Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

pamietaj ze nie ma wjazdu dla dresiarzy! :P w obuwiu sportowym nie wpuszczaja ;)

on jest biednym grafikime i nie ma kasy na buty chodzi na boso :decayed:

Pieniądze albo życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

sama prawda :) przynajmniej u mnie ;)

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

nie spac trzeba napierdalac dziengi :D

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

madre glowy ma to sens zeby kupic ??

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprezyny-s-line-b6-1be-avant-236101/

w sensie zejdzie nizej auto ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie leb napiernicza bo mi za oknem napier... mlotem udarowym i jeszcze do tego dajnamajtem wysadzaja skalki pod budowe:kwasny:

---------- Post dopisany at 12:24 ---------- Poprzedni post napisany at 12:23 ----------

sama prawda :) przynajmniej u mnie ;)

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:35 ----------

nie spac trzeba napierdalac dziengi :D

---------- Post dopisany at 12:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:17 ----------

madre glowy ma to sens zeby kupic ??

http://a4-klub.pl/sprzedam-22/sprezyny-s-line-b6-1be-avant-236101/

w sensie zejdzie nizej auto ?

ja sobie eibachy kupilem bo mi polecali ludzie z forum, -30mm zobaczymy czy da rade...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

Seba mam pytanie powiedz mi jak mam to zrobic zeby wyjechac jak najpozniej z lodzi (oczywiscie zeby sie wyspac) a byc na lopuszanskiej o 8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie zalezy od dnia ;)

jak bedziesz jechal dobrze ;) czytaj szybko :) to 2 godziny powinny wystarcfzyc :) czyli wyjazd kolo 6ej ;)

innej trasy nie znam tzn jest ale przydatna tylko jak sa korki takie mega

a tak normalnie rawa warszawa calkiem niezle sie juz tam lata oczywiscie nie w piatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
pewnie zalezy od dnia ;)

jak bedziesz jechal dobrze ;) czytaj szybko :) to 2 godziny powinny wystarcfzyc :) czyli wyjazd kolo 6ej ;)

innej trasy nie znam tzn jest ale przydatna tylko jak sa korki takie mega

a tak normalnie rawa warszawa calkiem niezle sie juz tam lata oczywiscie nie w piatki :)

nie no ja jutro musze byc tam na 8 rano

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to tak jak mowie 6 ale to bedziesz musial jeszchac szybciej niz inni napewno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mhm :D szukaj klientow na grafike na strony internetowe reklamy jakies projekty graficzne to bedziemy sie prowizjowac :D:decayed::decayed::naughty::naughty::naughty:

reklama powiadasz? a ile reklama na peugota pt usługi brukarskie? interesuje mnie folia czy jakiś magnes żeby można to było zdjąć potem plus estetyka i jakiś fajny obrazek :decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie trzeba dowiedziec dokladnie co chcesz bo zmienia to troche format i wielkosc projektu a co za tym idzie czas potrzebny na jego przygotowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:) Wita Was zapracowany Bartek;D Są jednak pewne plusy - jak mi się nie chce wstawać wcześniej, to sobie teraz siedzę w szlafroczku i popijam kawkę;D Niewiele jednak tego dobrego, bo trzeba zaraz będzie się brać do roboty:) Miłego dnia wszystkim:)

Btw - Magda, emulator jest i dostaniesz go w wolnej chwili:)

a zainstalujesz mi też w "wolnej chwili" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie trzeba dowiedziec dokladnie co chcesz bo zmienia to troche format i wielkosc projektu a co za tym idzie czas potrzebny na jego przygotowanie :)

dopra to zrobię ci fotę tego padalca i podam wymiary:decayed: a pare fajnych grafik w necie znalazłam ale nie wiem czy ACTA pozwoli na skopiowanie

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

:hi::hi::hi::hi:bry tak w ogóle bo się czytaniem zajęłam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde chyba jesteście w manii bo tylu stron dziennie to ja jeszcze na tym forum nie czytałem :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wrocilem bylem sobie na malej wycieczce :decayed: nie boj Seba nic czuwam na stanowisku :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sie trzeba dowiedziec dokladnie co chcesz bo zmienia to troche format i wielkosc projektu a co za tym idzie czas potrzebny na jego przygotowanie :)

dopra to zrobię ci fotę tego padalca i podam wymiary:decayed: a pare fajnych grafik w necie znalazłam ale nie wiem czy ACTA pozwoli na skopiowanie

---------- Post dopisany at 13:58 ---------- Poprzedni post napisany at 13:57 ----------

:hi::hi::hi::hi:bry tak w ogóle bo się czytaniem zajęłam....

hyhyhyhy ok podeslij tez te grafiki zobacze i obcenie co sie da zrobic :)

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

spox tomcio juz sie martwilem :)

---------- Post dopisany at 14:22 ---------- Poprzedni post napisany at 14:22 ----------

ja sie na hejteranie nadaje :P za malo placa :D :D :D moge porozmawiac od 50/h :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob
no to tak jak mowie 6 ale to bedziesz musial jeszchac szybciej niz inni napewno :)

mysle ze to akurat nie bedzie stanowilo problemu :decayed::decayed::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mam jakieś inne wyjście?:wink:

---------- Post dopisany at 15:52 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Mam jakieś inne wyjście?:decayed:

Hej:) Wita Was zapracowany Bartek;D Są jednak pewne plusy - jak mi się nie chce wstawać wcześniej, to sobie teraz siedzę w szlafroczku i popijam kawkę;D Niewiele jednak tego dobrego, bo trzeba zaraz będzie się brać do roboty:) Miłego dnia wszystkim:)

Btw - Magda, emulator jest i dostaniesz go w wolnej chwili:)

a zainstalujesz mi też w "wolnej chwili" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...