Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ja widze to samo palec power a felg nie widac . Nawi poszło ?

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wszystkiego NAJ Kłysiu! :drunk: :drunk: :kwiatek:

Właśnie pijemy Twoje zdrówko ;)

Opublikowano
Wszystkiego NAJ Kłysiu! :drunk: :drunk: :kwiatek:

Właśnie pijemy Twoje zdrówko ;)

ach wy moje slaskie dziubki dzieki bardzo :buziak::giveheart: Alusie ode mnie prosze ucalowac :buziak::decayed:

Opublikowano

nie mam pod reka zdjec. Dam wam link z moim tematem tam sa te 18. W realu lepiej wygladaja nie umiem cykac fotek :D

http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?113346-B5-AFM-ALL-B5-Srebrna-strzala-xenon-18-gwint-sciemka&highlight=srebrna+strzala+gwint

15 ori b6 alusy to wiadomo jak wygladaja. Chce za nie 700 z oponami. A 18 to do dogadania.

Navi i 2 din jeszcze nie poszlo. Ludzie pytaja a nie ma konkretow :D 450za nia chce teraz. Bo kasa potrzebna.

Opublikowano

Alusia za niedługo już będzie mowila KŁY SEK :grin::decayed:

Opublikowano

Rafi zaczni wapdac na spoty :wink: zaczenimy handlowac :naughty:

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:42 ----------

Alusia za niedługo już będzie mowila KŁY SEK :grin::decayed:

w BT juz slayszalem pierwsze literki :kox::decayed:

Opublikowano

No bedzie trzeba :D Narazie musze ogarnac kilka rzeczy zebym lipy nie robil :D

Opublikowano
No bedzie trzeba :D Narazie musze ogarnac kilka rzeczy zebym lipy nie robil :D

uwierz mi ze jezeli masz nawet serie to jestes normalny :decayed: oprocz mnie ja mam jeba na punkcie kierownic :grin:

Opublikowano

Najlepszego, Kłysiu:D

Opublikowano
Najlepszego, Kłysiu:D

dzieki bardzo DJ :thumbup1:

Opublikowano

jedynie ja na razie pozostaję młody;D

Opublikowano
jedynie ja na razie pozostaję młody;D

i piekny :decayed:

Opublikowano
:siema: z rana
Opublikowano
:hi: :hi: :hi:
Opublikowano
No bedzie trzeba :D Narazie musze ogarnac kilka rzeczy zebym lipy nie robil :D

uwierz mi ze jezeli masz nawet serie to jestes normalny :decayed: oprocz mnie ja mam jeba na punkcie kierownic :grin:

Chyba seri nie mam wiec normalny nie jestem :D nikt felg nie chce moich:D

Opublikowano

To juz problem moze byc. Chcialem albo caly komplet sprzedac albo same fele i opony bym wzial dla siebie do nowych 18 :P

Mam jeszcze 15 z b6 alusy z oponami zimowymi 1ztych 2 kompletow chcialbym sprzedac.

Opublikowano

Mariusz zobacz jak my wczesnie rano wstalismy jeszcze przed 6 i piszemy juz na forum

Opublikowano
Mariusz zobacz jak my wczesnie rano wstalismy jeszcze przed 6 i piszemy juz na forum

ranne ptaszyny z was :decayed:

Opublikowano

Klysiu Ty nie lepszy o 8:43 :decayed: qrczaczek snieg pada, mowili ze na swieta cieplo teraz ze zimno pierdziele taka impreze

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.