Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
siema wszystkim >>> Klys co tam sie stało ze latac nie mozesz :( + mandat

nie k**wa sie okazalo ze na tych blachach nie moge smigac bo sa jakies z d*py :thumbdown: zchaczyli mnie na infalnckiej i dopoki nie bede mial PL blach musi stac na parkingu mysle ze do srody juz ogarne temat :whistling:

Siema..... Tak myslałem ze sa z d*py

to trza bylo sie odzywac :facepalm:

Kłysiu przecież Ci mówiłem że są c%ujowe :wink:

:kwasny::facepalm: no trudno

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stare jak świat :D

---------- Post added at 10:09 ---------- Previous post was at 10:08 ----------

ale ogara zrobili z poltka

---------- Post added at 10:15 ---------- Previous post was at 10:09 ----------

Naszym gościem jest przetstawicielem firmy ???? a ten w okularach to nie jest typ z tvn turbo z programu PRL ? znajoma morda

Opublikowano

Naszym gościem jest przetstawicielem firmy ???? a ten w okularach to nie jest typ z tvn turbo z programu PRL ? znajoma morda

Dokładnie :wink:
Opublikowano

Naszym gościem jest przetstawicielem firmy ???? a ten w okularach to nie jest typ z tvn turbo z programu PRL ? znajoma morda

Dokładnie :wink:

no to jakas lipa :D z tym poszła hahahaha

---------- Post added at 11:37 ---------- Previous post was at 11:36 ----------

A mogła tym gównem prostopadle i z bańki :facepalm:

no raczej ale klys ma racje mogła go to torepki wsadzic normalnie ja nie wiem jak one zdaja rękaw

Opublikowano

Pany... jest coś dzisiaj i gdzie? seba będziesz?

Opublikowano

może mi ktos dokładnie napisac jak sie robi buzki kuwa bo nie moge tego znaleśc :D

---------- Post added at 11:39 ---------- Previous post was at 11:38 ----------

a mi sie dziś niechce ruszać d*py z domu a pozatym mam letnie i bardzo cienki gumy :D

Opublikowano
Pany... jest coś dzisiaj i gdzie? seba będziesz?

ta jest dzisiaj niedziela palmowa w kosciele :decayed:

Opublikowano

Te. mONdrala. Bucik ci się rozpi....&%%@...ala :-D

Opublikowano
Te. mONdrala. Bucik ci się rozpi....&%%@...ala :-D

:grin:

Opublikowano

Bry;) Jak na porcie dzisiaj będzie, to podjadę:) Oddałem pracę inż. do dziekanatu, teraz czekam do 21.04 na obronę:) Nareszcie trochę więcej czasu i zdrowia psychicznego:decayed:

Opublikowano

Ja się chętnie zjawię byle nie w porcie....Weźmie ktoś vaga trzeba czeka sprawdzić.

Opublikowano
Ja się chętnie zjawię byle nie w porcie....Weźmie ktoś vaga trzeba czeka sprawdzić.

:grin:

Opublikowano

18 real ?

Opublikowano

no to gdzie kurde wkońcu zimno jest chyba lepiej port :P 30 po sie zaczynam zbierać więc się określi mi tu prosze :P

Opublikowano

tez mi sie wydaje ze port.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.