uważam za udany :tongue4: :gwizdanie:

temat był wałkowany dużo wcześniej ale jakoś tematy omawiane były wszystkie tylko nie ten, co wstawiłam posta - zero komentarza także mówi się trudno :gwizdanie: ja miałam szanse na te 77 i kokooo w poniedzialek zarezerwować dziś mamy czwartek :decayed:[br]Dopisany: 16 Luty 2012, 15:27_________________________________________________

nosz qrde, tak byc nie moze!! tutaj jak sie zadaje pytania, to tak jest - trzeba normalnie "dyktatora", ktory gada, ze idziemy tu, albo tam :tongue4: To teraz mamy szybka rozkmine - gdzie ostatki? Mam juz w garazu rozpalac ogien? :decayed:

po co rozpalać a ktoś przyjdzie? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do antraktu - sobota jak juz Ewa wspomniala - zarezerwowane wszystko. Niedziela git, ale wtedy jest karaoke, muzyka polska + utwory na zyczenie;) Reflektujemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzwonilem do antraktu - sobota jak juz Ewa wspomniala - zarezerwowane wszystko. Niedziela git, ale wtedy jest karaoke, muzyka polska + utwory na zyczenie;) Reflektujemy?

ja nie reflektuje na niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amarantrestauracja.pl/

tutaj zerknijcie - kumpel tam bedzie gral, muzyka wlasnie podobno 80, 90...jak cos, to moge sie zaraz dowiedziec o miejsca, rezerwacje i szczegoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.amarantrestauracja.pl/

tutaj zerknijcie - kumpel tam bedzie gral, muzyka wlasnie podobno 80, 90...jak cos, to moge sie zaraz dowiedziec o miejsca, rezerwacje i szczegoly.

spytnij się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się z Kasią Tomkową :tongue4: umówiłam na wyjście gdziekolwiek, jak ktoś jest chętny to jak najbardziej może dołączyć i znami pokazać na mieście :kox: :kox: :kox::naughty: spotkamy się na mieście i ogarniemy chyba, że się coś ustali ale to już wtedy bez rezerwacji

ja się nastawiłam na potańcówke, także innej opcji nie ma :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

we dwie idziecie :gwizdanie:

No niestety :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:, drzewa też chcą iść :kox: :kox: :kox:

:polew: :polew: :polew:

nie no a tak na serio to chcemy, żeby wszyscy co wyrazili chęć byli tylko poprostu na innych warunkach no

za planowanie to trzeba się było nie 2 tygodnie temu wziąć tylko miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli nie uda się nic zarezerwować to poprostu iść w miasto i tyle ja w domu napewno nie zostane i Tomek tym bardziej, no napewno pójdzie Kasia z Tomkiem, na Bartka z Asią też można liczyć w takich sprawach no i mysle ze DJ nas też nie zostawi :naughty: i widzę, że Madzia też się napaliła :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...