Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SpongeBob
o lol mozna likowac komentarze :D

:grin:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:31 ----------

Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 16:46 ---------- Poprzedni post napisany at 16:46 ----------

Tak w ogóle to nie wiem Tomek czemu narzekasz na ciepło ja tam nie wiem co z oczyma zrobić tyle tego kwiatu się pokazało :decayed::decayed:

nie no jedyny plus tego upalu :decayed: bo jak robie caly dzien na dworzu to chce sie rozplynac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dzieki za liki panowie :D bede bardziej lubiany jak bede mial duzo likow :D:polew::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za liki panowie :D bede bardziej lubiany jak bede mial duzo likow :D:polew::naughty:

dostaniesz rozowy kolor :grin: albo vip-a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec lajkowac mnie tu zaraz :D

ale yak za nic i za darmo bez lapowek :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak to kurde za to ze jestem za to ze Was witam z rana za to ze czuwam za to ze ogarniam top strony za to ze jestem mily ladny i uczynny k**wa no za caloksztalt przeciez najzajebistszy jestem nie hę ?? :D:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:22 ----------

Tylko Marcin mnie docenia :D :D :D

---------- Post dopisany at 18:23 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

Tylko Marcin mnie docenia :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi::hi::hi: po kilku ciężkich dzionkach :kwasny:

Adamus jeden z najważniejszych dni w życiu zaliczony :thumbup1:

54720126578183351996010.jpg

39877326578454018635610.jpg

75915265781376853339100.jpg

wracam do normalności :grin: :grin: :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka się udała?:decayed: Słyszałem, że w tym roku na prezenty komunijne była moda na jakieś jeże i wcale sobie jaj nie robię:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy da się je zjeść, ale dla upartego nic trudnego:decayed: a tutaj link do najlepszej gazety sajens fikszyn w PL: Dzieci chcą jeża na komunię - Fakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imprezka się udała?:decayed: Słyszałem, że w tym roku na prezenty komunijne była moda na jakieś jeże i wcale sobie jaj nie robię:decayed:

Tylko

eurosymbol.png

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde no napisalem taka dluga wiadomosc i mi sie skasowala noooooooooooooooo :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

w kazdym razie Adas graaaaaaaaaatki :D teraz juz tylko bierzmowanie i slub takze z gorki :P:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to likowanie jest troche z d*py jak dla mnie :thumbdown: z forum sie robi portal dla zakochanych po malutku mozemy juz dodawac znjamoych :facepalm: teraz likowac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co bys chcial ?? ida z duchem czasu ... niestety wszystko sie zmienia a fb wyznaczyl pewne standardy ... za ktorymi musza podazac wszyscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Niech mi ktos k***a powie, czemu ja palcami dotykam francuskich aut, w ktorych zawsze musza byc "atrakcje" i wyjedzie sprzegla jest nie lada wyczynem;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed::decayed::decayed:

bylo dotykac francuza ? po co na co nie tykaj i juz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a co bys chcial ?? ida z duchem czasu ... niestety wszystko sie zmienia a fb wyznaczyl pewne standardy ... za ktorymi musza podazac wszyscy

taaa.... doskonale to było widać po debiucie na giełdzie, gdzie te wirtualne miliony nie znalazły potwierdzenia, gdzie przed zamknięciem kurs spadł do początkowego poziomu (38$)

tego typu firmy nic nie produkują, nic nie wytwarzają a ich wartość to baza wykorzystywana do celów marketingowo - handlowych.... (przykład nk gdzie waląc reklamami zarabiali bo była cholera odwiedzalność - standard..... i też wszystkim się wydawało, że nk nie zniknie a jeszcze się rozwinie... również finansowo w przeciwieństwie do realnych (nie wirtualnych) firm jak Audi, Samsung czy Cisco) - czas pokazuje zupełnie co innego...

ps: forum tematyczne nie powinno mieszane z portalem dla zakochanych a upgrade całego portalu to kompletna pomyłka i szkoda więcej na ten temat pisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...