Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
podobno nie sprzet czyni mistrza:decayed: ale ja sie nie znam, bo teraz to sie narobilo tych fotografow... ja cykam hobbystycznie, for fun:wink:

nom ale widac efekty i wiedze takze ladnie ladnie bys wpadl kiedys do nas na spota i popstrykal jakies ladne zdjecia :)

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:32 ----------

bo jak widzisz w naszej galerii cinizna :)

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

bo jak widzisz w naszej galerii cinizna :)

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ogladalem, ogladalem... fajne foty sa nie gadaj:decayed: jak tylko poskladam co mam pozamawiane do auta to przyjade, ale dopiero w lipcu bede w PL.

jak chcesz to podeslij mi jakies foty na mejla: [email protected] zobaczymy co da sie z nich wycisnac:decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

no spoko trzymam za slowo ;)

Opublikowano

promiss:decayed::banan:

Opublikowano
:siema: pora do roboty :decayed: bo o 13 do domu :grin:

co po niektórzy już w domku po pracy :whistling::grin::wink:

Opublikowano
  • Autor

takiemu to dobrze a ja dzis od 6 i konca nie widac :kwasny:

Opublikowano
takiemu to dobrze a ja dzis od 6 i konca nie widac :kwasny:

cóż ja mogę na to poradzić :kwasny::dontknow::grin:

Opublikowano
:siema: pora do roboty :decayed: bo o 13 do domu :grin:

co po niektórzy już w domku po pracy :whistling::grin::wink:

to nawet mnie pobiles :grin: ja juz spadam zaraz zu chalzen :kox:

Opublikowano

Mariano to może chcesz z młodym podjechać pokopać troche w piłe

Opublikowano

be473a9ad2be60d537fed320a02a53de.png?1337799381

ciekawe czy mu teorie zalicza:decayed::decayed:

Opublikowano

wypasne filmy robia, ostatnio widzialem tez z odkrywki:

Opublikowano

świetny filmik, szukam w bełchatowie lub w okolicach gdzie mogę założyć dobre audio,proszę o info.

Opublikowano
wypasne filmy robia, ostatnio widzialem tez z odkrywki:

żeby tak można było tam zajechać jakąś sesyjkę zrobić :kwasny: chyba byłą by :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
no to sobie niech wszyscy popatrza jak sie zdjecia robi :) a nie mi tu beda gadac ze ja fotograf jestem :)
a kto Ci tak mówi :decayed:
podobno nie sprzet czyni mistrza:decayed: ale ja sie nie znam, bo teraz to sie narobilo tych fotografow... ja cykam hobbystycznie, for fun:wink:
dokładnie :wink: ciekaw jestem jak by dać tym fotografom analoga i klisze jakie by były efekty :grin:
Opublikowano
świetny filmik, szukam w bełchatowie lub w okolicach gdzie mogę założyć dobre audio,proszę o info.

myślę że najlepiej jak juz chcesz pozadne audio wybrac sie na lodz

---------- Post dopisany at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

no to sobie niech wszyscy popatrza jak sie zdjecia robi :) a nie mi tu beda gadac ze ja fotograf jestem :)
a kto Ci tak mówi :decayed:
podobno nie sprzet czyni mistrza:decayed: ale ja sie nie znam, bo teraz to sie narobilo tych fotografow... ja cykam hobbystycznie, for fun:wink:
dokładnie :wink: ciekaw jestem jak by dać tym fotografom analoga i klisze jakie by były efekty :grin:

do roboty Krzychu nie o d*pie maryni na forum piszesz :decayed:

Opublikowano
Audi, a4, b5, klimatyzacja nie startuje

Tu jest ten temacik z tymi licznikami i chyba to możliwe :]

powiem ci krotko walcz :whistling:

Opublikowano

do roboty Krzychu nie o d*pie maryni na forum piszesz :decayed:

Przepraszam psze pana :whistling:
Opublikowano

do roboty Krzychu nie o d*pie maryni na forum piszesz :decayed:

Przepraszam psze pana :whistling:

kierownik juz wie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.