Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

pojechał Jasiu na dziwki

J:siema za ile sex

D:a ile masz kasy

J: 20 PLN

D:malo

J:dam jeszcze tel.

D:spoko moze byc

Poszli zrobili co mieli:

J:masz tutaj obiecane 20 PLN

D:a telefon ?

J: masz kartke i pisz 513-......

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

W mroźny, zimowy wieczór elegancko wyglądający gość w "średnim" wieku poderwał w knajpie młodą laseczkę. Było to o tyle łatwe, że dziewczyna widziała przez okno jak facet wysiadał z nowiutkiego Mercedesa 600. Bez oporów więc przyjęła propozycję wspólnego spędzenia nocy.

Facet zabrał ją do swojej willi pod miastem. Płonący kominek, dobra whisky, kanapki z kawiorem, nastrojowa muzyka, słowem wszystko zbliżało ich coraz bardziej w stronę sypialni. W pewnym momencie mężczyzna zaproponował przejażdżkę po pobliskim zaśnieżonym lesie. Dziewczyna trochę niechętnie, ale jednak wyraziła zgodę. Zajechali Mercem na polanę w środku głuszy, facet wyjął z bagażnika sztucer, przeładował i powiedział:

- Rozbieraj się.

Dziewczyna trochę przestraszona sytuacją, a jeszcze bardziej 25 stopniowym mrozem, próbowała protestować, ale strzał w powietrze spowodował, że wykonała polecenie dość szybko. Gdy już goła stała boso na śniegu gość rozkazał:

- Lep bałwana - i dla uniknięcia ewentualnych protestów znowu strzelił w powietrze ze sztucera.

Dziewczyna rzuciła się toczyć śniegowe kule. Po 40 minutach na polanie stał bałwan jak malowany. Miał nawet śniegowe rączki i nosek z kawałka gałęzi. Za to laska była cała zdrętwiała z zimna. Klient schował sztucer, owinął ją grubym pledem i zabrał znowu do swojej willi. A tam kominek, kawior, gorący grog, nastrojowa muzyka. Gdy panna odzyskała mowę pierwszą rzeczą jaką zrobiła było wykrzyczane zapytanie :

- Co to do chu*a kur*a miało wszystko znaczyć?

- Widzisz, moja śliczna - odpowiedział spokojnie gość - Ja już jestem strasznie chu**wy w łóżku, a dzięki temu bałwankowi, mam pewność, że tą noc zapamiętasz do końca życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema może ktoś słyszał o tej Hamowni i tuning www.g-lab.pl ??

możesz do niego jechać

Siema Wszystkim ...... Bartek dzieki zajade jutro do niego zobaczymy ile kucy żyje u mnie :)

pewnie 115 :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a co powiecie na temat sprzegla? LUK daje rade czy lepiej jakis Bosch albo jeszcze inne? Musze wymienic bo zaczelo mi sie troche slizgac od jakiegos czasu i juz mnie to delikatnie wkurza:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile taki zestawik caly (dwumasa, docisk itd.) bedzie kosztowal w PL? ze 2k? polecacie jakis sklepik w necie - oprocz allegro?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziele bez klimy w aucie to chyba nie da sie jezdzic upal jak wuj

Ja tam daje rade bo się wentylator nie włącza i z klimy tylko na trasie korzystam:kwasny:

KIMI żyjesz??? Szaliczek Ci się z szybki odkleił Adzie będzie zimno :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...