Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

a nic siedze w robocie pale pety i mysle jak tu jakas kase zarobic sobie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm :D szukaj klientow na grafike na strony internetowe reklamy jakies projekty graficzne to bedziemy sie prowizjowac :D:decayed::decayed::naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm :D szukaj klientow na grafike na strony internetowe reklamy jakies projekty graficzne to bedziemy sie prowizjowac :D:decayed::decayed::naughty::naughty::naughty:

:decayed: spoko ale to muisz mi powiedzec dokladnie co ty tam robisz jakies namiary na ciebie,strone www, mam pare dobrych kontaktow zeby cos moze znalezc :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6th sense interactive strona domowa wiecej aktualnych prac jest tutaj :)https://picasaweb.google.com/103289330433231262123/PraceSebastianWiktorowicz?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLif74vPttrjHA&feat=directlink

telefon masz :) a co robie wszystko co z reklama projektuje strony ulotki banery wizytowki foldery plakaty :) od postaw strony internetowe z CMS :) strony flash z CMS oprocz tego produkcja dystrybucja masturbacja :)

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

o kuzwa :shock3::shock3::shock3::shock3: skad Ty masz 2000 postow ?? :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6th sense interactive strona domowa wiecej aktualnych prac jest tutaj :)https://picasaweb.google.com/103289330433231262123/PraceSebastianWiktorowicz?authuser=0&authkey=Gv1sRgCLif74vPttrjHA&feat=directlink

telefon masz :) a co robie wszystko co z reklama projektuje strony ulotki banery wizytowki foldery plakaty :) od postaw strony internetowe z CMS :) strony flash z CMS oprocz tego produkcja dystrybucja masturbacja :)

---------- Post dopisany at 09:06 ---------- Poprzedni post napisany at 09:03 ----------

o kuzwa :shock3::shock3::shock3::shock3: skad Ty masz 2000 postow ?? :D :D :D

spoko cos pomysle podzwonie :decayed: moze cos sie wykombinuje ,a postow nie mam 2000 tylko 1998 ,a mam ich z tad tyle poniewaz mam w uj rozlegla wiedze motoryzacyjna :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acha no tak zapomnialem przepraszam SENSEJJJJJ :decayed::decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Wita Was zapracowany Bartek;D Są jednak pewne plusy - jak mi się nie chce wstawać wcześniej, to sobie teraz siedzę w szlafroczku i popijam kawkę;D Niewiele jednak tego dobrego, bo trzeba zaraz będzie się brać do roboty:) Miłego dnia wszystkim:)

Btw - Magda, emulator jest i dostaniesz go w wolnej chwili:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Wita Was zapracowany Bartek;D Są jednak pewne plusy - jak mi się nie chce wstawać wcześniej, to sobie teraz siedzę w szlafroczku i popijam kawkę;D Niewiele jednak tego dobrego, bo trzeba zaraz będzie się brać do roboty:) Miłego dnia wszystkim:)

Btw - Magda, emulator jest i dostaniesz go w wolnej chwili:)

jaki masz kolor tego szlaforka :decayed: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod granat podchodzi;p

ale jest bawełniany czy satynowy jak komisarz Ryba miał :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś mieszanka typu bawełna-polyester ^^

kolejne BTW - zostały mi 4 paczki proszku kolorowego - są chętni? Nie chce mi się tego oddawać koledze do Piotrkowa;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakaś mieszanka typu bawełna-polyester ^^

kolejne BTW - zostały mi 4 paczki proszku kolorowego - są chętni? Nie chce mi się tego oddawać koledze do Piotrkowa;p

do 18.oo rezerwuje 3 szt :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko i tak leży;p

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ----------

rozumiem, że jutro Cię kłysek na bałuckim spotkam, jak będziesz proszek po 50 od sztuki opierdzielał z hasłami "technologia NASA w Twoim domu!! Pani bierze, bo łokaaazja!!" ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...