Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki Łódzkie


Seba_LDZ

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 76.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Seba_LDZ

    14310

  • klysek

    8185

  • bartek1605

    6526

  • Kimi

    5681

Top użytkownicy w tym temacie

myślę, że nikt Ci tak dobrze autka nie opitoli jak Ty sam...

qrde ja to zawsze mam tak po piciu impreza pół nocy a ja o 6.30 już wstaje. kruszynka mi zmindzi, że jej stukam za uchem bo ona to sobie lubi pospać...

Jutro pogoda ma dopisać działamy coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nie jest wesolo bylem po piwko zobaczymy ;)

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a jak tam teoria z odma ?? :D:decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a jak tam teoria z odma ?? :D:decayed:

powiem Ci, że zrobiłem wywiad i pokminiłem trochę: odma w tych 1,9 bez pompy wtryskowej jest naprawdę prosta i ciśnienie idzie bezpośrednio do dolotu, więc raczej nie wypchnie uszczelek. Najbardziej zawsze cieknie EGR, ale tu pomaga tylko wymiana. Generalnie rzecz ujmując - nie musisz się przejmować na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nom nie jest wesolo bylem po piwko zobaczymy ;)

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a jak tam teoria z odma ?? :D:decayed:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

a jak tam teoria z odma ?? :D:decayed:

powiem Ci, że zrobiłem wywiad i pokminiłem trochę: odma w tych 1,9 bez pompy wtryskowej jest naprawdę prosta i ciśnienie idzie bezpośrednio do dolotu, więc raczej nie wypchnie uszczelek. Najbardziej zawsze cieknie EGR, ale tu pomaga tylko wymiana. Generalnie rzecz ujmując - nie musisz się przejmować na razie.

odma czyli separator oleju jego zadaniem jest oddzielenie oleju z par olejowych pary olejowe wedruja to separatora tam nastepuje rozbijanie pary para płynie dalej przewodem z separatora do przewodu dolotowego powietrza z filtra do turbiny natomiast olej odzielony spada w doł do pokrywy po zdjeciu pokrywy nie widzisz tego poniewaz jest na niej w srodku osłona przeciw rozrzucaniu oleju.

a to ze odkrecisz korek i ci bucha cisnieniem to normalne. nie swiadczy to wcale o przedmuchach i nie potrzebnie zdejmiesz głowice i wymienisz prowadnice z uszczelniaczami bo i tak po zrobieniu bedzie to samo... :)

z naszego forum bo u mnie też dmucha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gizmo - nikt nie podejrzewa przedmuchów:) Chodzi tylko o samo działanie odmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to spoko ;) bo ja troche nie w temacie tydz temu kazali mi otworzyć machę pomachali chusteczka i diagnoza odma i teraz mi chodzi po głowie :decayed:

---------- Post dopisany at 10:29 ---------- Poprzedni post napisany at 10:29 ----------

BTW prognoza na jutro 26 stopni... działamy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można płacić w systemie ratalnym? Najpierw produkt chciałbym jednak przetestować;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehheeh ale proca :D

no to spoko ze sie narazie nie musze martwic tak czy siak pewnie olej dalej bedzie spitalal :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba Ty ...

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

ogladaj lepiej Gala MMA XCAGE 4

:naughty::kox:

---------- Post dopisany at 23:30 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

ogladaj lepiej Gala MMA XCAGE 4

:naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja spadowywuje na komunie :decayed: milego spotu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow z Łódzkiego :hi:

Dzis miedzy 11.30 a 13.00 ogołocili mi fure na gieldzie samochodowej, w bialy dzien :facepalm: stalem na rogu tomaszowskiej a dabrowskiego.

Zajumali radio LG MP3 USB, Pendrive Kingston 4gb, CB- Radio Unidena 520xl, antene z bagaznika Midlanda 150, Ladowarke od SonyEricssona, Ladowarke od nawigacji Larka, naszczescie sama nawigacja im wypadla na podloge kolo fotela, i.... kajdanki policyjne :grin: od kumpla policjanta

Sprawe oczywiscie zglosilem na policji, przyjechali spisali co trzeba i trza czekac :kwasny: czyli nic z tego nie bedzie...

Prosze Was gdyby ktos cos slyszal lub natknal sie na w/w rzeczy prosze dajcie znac

Odwdziecze sie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:/ lipa jakies szczeniaki pewnie kozaki z centrum ;)

hyh za misiac przyjdzie pisemko ze sprawa umozona

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:31 ----------

bylo polazic troche po gieldzie pokrecic sie bo barany to pewnie zaniosly odrazu na sprzedaz gdzies

moze moglbys sobie wykupic ;) hyh

---------- Post dopisany at 15:34 ---------- Poprzedni post napisany at 15:34 ----------

bylo polazic troche po gieldzie pokrecic sie bo barany to pewnie zaniosly odrazu na sprzedaz gdzies

moze moglbys sobie wykupic ;) hyh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegow z Łódzkiego :hi:

Dzis miedzy 11.30 a 13.00 ogołocili mi fure na gieldzie samochodowej, w bialy dzien :facepalm: stalem na rogu tomaszowskiej a dabrowskiego.

Zajumali radio LG MP3 USB, Pendrive Kingston 4gb, CB- Radio Unidena 520xl, antene z bagaznika Midlanda 150, Ladowarke od SonyEricssona, Ladowarke od nawigacji Larka, naszczescie sama nawigacja im wypadla na podloge kolo fotela, i.... kajdanki policyjne :grin: od kumpla policjanta

Sprawe oczywiscie zglosilem na policji, przyjechali spisali co trzeba i trza czekac :kwasny: czyli nic z tego nie bedzie...

Prosze Was gdyby ktos cos slyszal lub natknal sie na w/w rzeczy prosze dajcie znac

Odwdziecze sie :hi:

Jak jedziesz na giełde stawaj u tych piaczyn 5 zł dajesz odrazu i k**wa siedza ci koło auta a zreszta kto tyle żeczy bieze na giełde :DDd jak cos bede słyszał dam znac

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:42 ----------

Klys kupiłem led na tablice i led na postojowe ale odtatnie były dostawe beda mieli wiec musisz jechac sam :P

---------- Post dopisany at 15:43 ---------- Poprzedni post napisany at 15:43 ----------

Klys kupiłem led na tablice i led na postojowe ale odtatnie były dostawe beda mieli wiec musisz jechac sam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...