Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

heheh no no dokladnie :) zobaczymy ile posiedzi na tej gieldzie :)

upgrade systemu hmm poki co jeszcze robia wiec wypowiem sie jak bedzie info ze juz jest skonczone wszystko ;)

poki co jest mizeria ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

dla mnie to forum powinno byc poprawne kontentowo - moge sobie nawet czytac je cale jak na irc'u - wazne, zeby dobrze sie korzystalo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

zamienie zegary z fisem na zwykłe bo jak wyczytałem temacik na elektrodzie przez nie moze mi sie klima nie załączać

---------- Post dopisany at 23:57 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

siema

zamienie zegary z fisem na zwykłe bo jak wyczytałem temacik na elektrodzie przez nie moze mi sie klima nie załączać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze tak powiem wprost - nie pier**l, bo to nie jest przyczyna Twojego problemu;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SpongeBob

nie spimy

---------- Post dopisany at 03:57 ---------- Poprzedni post napisany at 02:37 ----------

no to i ja ide spac

---------- Post dopisany at 03:57 ---------- Poprzedni post napisany at 03:57 ----------

no to i ja ide spac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj podobno byl u mnie swiety mikolaj i przyniosl kilka gratow, juz nie moge doczekac sie urlopu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż poradzisz poprzednie forum to było forum i tyle w zasadzie mu wystarczyło. Teraz 100 milionów opcji których się w zasadzie nie wykorzysta bo i po co... Co do fejsa to cóż syf jak wszystko inne społecznościowe ja to już nic innego nie oglądam tylko reklamy i reklamy... Jedyne do czego się to może przydać to znaleźć kogoś do kogo nie masz numeru a potrzebujesz kontaktu ( o ile ma i KORZYSTA jeszcze).

P.S.

Jak tam budowa skowronku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo Halo, Siema Siema.

Mam takie pytanie do Was, wybiera się ktoś z Was do Nysy na VAGa na ten weekend? ja lecę z Łodzi właśnie z Ziomami, tak pomyślałem, ze gdyby ktoś od Was leciał to można by polecieć wspólnie, start jutro około w godzinach 14- 16 (jeszcze nie ustalone konkretnie).

---------- Post dopisany at 08:55 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ----------

Halo Halo, Siema Siema.

Mam takie pytanie do Was, wybiera się ktoś z Was do Nysy na VAGa na ten weekend? ja lecę z Łodzi właśnie z Ziomami, tak pomyślałem, ze gdyby ktoś od Was leciał to można by polecieć wspólnie, start jutro około w godzinach 14- 16 (jeszcze nie ustalone konkretnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczawiu powiem Ci ze masz troche fajnych zdjec :):thumbup1::thumbup1::thumbup1:

jakim sprzetem pstrykasz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc zdjec robiona nikonem d40x, a czesc d90, ucze sie ciagle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to sobie niech wszyscy popatrza jak sie zdjecia robi :) a nie mi tu beda gadac ze ja fotograf jestem :)

caly czas tlumacze ze ja tylko naciskam przycisk nic wiecej nie umiem :D a tam to juz cos widac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno nie sprzet czyni mistrza:decayed: ale ja sie nie znam, bo teraz to sie narobilo tych fotografow... ja cykam hobbystycznie, for fun:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...