Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:banan::banan::banan:

bede bede :D :D :D:banan::banan::banan:

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a co tobie tak wesoło

Opublikowano
  • Autor

a robie 5 bronka :D i mam pewien plan za tydzien bedziecie zdziwieni :D mam nadzieje :D przyszedl czas na mody :P

Opublikowano

nowe kolpaki jebnal :decayed:

Opublikowano

za tydzień będą święta i na pewno zobaczymy :grin:

Opublikowano
za tydzień będą święta i na pewno zobaczymy :grin:

a juz wiem opierdzilei delfinka futrem dorobi uszy i bedzie zajec :grin:

Opublikowano
za tydzień będą święta i na pewno zobaczymy :grin:

a juz wiem opierdzilei delfinka futrem dorobi uszy i bedzie zajec :grin:

chyba z krokodyla :grin:

Opublikowano
  • Autor

heheh zobaczyta cyce jeszcze bedziecie chcieli :D

Opublikowano
za tydzień będą święta i na pewno zobaczymy :grin:

a juz wiem opierdzilei delfinka futrem dorobi uszy i bedzie zajec :grin:

chyba z krokodyla :grin:

z krokodyla to sobie zrobi rekawiczki na zime :kox::grin:

---------- Post added at 00:27 ---------- Previous post was at 00:25 ----------

heheh zobaczyta cyce jeszcze bedziecie chcieli :D

wiesz co to ja juz profilaktycznie tez chce taki gadzzet :grin:

Opublikowano
  • Autor

hehe nie zdradze bo to musze sam wyrezac w warszawie zeby na niedziele bylo zobaczymy jak pogoda pod blokiem dopisze jak bedzie lac to c**jnia bedzie

Opublikowano
  • Autor

no i c**j nie ma tajemnicy :facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
siema wszystkim >>> Klys co tam sie stało ze latac nie mozesz :( + mandat

nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py :thumbdown: zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat :whistling:

Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py

Opublikowano
siema wszystkim >>> Klys co tam sie stało ze latac nie mozesz :( + mandat

nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py :thumbdown: zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat :whistling:

Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py

to trza bylo sie odzywac :facepalm:

Opublikowano
siema wszystkim >>> Klys co tam sie stało ze latac nie mozesz :( + mandat

nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py :thumbdown: zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat :whistling:

Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py

to trza bylo sie odzywac :facepalm:

a sie nie odezwałem mówiłem jeszcze twoj tata gadał ze dziwne sa :D

---------- Post added at 08:31 ---------- Previous post was at 08:30 ----------

a juz sałatwiłes celny , skarbowke

Opublikowano
siema wszystkim >>> Klys co tam sie stało ze latac nie mozesz :( + mandat

nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py :thumbdown: zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat :whistling:

Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py

to trza bylo sie odzywac :facepalm:

a sie nie odezwałem mówiłem jeszcze twoj tata gadał ze dziwne sa :D

---------- Post added at 08:31 ---------- Previous post was at 08:30 ----------

a juz sałatwiłes celny , skarbowke

ta ww wtorek ide odebrac ten kwit ze skarbowki i sroda urzad komunikacji i bedzie z glowy

Opublikowano
siema wszystkim >>> Klys co tam sie stało ze latac nie mozesz :( + mandat

nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py :thumbdown: zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat :whistling:

Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py

to trza bylo sie odzywac :facepalm:

Kłysiu przecież Ci mówiłem że są c%ujowe :wink:

Opublikowano
:polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.