Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki Łódzkie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

hehehe :)

Siostro basen ;)

kurde zdycham rozklada mnbie po calosci :/

  • Odpowiedzi 76,8 tys.
  • Wyświetleń 2,1 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie umieraj jeszcze, bo mi się nie chce na pogrzeb do wawy jechać - lepiej już tutaj, na miejscu;p

Opublikowano
Nie umieraj jeszcze, bo mi się nie chce na pogrzeb do wawy jechać - lepiej już tutaj, na miejscu;p

albo najlepiej murzyj na spocie :grin:

Opublikowano

i to jest jakiś kompromis;D Wpakujemy CIę do avanta, a potem razem z avantem zakopiemy i git;D

Opublikowano
i to jest jakiś kompromis;D Wpakujemy CIę do avanta, a potem razem z avantem zakopiemy i git;D

trzeba jakiegos parcha wziasc i zakopac najlepiej 1.8T+LPG :whistling::grin: nie musi byc koniecznie avant :decayed:

Opublikowano
i to jest jakiś kompromis;D Wpakujemy CIę do avanta, a potem razem z avantem zakopiemy i git;D

trzeba jakiegos parcha wziasc i zakopac najlepiej 1.8T+LPG :whistling::grin: nie musi byc koniecznie avant :decayed:

Jakiś grafitowy co by się dobrze z ziemią komponował :D

Opublikowano
Opublikowano
hehehe :)

Siostro basen ;)

kurde zdycham rozklada mnbie po calosci :/

seta i zabić robala:decayed:

Opublikowano

a ma dzisiejsza trasa warszawa tomaszow wielun uniejow mam dosyc nic tylko sie pociac po tych naszych drogach

Opublikowano

wiedziałem faken k**wa wiedzialem :grin:

Opublikowano

ja nawet nie słyszałem o tym filmie ale jak go zobaczyłem to dołączył do moich hitów :grin:

Opublikowano

k**wa no nie - no po prostu k**wa no nie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

-co robisz w środku nocy w jej pokoju???

-naprawiam radio.

:polew::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

no i taki hymn zamiast koko to ja rozumiem :D

---------- Post dopisany at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

dzisiaj nie ruszam sie z wyra k**wa ledwo zyje

---------- Post dopisany at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

dzisiaj nie ruszam sie z wyra k**wa ledwo zyje

Opublikowano
no i taki hymn zamiast koko to ja rozumiem :D

---------- Post dopisany at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

dzisiaj nie ruszam sie z wyra k**wa ledwo zyje

---------- Post dopisany at 06:02 ---------- Poprzedni post napisany at 06:02 ----------

dzisiaj nie ruszam sie z wyra k**wa ledwo zyje

wszyscy by w wyrach zostali a robic ni ma komu... ;)

Opublikowano
  • Autor

---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:58 ----------

pier**le nie robie

leje jak cholera ja ledwo mowie pluca mnei bola

no nie da sie no nie da a pozatym to diablo 3 przyjechalo wczoraj :naughty:

---------- Post dopisany at 06:59 ---------- Poprzedni post napisany at 06:59 ----------

pier**le nie robie

leje jak cholera ja ledwo mowie pluca mnei bola

no nie da sie no nie da a pozatym to diablo 3 przyjechalo wczoraj :naughty:

Opublikowano

Panie Sebo coś na poprawę samopoczucia :wink: :wink: :wink:

17956629274499082033214.jpg

BTW diablo 3 ???:eusathink:Jakaś giercownia ???

Opublikowano

Noo 3 seria kultowej gry której nigdy nie lubiłem :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.